metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
wand9918.07.2018 11:01

Jakiś czas temu zmarł nam dziadek, jakiś rok mieszkał z nami, jak się gorzej zaczął czuć, mieszkanie pozostawił, przepisał na nas, niestety nie wiemy z żoną co robić, bo mieszkanie jest w stanie tragicznym, dziadka na starisc dopadło zbieractwo. Mogliśmy w sumie wcześniej tam zajrzeć, ale wiecie jak to jest praca, dom, dzieci i jeszcze opieka nad dziadkiem, co wtedy było ważniejsze. W mieszkaniu strszny bałagan, trochę szkodników. Poszukujemy więc firmy sprzątającej bo sami nie ogarniemy. Znaleźliśmy w internecie http://vector-uslugi.pl firma porządkowa z Łodzi, ale dojeżdza do klienta, świetne opinie mają. Może ktoś z Was zna i mógłby się wypowiedzieć, a jak nie to polecić coś bliżej, z Piotrkowa?

Olszamichhia48 Olszamichhia4804.08.2020 16:34

A słyszałam, że ta firma vector jest dobra. U nas sprzątanie też by się przydało, jak na razie wieszam półki aby uporządkować jakoś rzeczy. Solidne półki zamówiłam na https://www.vox.pl/meble-vox-polki mam nadzieję, że nam pomogą zachować porządek

cytat

adams adams17.08.2020 17:20

Nie słyszałem o nich, ale nie oznacza, że nie można skorzystać z ich usług :) Każdej firmie trzeba dać szansę.

cytat

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat