metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Kasia06.04.2016 17:52

Chciałabym się dowiedzieć opinii odnośnie lokalu Zagajnikowy Dworek w Wolborzu. Planuję zorganizować tam wesele, ale niestety w Internecie nie ma za wielu informacji. Czy ktoś organizowal tam wesele? Polecacie? Z góry dziękuję.

Anna ~Anna (Gość)22.05.2017 16:04

A jak z organizacją imprez?

cytat

żarłok ~żarłok (Gość)22.05.2017 20:25

Miejsce fajne ,a jak organizacja nie wiem :)

cytat

zbyszek ~zbyszek (Gość)24.05.2017 12:52

Organizacja pełna profeska. Byłem tam na wesele i wszystko było mega dopięte.
Ponadto mają stronę w internecie gdzie jest nr telefonu.
Można zadzwonić i o wszystko zapytać.

cytat

anna ~anna (Gość)25.05.2017 22:47

Byłam gościem na komunii, jedzenie bardzo dobre. Kaczuszka z jabłkami wyśmienita. Deser przepyszny.

cytat

Maria ~Maria (Gość)03.06.2017 02:48

Restauracja na bardzo wysokim poziomie.Jedzenie smaczne. Bardzo czysto.Polecam.

cytat

urko3 ~urko3 (Gość)03.06.2017 22:01

Restauracja nie wiem jaka jest (nie dane bylo mi skosztować potraw tam serwowanych). Natomiast pracownicy sa wspaniali. Moja historia związana jest z rowerem, a bardziej z awaria, której doświadczyłem w pobliżu Dworku. Udzielono mi bardzo ogromnej pomocy (zerwał mi się łańcuch w rowerze), udostępniono wszelkie możliwe akcesoria do mycia. Poczęstowano rowniez zimnym napojem .Gorąco polecam.

cytat

Jan ~Jan (Gość)19.06.2017 22:39

Bardzo smaczne jedzenie,Polecam.

cytat

Kazimierz ~Kazimierz (Gość)05.07.2017 00:22

Super miejsce, przepyszne jedzenie, niesamowity klimat. Przemiła obsługa. Wokół lasy można odpocząć lub połowić ryby. Polecam.

cytat

Piotr ~Piotr (Gość)10.07.2017 01:16

GRATULACJE Dla Restauracji Zagajnikowy Dworek za zajęcie I miejsca w plebiscycie Mistrzowie Kuchni 2017 Powiatu Piotrkowskiego.

cytat

Jarek ~Jarek (Gość)22.07.2017 00:01

Witam. Wesele miałem w Restauracji Zagajnikowy Dworek w Wolborzu jestem bardzo zadowolony. Jedzenie przepyszne, obsługa wspaniała. Bardzo czysto. Lokal urządzony ze smakiem. Dużo zieleni. Bardzo polecam.

cytat

reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat