metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Kasia06.04.2016 17:52

Chciałabym się dowiedzieć opinii odnośnie lokalu Zagajnikowy Dworek w Wolborzu. Planuję zorganizować tam wesele, ale niestety w Internecie nie ma za wielu informacji. Czy ktoś organizowal tam wesele? Polecacie? Z góry dziękuję.

Maria ~Maria (Gość)27.02.2017 17:04

Miałam córki wesele w Zagajnikowym Dworku wyśmienite jedzenie serwowane przez sympatyczną obsługę. Goście bardzo zadowoleni. Polecam wszystkim.

cytat

Biały ~Biały (Gość)21.02.2017 20:16

To mogę potwierdzić. Jedzenie jak i obsługa rzeczywiście na bardzo wysokim poziomie. Ogólnie polecam.

cytat

Jędrek ~Jędrek (Gość)20.02.2017 21:55

Serwują tam bardzo smaczne ryby dorsz w papilocie lub sandacz ze szparagami.

cytat

Halinka ~Halinka (Gość)20.02.2017 21:32

Bardzo czysty i elegancko urządzony lokal. Jedzenie przepyszne, smaczne. Polecam zjeść tam kaczuszkę lub kopertę schabową. Nie zapominając o deserach.

cytat

MAKS  ~MAKS (Gość)18.02.2017 17:34

A JA WOLĘ ZAGAJNIKOWY DWOREK.

cytat

małgosia ~małgosia (Gość)17.02.2017 15:07

Ja miałam wesele w Białym Dworku w Wolborzu i jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim którzy szukają sali na swoje wesele.

cytat

weselniczka ~weselniczka (Gość)17.02.2017 12:41

Udka,bigos,barszczyk,rosół,kotlety schabowe,karczek, śląskie,krokiety,żurek,pieczeń, to standard piotrkowskich wesel.
Czy ktoś mógłby podać kaczuszkę, perliczkę,galantyny,gęsinę, itp,nieoklepane dania?Czy kucharze piotrkowscy to rutyniarze i nie mogą zaproponować czegoś innego....brrrrr

cytat

barbara ~barbara (Gość)16.02.2017 23:11

bardzo fajny lokal jedzenie pyszne

cytat

Elmo ~Elmo (Gość)05.07.2016 13:58

Pytania o lokal pod kątem wesela są tu już tak często powielane że aż rzygać się chce jak się to czyta, jakby ludzie w ogóle nie mieli żadnych innych tematów.

cytat

Iza ~Iza (Gość)04.07.2016 11:00

Polecam.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat