metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Kasia06.04.2016 17:52

Chciałabym się dowiedzieć opinii odnośnie lokalu Zagajnikowy Dworek w Wolborzu. Planuję zorganizować tam wesele, ale niestety w Internecie nie ma za wielu informacji. Czy ktoś organizowal tam wesele? Polecacie? Z góry dziękuję.

Biały ~Biały (Gość)21.02.2017 20:16

To mogę potwierdzić. Jedzenie jak i obsługa rzeczywiście na bardzo wysokim poziomie. Ogólnie polecam.

cytat

Maria ~Maria (Gość)27.02.2017 17:04

Miałam córki wesele w Zagajnikowym Dworku wyśmienite jedzenie serwowane przez sympatyczną obsługę. Goście bardzo zadowoleni. Polecam wszystkim.

cytat

jarosław ~jarosław (Gość)13.03.2017 21:41

Bardzo elegancki lokal i przepyszne jedzenie. Polecam.

cytat

Marcel ~Marcel (Gość)28.03.2017 17:49

Zagajnikowy Dworek to super miejsce ładny lokal, pyszne jedzenie. Stek z polędwicy wołowej z borowikami polecam.

cytat

Piotr ~Piotr (Gość)13.04.2017 17:59

Restauracja Zagajnikowy Dworek z prawdziwego zdarzenia. Jedzenie przepyszne, smaczne. Czysty i świetnie urządzony lokal.Trafiłem przypadkiem a już jestem stałym gościem.Troszkę na uboczu ale pośród zieleni i stawów. Bardzo polecam.

cytat

Marek ~Marek (Gość)16.04.2017 20:54

Zagajnikowy Dworek to miejsce do którego się wraca, Bardzo dbają o gości. Jedzenie przepyszne. Polecam.

cytat

Amelka ~Amelka (Gość)21.04.2017 11:25

Bardzo fajny lokal. Jedzenie pyszne. Bardzo gościnnie dla dorosłych i dzieci.POLECAM.

cytat

Kamil ~Kamil (Gość)21.04.2017 15:15

Zagajnikowy Dworek oczarował nas. Piękne miejsce malowniczo położone. Kwintesencja doskonałości i wykwintności na światowym poziomie. Miła, uprzejma, pomocna obsługa, jedzenie godne koronowanych głów. Pysznie. Żadne słowa nie są w stanie oddać uroku tego miejsca.

cytat

Justyna ~Justyna (Gość)11.05.2017 16:13

Fajne miejsce, jedzenie przepyszne. Bardzo polecam.

cytat

Julka ~Julka (Gość)22.05.2017 09:58

Magiczna restauracja.

cytat

reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat