metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~takijeden 28.02.2018 18:19

Cytuję:
Usuwamy również komentarze w których komentujący zarzucają nam cenzurowanie komentarzy (bo nie dotyczą treści artykułu) . Pojawiają się również (nie często) artykuły pod którymi wyłączamy możliwość komentowania.


A czy cenzurowanie komentarzy zgodnych z regulaminem jest dopuszczalne? Uderzcie się w piersi i pozwólcie wypowiedzieć się zalogowanym. Dlaczego wielu zalogowanych opuściło wasz portal? Szczerze odpowiedźcie.

? ~? (Gość)15.03.2018 12:57

Dlaczego zniknął mój komentarz, w którym pisałem o bezpodstawnym usuwaniu przez epiotrków komentarzy niewygodnych dla redakcji (w tym mojego), ale kulturalnych i nie obrażających nikogo w żaden sposób? Czyżby powrót cenzury?

cytat

Pierre Dolevas ~Pierre Dolevas (Gość)15.03.2018 02:06

12? Chyba 20?

cytat

Piotrkowianin Piotrkowianin14.03.2018 23:24

Chyba raczej 19:
" Zabij go ... komentarzem 24"

cytat

takijeden ~takijeden (Gość)14.03.2018 18:26

Gdzie zginęło 12 komentarzy?

cytat

Ann ~Ann (Gość)12.03.2018 08:27

Niech żyje wolność słowa ;)

cytat

bobo ~bobo (Gość)01.03.2018 09:00

Portal ten jak obecny rząd jest nieomylny

cytat

q ~q (Gość)01.03.2018 01:30

Przecież ten portal umiera.

cytat

GoWa ~GoWa (Gość)01.03.2018 00:11

Panie Tomaszu Stachaczyku, właśnie pod tym Pana tekstem - manifestem powinni internauci zabrać głos i to jak najszerzej. Tym bardziej, że przecież stawia Pan tam - dość istotne pytania - nieprawdaż? Czyżby tylko retoryczne? To nieładnie: pytać, a potem nie dać szans na odpowiedzi. To po co Pan pytał? Zablokowanie komentarzy pod czymś, co aż się prosi o komentarze, wydaje się krokiem całkowicie nieprzemyślanym.

cytat

reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat