metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Nina03.12.2017 21:08

Jak zabezpieczacie samochody na zimę?

opten opten19.12.2017 18:13

Spód zabezpiecz jakimś środkiem konserwującym przed solą.
Uszczelki najlepiej wazeliną techniczną aby nie przymarzały do drzwi.

cytat

mły ~mły (Gość)16.12.2017 00:01

zależy o co pytasz? jakie zabezpieczenie samochodu? Czy chodzi o zabezpieczenie przed opadami atmosferycznymi, czy zabezpieczenie przed rdzą. jeśli to drugie to -> Cortanin F a później Hamerite, a jeśli chodzi o garaż DARMOWY to polecam trzymać auto pod parkingiem podziemnym CH Echo. Garaż na zimę to podstawa. A jeśli ruda szmata zaczyna go wcinać rób zaprawki - im wcześniej tym lepiej. Oczywiście nie zimą tylko latem, ale lepiej zabezpieczyć niż potem się dziwić że mechanik boi się podnieść auta w obawie, że złoży się na pół;) szerokości

cytat

Gość ~Gość (Gość)13.12.2017 21:29

Na stacji demontażu

cytat

Piotrkowianin Piotrkowianin13.12.2017 10:39

Słyszałem o przypadku tak ze 30-35 lat temu, jak dziadek miał polskiego fiata 125p i zimą nie jeździł - stawiał go na parkingu przed blokiem i zakrywał plandeką. Pewnego roku wiosną bardzo się zdziwił, kiedy po zdjęciu plandeki ujrzał polskiego fiata 125p należącego do Milicji Obywatelskiej.

cytat

BITEX ~BITEX (Gość)13.12.2017 09:53

ZABITEXOWAC OD SPODU, DOBRZE NAWOSKOWAC Z WIESZCHU I PO KLOPOCIE

cytat

klient ~klient (Gość)12.12.2017 23:15

Ja oddałem auto do studia kosmetyki samochodowej Mr.Detail na zabezpieczenie woskiem, ale kładzie też powloki. Szukaj na fecebooku. Chlopak wie co robi.

cytat

sesese ~sesese (Gość)10.12.2017 22:45

Plandeką :)

cytat

Kali ~Kali (Gość)10.12.2017 16:58

Najlepiej wyslac go w cieple kraje.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat