metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Pracownik PL 17.08.2016 12:46

Chciałabym poruszyć problem zatrudniania pracowników z Ukrainy, bo dochodzą mnie słuchy, że Polacy wysyłani są na postoje w firmach albo nie mogą znaleźć zatrudnienia, a Ukraińcy mają pracę po 12 godz. Do tego pracodawca dostaje po 800 zł za każdego zatrudnionego. Jak jest u Was w firmach i co o tym myślicie? Czy powinno być to aż na taką skalę ?

Jest super ~Jest super (Gość)04.09.2016 11:03

W magazynach są pracują też min. w piekarniach na śmieciówkach i pewnie jeszcze w paru miejscach bo coraz więcej ich tu ściąga .I dzięki temu warunki pracy i płacy się u nas nie zmienią bo albo pracujecie za najniższa krajowa albo zatrudniamy ukrainców życie :(

cytat

Są w in poscie ~Są w in poscie (Gość)03.09.2016 18:53

Wiem ze z In Poscie pracuje kilkunastu pracowników z Ukrainy. Są zatrudnieni przez agencję pracy i pracują po 12h. Zarobków dokładnie nie znam ale plotki mówią że jest to około 1500 na rękę za 12h. Co do umowy jest to umowa o pracę.

cytat

Do Userowicza ~Do Userowicza (Gość)18.08.2016 10:38

Czy Tobie nigdy nie przytrafiła się literówka ? . I tylko tyle masz w temacie do powiedzenia? tzw . przez Ciebie tuman...kulturalny i elokwentny człowieczku ...

cytat

ryś ~ryś (Gość)17.08.2016 21:43

Pewnie nie umie po polsku bo ukrainiec jakiś :)

cytat

Userowicz ~Userowicz (Gość)17.08.2016 15:45

Nie "wiesz mi" tylko wierz! Od wierzyć anie "wieszyć", do szkoły wracaj tumanie, a nie się tu będziesz produkował.

cytat

też pracownik ~też pracownik (Gość)17.08.2016 13:50

Nie podniecaj się, Polacy za granicą też tak pracują jak u nas Ukraińcy.Jeżeli Ukraińcy są zarejestrowani to tylko przez firmy pośredniczące i wiesz mi muszą być zarejestrowani jeżeli pracują np. w magazynach bo jest to praca gdzie może dojść do wypadku i nikt nie będzie ryzykować przyjmowaniem na tzw. czarno. A jeśli chodzi o właścicieli firm gdzie pracują Ukraińcy to znów wiesz mi pracują tylko przez pośredników, ponieważ wtedy nikogo nie interesuje urlop czy zwolnienie lekarskie.Także słodko?Pozdrawiam i nie siej fermentu.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat