metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~laura10.02.2015 13:37

Czy mogłabym uzyskać informacje, które liceum w Piotrkowie polecacie?
Podzielcie się opiniami na temat konkretnych profilów.
Będę wdzięczna.

janusz ~janusz (Gość)11.02.2015 12:22

najlepiej III Liceum Ogólnokształcące

cytat

laura ~laura (Gość)11.02.2015 15:05

Słyszałam, że w III spoko są matematyczne profile, z biologią jest słabo, a z chemią bardzo dobrze. To prawda?

cytat

Miśka ~Miśka (Gość)17.02.2015 10:35

Radzę wybierać tylko między I LO a III LO. Chrobry ma najlepszego w mieście matematyka , fizyka i biologicę a Trójka dobrych humanistów.
Najlepsze wyniki maturalne ma Chrobry.

cytat

chrobrzanka ~chrobrzanka (Gość)17.02.2015 16:28

Również radzę wybrać między I LO a III LO. Jeśli chodzi o przedmioty humanistyczne to lepsze jest III, a jeśli ktoś myśli w kierunkach ścisłych to zdecydowanie Chrobry. Poza tym jeśli chodzi o atmosferę w szkole to zdecydowanie polecam I LO :) Najlepsi ludzie, nauczyciele i najlepiej spędzone 3 lata:)

cytat

Zanzi Zanzi17.02.2015 19:00

"Miska" napisał(a):
a Trójka dobrych humanistów.

"chrobrzanka" napisał(a):
Jeśli chodzi o przedmioty humanistyczne to lepsze jest III

Zgadzam się w pełni i pozdrawiam panią Perucką :)

cytat

michał24 ~michał24 (Gość)18.02.2015 16:24

jak uman to 3, jak mat fic to 2

cytat

lisek ~lisek (Gość)18.02.2015 16:37

Porównując III a I.
Fizyka(punkt dla III): w chrobrym po odejściu wiewióry totalna klapa, p. Malinowska(przyjemność chodzenia na zajęcia i sporo porządnej wiedzy), p. A.Szemberg - może nie ma tyle przyjemności, ale nauczyć, też nauczy.
Matematyka(punkt dla obu liceów): według mnie, Kwiatkowski, człowiek który wypuszcza laureatów i tylko Ci go rozumieją, więcej matematycznej praktyki zaś i wiedzy, którą się wykorzysta na studiach przekazują nauczyciele w III, choć też nie każdy.
Chemia:(zdecydowany punkt dla III): p.Gieszcz - Mistrzostwo świata - świetny dydaktyk, dodatkowo p. Gieszcz bardzo motywuje
Biologia:(zdecydowany punkt dla I): w III z biologią no niestety tragedia, za to w I kategoria numer 1 - p. Krupa.

W-F - (zdecydowanie III) - legenda wszystkich dyscyplin w Piotrkowie, p. Just - świetny człowiek

Na temat humanów się nie wypowiadam, bo się na tym nie znam. Byle to zaliczyć.

cytat

maniu ~maniu (Gość)19.02.2015 14:51

ja też polecam III liceum, dobra kadra nauczycielska, zwłaszcza jeśli chodzi o chemię i matematyke

cytat

miśka ~miśka (Gość)20.02.2015 11:28

Profesor Wiewióra nadal pracuje i jest bezkonkurencyjny. Pozdrawiam.

cytat

smalczyk ~smalczyk (Gość)22.02.2015 12:27

@lisek: Kwiatkowski przekazuje mało wiedzy, która przydaje się na studiach? Zainteresowanych proszę o niesłuchanie podobnych farmazonów. Sam miałem ogromną przyjemność trafić pod skrzydła Pana Kwiatkowskiego i na rozsądnych studiach szybko mogłem się przekonać jaki handicap dają przepracowane z nim lata. Przede wszystkim daje możliwość zrozumienia jak i dlaczego coś działa, a nie tylko jak to stosować. Dzięki temu nawet kiedy do czynienia mamy z nietypowymi zadaniami odbiegającymi od standardowych przykładów (zauważalna tendencja na ostatnich maturach) nie stanowi to większego problemu. Rozumieją go tylko laureaci? Nie, rozumieją go Ci, którzy podejmą wysiłek spróbowania zrozumienia. Nic za darmo nie ma. A nagrodą za ten wysiłek niechybnie będą wyniki w konkursach.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat