metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~przyszły_mieszkaniec20.05.2014 15:20

Mam pytanie. Niebawem przeprowadzam się do Piotrkowa Tryb. W obecnych czasach do internetu trzeba być podłączonym i już. Niestety w miejscu gdzie zamieszkam (rejon Wojska Polskiego-Szczekanica) nie ma możliwości podłączenia się do kablówki. Internet mobilny ma swoje plusy i minusy. Największy minus to limity, a zależy mi na swobodnym korzystaniu z netu.
Jaki działający internet możecie polecić, poza kablówkami i mobilnym ? Słyszałem bowiem o jakiejś firmie z Piotrkowa oferującej niedziałający internet radiowy. Zależy mi na sprawdzonym necie, bez konieczności wydzwaniania po serwisach i denerwowania się dlaczego toto nie działa.

bastekowa bastekowa06.12.2017 13:59

Czy ktoś ma internet od add-net? Promują się za zlotowke miesiecznie, wiec nie wiem czy to nie jakas podpucha...

cytat

bastekowa bastekowa06.12.2017 14:12

Czy ktos ma internet z add-net? niby 1,23 i swiatlowod, ale czy to sprawdzone i pewne? czy tylko chwyt markeringowy? pytam bo nie chce sie naciac, ze pozniej jakies wieksze kwoty

cytat

maroo ~maroo (Gość)07.12.2017 19:47

mam od dwoch lat addnet

cytat

bastekowa bastekowa08.12.2017 11:46

I jak wrażenia? I co z tą promocją, to sprawdzone info?

cytat

Sony ~Sony (Gość)30.07.2018 23:35

UWAGA! Nikomu NIE POLECAM firmy Add-Net, która dostarcza internet światłowodowy. Poziom obsługi klienta to DNO i DWA METRY MUŁU!

Od marca nie mogę doprosić się ogarnięcia prędkości mojego internetu. Miało być 450Mbps, a jest połowa tego. Zero jakiejkolwiek odpowiedzi. Można dzwonić, pisać maile, pisać na FB, a oni i tak mają to w nosie.

Po mojemu to prosta matematyka. Dostali dofinansowanie z Unii, ponieważ zrobili 300 przyłącz światłowodowych na terenie Piotrkowa Trybunalskiego i mają teraz wszystkich w poważaniu. Jeżeli jesteś klientem biznesowym, masz dużą firmę i płacisz przynajmniej te kilka tysięcy zł miesięcznie to i owszem firma będzie o Ciebie dbać. Jeżeli jednak jesteś przeciętnym Kowalskim, który płaci grosze, czyli popularne 1,23zł brutto to masz zwyczajnie w świecie pecha, bo nikt się Tobą nie zainteresuje. Cena natomiast była wabikiem, by osiągnąć cel, czyli 300 przyłącz, których wymagała UE, aby wyłożyć konkretne pieniądze na dofinansowanie.

Oferta jest może i bezkonkurencyjna, ale obsługa klienta zwyczajnie w tej firmie NIE ISTNIEJE.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat