metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~przyszły_mieszkaniec20.05.2014 15:20

Mam pytanie. Niebawem przeprowadzam się do Piotrkowa Tryb. W obecnych czasach do internetu trzeba być podłączonym i już. Niestety w miejscu gdzie zamieszkam (rejon Wojska Polskiego-Szczekanica) nie ma możliwości podłączenia się do kablówki. Internet mobilny ma swoje plusy i minusy. Największy minus to limity, a zależy mi na swobodnym korzystaniu z netu.
Jaki działający internet możecie polecić, poza kablówkami i mobilnym ? Słyszałem bowiem o jakiejś firmie z Piotrkowa oferującej niedziałający internet radiowy. Zależy mi na sprawdzonym necie, bez konieczności wydzwaniania po serwisach i denerwowania się dlaczego toto nie działa.

Radek ~Radek (Gość)17.05.2016 20:44

Ostatnio na Wojska Polskiego ktoś rozwieszał po słupach kable i to wyglądało na światłowody - widziałem przy Zawodziu więc może coś się ruszyło w kwestii dobrego netu...

cytat

~PT ~~PT (Gość)18.05.2016 08:26

~Radek (Gość) - światłowody, po słupach ? - ciekawe.

cytat

mol mol18.05.2016 13:39

Co w tym dziwnego ? Połowa powiatu ma światłowody po słupach puszczone.

cytat

~PT ~~PT (Gość)18.05.2016 14:30

W dobie XXI wieku powinniśmy odchodzić od słupów. Wiele firm ucieka "pod ziemię", chyba nie chcemy tego http://pl.dreamstime.com/zdj%C4%99cie-stock-upakani-elektryczni-kable-w-ind-image51643426

cytat

suninstal suninstal18.05.2016 19:34

Póki co korzystam z soft partner od kilku lat. Było kilka zgrzytów na samym początku ale po 2 latach podchodzą już do klienta poważniej. Na tę chwilę lącze 8M za 70zł/mies.

cytat

zainteresowana ~zainteresowana (Gość)19.05.2016 09:48

a za ile i po ile jest to Mokadi, bo w necie nie można nic znaleźć na ten temat? dzięki za info

cytat

annon ~annon (Gość)29.04.2017 01:41

SOFT tragedia do kwadratu,chcesz sie denerwować podpisz umowę z Softem..........

cytat

Micha44 ~Micha44 (Gość)17.05.2017 13:42

mam internet z add-net, na instalacje faktycznie chwile musiałam poczekać ale działa super

cytat

Maciek 25 ~Maciek 25 (Gość)27.08.2017 01:09

witam, może macie jakąć wiedzę jaki jest ajtualnie najlepszy dostawca neta w okolice ul. Jasnej/Promiennej/Fabianiego/Puszczyńskiego. Z tego co wiem żadna Toya UPC tam nie dochodzą. TPSA tzn. Orange max 20 Mb innej technologii nie mają. A potrzebuję czegoś szybszego dużżżżżżoooooo

cytat

Aper ~Aper (Gość)28.08.2017 07:17

W Moszczenicy za darmo Internet daje Gmina

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat