metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~przyszły_mieszkaniec20.05.2014 15:20

Mam pytanie. Niebawem przeprowadzam się do Piotrkowa Tryb. W obecnych czasach do internetu trzeba być podłączonym i już. Niestety w miejscu gdzie zamieszkam (rejon Wojska Polskiego-Szczekanica) nie ma możliwości podłączenia się do kablówki. Internet mobilny ma swoje plusy i minusy. Największy minus to limity, a zależy mi na swobodnym korzystaniu z netu.
Jaki działający internet możecie polecić, poza kablówkami i mobilnym ? Słyszałem bowiem o jakiejś firmie z Piotrkowa oferującej niedziałający internet radiowy. Zależy mi na sprawdzonym necie, bez konieczności wydzwaniania po serwisach i denerwowania się dlaczego toto nie działa.

aaa ~aaa (Gość)20.05.2014 19:33

Jeśli to nie podpucha i rzeczywiście szukasz neta to proponuję Ci Mokadi. Siedzibę mają w Moszczenicy ale neta w Piotrkowie w tamtej okolicy mają. Zainwestowali morze kasy na sprzęt i internet śmiga.
Webring teraz nie wiem jaki jest. Kolega ma w Gomulinie i nie narzeka. Jedynie co mi się osobiście nie podoba to gościu który tam chyba rządzi.
Soft Partner bez komentarza, dlaczego ??? Kiedy nie było kablówki (Upc, Toya)za dużo chcieli się nachapać, efekt ??? Brak zaufania już forever...

cytat

timig timig21.05.2014 07:07

nie wiem czy nie lepiej neostradę zamówić, ich oferta zaczyna mi się coraz bardziej podobać , prędkości mają niezłe, brak limitu no ale będzie trochę drożej. Coś za coś.

cytat

przyszły_mieszkaniec ~przyszły_mieszkaniec (Gość)21.05.2014 13:18

Dzięki. Myślałem o neostradzie, ale nie ma tam obecnie telefonu. Jeśli się nie ma telefonu dochodzi 30 zeta opłaty za utrzymanie łącza i oferta neostrady przestaje być w tym momencie interesująca. Podobną usługę oferuje dawna Pilicka, ale podejrzewam, że również będzie trzeba coś dorzucić za utrzymanie linii.

cytat

lemurrollo lemurrollo21.05.2014 16:12

Jako przyszły mieszkaniec masz dobre rozeznanie o Piotrkowie. Skąd wiesz o Pilickiej ? Mieszkańcy nie pamiętają Telefonii...

cytat

Bartek ~Bartek (Gość)21.05.2014 23:02

neostrada chyba najtaniej i najlepiej
10mbps 49zł + 21zł za utrzymanie lini= 70zł

cytat

przyszły_mieszkaniec ~przyszły_mieszkaniec (Gość)22.05.2014 08:38

Dzięki za czujność. To, że będę przyszłym mieszkańcem Piotrkowa, nie znaczy, że nie byłem związany z miastem w przeszłości i nie jestem związany obecnie. Teraz dodatkowo będę tutaj jeszcze mieszkać.

cytat

przyszły_mieszkaniec ~przyszły_mieszkaniec (Gość)22.05.2014 08:56

"Bartek" napisał(a):
neostrada chyba najtaniej i najlepiej
10mbps 49zł + 21zł za utrzymanie lini= 70zł



A mnie na ich stronie www wylicza, że 49 PLN+ 29,24 PLN. Razem daje to 78,24 PLN miesięcznie, czyli troszkę dużo jak za internet w tych czasach. I do tego jeszcze aktywacja i coś tam chyba jeszcze. To 49 zeta mi się podoba, ale dodatkowo płacić 30 zeta już nie bardzo.

cytat

Adrian ~Adrian (Gość)12.06.2014 21:41

Witam, można wiedzieć jaki wkoncu wybrales internet ;)? I jakbys napisał jaki masz ping i prędkość pobierania byłbym wdzięczny. Jestem taki ciekawy ponieważ jestem w podobnej sytuacji co ty i tez chce zmienić dostawcę.

cytat

Wiesława ~Wiesława (Gość)13.05.2016 22:32

Internet od dyzia to jakas porażka, ja myśle że kur* to społeczeństwo i 1000 pingu sie skonczy

cytat

Dyzio ~Dyzio (Gość)13.05.2016 22:32

dyzio lecimy 2mb/s szybszy niż mój rower

cytat

reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat