metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~gosciu215.02.2014 17:57

http://www.polskatimes.pl/artykul/198619,piotrkow-trybunalski-inpost-nieuczciwym-pracodawca,id,t.html
Zmieniło sie czy nie słyszalem juz rózne opinie ma ktoś może jakies doswiadzczenia z tą firma?

asik ~asik (Gość)17.02.2014 00:29

raczej nic pozytywnego. Chyba że masz układy z biurwami...

cytat

JA ~JA (Gość)17.02.2014 20:25

Kupa bałaganu i nic więcej. Jeśli chodzi o obieg przesyłek Sądowych, to kompletny cyrk na kółkach. Organizacji zero, w dodatku ludzie pracują na czarno lub na "Rodzinę", a niby taka bardzo odpowiedzialna praca, poufność,ochrona danych osobowych, zwrotki często znajdują się po jakimś czasie w bałaganie. Ja zrobiłbym porządek od zaraz, pierwsze co wymienić ekipę z biura od podszewki. Ludzie bez szkoły, ale wielkie `Panie`, prowadzą szkolenia, certyfikaty itd. a nadają się tylko na sortownię do zamykania worków z pocztą. Na umowę o pracę nie ma szans, możesz pracować 2-3 lata ale to na nic, bo nie masz mamy w biurze. Gdzie sprawiedliwość???? Pomimo tego że robisz jak wół, a taki sztablanc, który umowę dostał w ogóle się o nią nie starając, założy kamizelkę `roboty drogowe` i wielki ego - śmiech na sali. Bombę podłożyć i nic więcej.

cytat

pytanie? ~pytanie? (Gość)18.02.2014 09:53

A podobno ,ze mozna sie zatrudnic przez inpost i jakas inna zewnetrzna firme ale normalnej umowy o prace nie ma? i cały czas zmiana na noc?

cytat

dfg ~dfg (Gość)18.02.2014 16:48

10 tys listów w miesiącu to była norma teraz pewnie więcej więc sobie policz, a teren masz taki np. od końca słowaka aż do dworca i do tego np wojska polskiego cale.
Gdzie normalnie chodzi z 5 listonoszy z połową towaru.
Tak więc dolicz do tego weksle in blanco co jest nie zgodne z przepisami + kary i jesteś w ...ie

cytat

aliant ~aliant (Gość)19.02.2014 17:10

Prawda co nie które brygadzistki i brygadzisci wielkich panów graja nie dosyc ze norme podniesli do 500 zwrotek na godzine to brygadzisci maja lepsze pieniadze i o wiele mniej robia od zwykłych pracowników

cytat

BLEKI BLEKI22.02.2014 00:19

ja natomiast słyszałem, że Inpost ma wynieść się z Piotrkowa do Łodzi

cytat

jest coraz lepiej ~jest coraz lepiej (Gość)22.02.2014 17:42

To tu nic nie będzie w piotrkowie tylko Haering ale bida.

cytat

assa assa26.02.2014 19:32

BIURWY hahahahah super określenie idealnie pasujące do tych idiotek,ktore tam siedza.Umowa zlecenie i nie odezwij się,bo mamy 100 na twoje miejsce hahahahah :D
Kiedys tam pracowałam,czasy były super a od kilku lat co slysze to porazka!Rozpanoszylo się towarzystwo kierownikow brygadzistow i reszty :D Ale pamiętajcie zawsze możecie wyslac maila do samego BRZOSKI ze skarga :)

cytat

assa assa26.02.2014 19:34

"JA" napisał(a):
Ludzie bez szkoły, ale wielkie `Panie`, prowadzą szkolenia, certyfikaty itd. a nadają się tylko na sortownię do zamykania worków z pocztą. Na umowę o pracę nie ma szans, możesz pracować 2-3 lata ale to na nic, bo nie masz mamy w biurze. Gdzie sprawiedliwość???? Pomimo tego że robisz jak wół, a taki sztablanc, który umowę dostał w ogóle się o nią nie starając, założy kamizelkę `roboty drogowe` i wielki ego - śmiech na sali. Bombę podłożyć i nic więcej.


Mamy w biurze?A może cioci, wujka :) hahhaha a może kierownik i biurwy to "mile polaczenia" :P

cytat

crazy girl ~crazy girl (Gość)26.02.2014 23:44

Boże uchowaj INPOST!

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat