metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~qwertyuiop14.08.2017 21:13

Witam poszukuję opinii na temat tego zakładu jak płacą jaka atmosfera? Czy warto tam składa CV?

97-300 ~97-300 (Gość)18.08.2017 09:08

A co ma wspólnego z tym nasz rząd ? Jeśli jesteś nieudacznikiem życiowym , jeśli nie potrafisz zadbać o siebie tylko szukasz wszędzie pomocy to masz jak masz .Dlaczego mam nie ufać swoim znajomym tylko tobie ?Zapędziłeś się w kozi róg , za przeproszeniem .Nikt nie musi tam pracować , magazynów ci u nas dostatek .

cytat

Zair ~Zair (Gość)18.08.2017 11:01

Odnosnie rzadu to byl tylko przyklad.Chodzi mi o to ze nie mozna oceniac wiekszosci na podstawie mniejszosci najprosciej mowiac.Znam ta firme bardzo dobrze i mam porownanie z innymi.Dlatego twierdze,ze jesli komus zalezy tylko na pieniadzach i da sie za nie ponizac,pracowac w wysokiej temperaturze,bez miejsca gdzie mozna zjesc posilek,pracujac w weekendy,podlizywac przelozonym to moze sie tam zglosic.Bo jesli oczekuje normalnej atmosfery i warunkow pracy to niech szuka pracy gdzie indziej.

cytat

97-300 ~97-300 (Gość)18.08.2017 11:37

Regulamin pracy dyscyplinuje pracowników i trzeba go przestrzegać.Wysoka temperatura ,jaka ,większa niż w hutach,kopalniach,odlewniach,piekarniach,itd. ? Podlizywanie się ? Było jest i będzie , piszesz że znasz tą firmę, to pewnie doskonale zdajesz sobie jak wielki procent zatrudnionych pochodzi ze wsi a tam o pracę bardzo trudno i to oni właśnie zużywają najwięcej wazeliny . Normalna atmosfera i warunki pracy to co to jest według ciebie ? A gdzie jest to "gdzie indziej" ? Jeśli pracujesz z rodakami to nie znajdziesz tego w niemczech,Holandii,Norwegii,Anglii,itd. To miraż.

cytat

takijeden ~takijeden (Gość)18.08.2017 14:21

~97-300 (Gość) - Ja słyszałem że słoń mrówkę poślubił. jeżeli znasz z wypowiedzi znajomych to nie komentuj. Dopuść tych co tam pracują lub pracowali.

cytat

97-300 ~97-300 (Gość)18.08.2017 17:13

~takijeden (Gość) napisał - - > "Dopuść tych co tam pracują lub pracowali." A co to ja inseminator jestem ? Nie dajecie rady w robocie,wywalają was na zbitą twarz to potem psioczycie jak tam kiepsko jest.Żenada.

cytat

takijeden ~takijeden (Gość)18.08.2017 21:05

Gościu p....sz jak potluczonu. Siusu , paciorek i spać.

cytat

Misiek ~Misiek (Gość)18.08.2017 21:22

Ten gosciu zawsze jest najmadrzejszy,w du.... byl i go.... widzial,ale musi byc tak jak on mowi.Troll z wielu wczesniejszych postow,nikt go nie lubi to siedzi caly dzien w necie i ulepsza swiat.

cytat

Galus ~Galus (Gość)28.08.2017 19:20

Pracuje tam 2 tysiace ludzi i nikt z obecnych pracownikow nie ma nic do napisania?to chyba daje do myslenia

cytat

GH hardcore ~GH hardcore (Gość)29.08.2017 13:35

Wystarczy ,że byli piszą obecni nie piszą bo:
1.Się boją
2.Nie mają czasu bo tyrają jak niewolnicy
3.Są po zaawansowanym praniu mozg jak w sekcie i myślą,że są w raju :)

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat