metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~qwertyuiop14.08.2017 21:13

Witam poszukuję opinii na temat tego zakładu jak płacą jaka atmosfera? Czy warto tam składa CV?

GH hardcore ~GH hardcore (Gość)29.08.2017 13:35

Wystarczy ,że byli piszą obecni nie piszą bo:
1.Się boją
2.Nie mają czasu bo tyrają jak niewolnicy
3.Są po zaawansowanym praniu mozg jak w sekcie i myślą,że są w raju :)

cytat

Galus ~Galus (Gość)28.08.2017 19:20

Pracuje tam 2 tysiace ludzi i nikt z obecnych pracownikow nie ma nic do napisania?to chyba daje do myslenia

cytat

Misiek ~Misiek (Gość)18.08.2017 21:22

Ten gosciu zawsze jest najmadrzejszy,w du.... byl i go.... widzial,ale musi byc tak jak on mowi.Troll z wielu wczesniejszych postow,nikt go nie lubi to siedzi caly dzien w necie i ulepsza swiat.

cytat

takijeden ~takijeden (Gość)18.08.2017 21:05

Gościu p....sz jak potluczonu. Siusu , paciorek i spać.

cytat

97-300 ~97-300 (Gość)18.08.2017 17:13

~takijeden (Gość) napisał - - > "Dopuść tych co tam pracują lub pracowali." A co to ja inseminator jestem ? Nie dajecie rady w robocie,wywalają was na zbitą twarz to potem psioczycie jak tam kiepsko jest.Żenada.

cytat

takijeden ~takijeden (Gość)18.08.2017 14:21

~97-300 (Gość) - Ja słyszałem że słoń mrówkę poślubił. jeżeli znasz z wypowiedzi znajomych to nie komentuj. Dopuść tych co tam pracują lub pracowali.

cytat

97-300 ~97-300 (Gość)18.08.2017 11:37

Regulamin pracy dyscyplinuje pracowników i trzeba go przestrzegać.Wysoka temperatura ,jaka ,większa niż w hutach,kopalniach,odlewniach,piekarniach,itd. ? Podlizywanie się ? Było jest i będzie , piszesz że znasz tą firmę, to pewnie doskonale zdajesz sobie jak wielki procent zatrudnionych pochodzi ze wsi a tam o pracę bardzo trudno i to oni właśnie zużywają najwięcej wazeliny . Normalna atmosfera i warunki pracy to co to jest według ciebie ? A gdzie jest to "gdzie indziej" ? Jeśli pracujesz z rodakami to nie znajdziesz tego w niemczech,Holandii,Norwegii,Anglii,itd. To miraż.

cytat

Zair ~Zair (Gość)18.08.2017 11:01

Odnosnie rzadu to byl tylko przyklad.Chodzi mi o to ze nie mozna oceniac wiekszosci na podstawie mniejszosci najprosciej mowiac.Znam ta firme bardzo dobrze i mam porownanie z innymi.Dlatego twierdze,ze jesli komus zalezy tylko na pieniadzach i da sie za nie ponizac,pracowac w wysokiej temperaturze,bez miejsca gdzie mozna zjesc posilek,pracujac w weekendy,podlizywac przelozonym to moze sie tam zglosic.Bo jesli oczekuje normalnej atmosfery i warunkow pracy to niech szuka pracy gdzie indziej.

cytat

97-300 ~97-300 (Gość)18.08.2017 09:08

A co ma wspólnego z tym nasz rząd ? Jeśli jesteś nieudacznikiem życiowym , jeśli nie potrafisz zadbać o siebie tylko szukasz wszędzie pomocy to masz jak masz .Dlaczego mam nie ufać swoim znajomym tylko tobie ?Zapędziłeś się w kozi róg , za przeproszeniem .Nikt nie musi tam pracować , magazynów ci u nas dostatek .

cytat

Zair ~Zair (Gość)17.08.2017 23:32

To faktycznie bardzo miarodajna opinia,cos jak zdanie naszego rzadu,ze zyje nam sie dobrze.Ci u koryta maja dobrze,zarabiaja kilka razy wiecej niz zwykli pracownicy,ktorych jest zdecydowana wiekszosc.Piszesz o dwoch tysiacach osob a podajesz przyklad kilkunastu osob na innych warunkach.Punk widzenia zalezy od punktu siedzenia,wiec za przeproszeniem swoimi opiniami podziel sie z kolegami o ktorych piszesz.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat