metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Karla12.01.2018 09:43

Mam pytanie: choruje na depresję, poszukuje jakiegoś psychologa, gdzie bezpłatnie się leczyć??

Marchewa ~Marchewa (Gość)18.01.2018 08:28

"jurek" napisał(a):

Widzisz jurek, w warzywach i owocach są liczne witaminy i pierwiastki potrzebne naszym komórkom do prawidłowego funkcjonowania. Jeśli nie odżywiamy naszego organizmu prawidłowo, to z czasem pojawiają się niedomagania i choroby, w tym również depresja. Zapewne tego nie wiesz, bo żyjesz na białym przetworzonym i zapuszkowanym syfie z półek sklepowych.

cytat

Jeszcze tu kiedyś powrócę ~Jeszcze tu kiedyś powrócę (Gość)18.01.2018 12:20

Tyle tu się ostatnio pisze o kościele to może ksiądz gratis z niej wyleczy??? No jest bliżej Boga to się ma łaski pomocnicze.

cytat

jurek ~jurek (Gość)19.01.2018 15:19

do roboty

cytat

kll kll25.01.2018 15:33

Z leczeniem depresji w Piotrkowie, z tego co wiem, nie jest łatwo, jedynie poradnia na Wolborskiej przyjmuje na NFZ i poradnia Roki przy Kopernika. Na psychoterapię nie ma co liczyć. Bliska mi osoba leczy się w Łodzi, polecam poradnię przy Centralnym Szpitalu Klinicznym na Czechosłowackiej. O psychoterapię trzeba walczyć samemu. W Łodzi jest więcej możliwości, podobnie w innych większych miastach, także stacjonarnie (kilkunastotygodniowy pobyt, trochę jak sanatorium). Osoba podlegająca pod Zus może wnioskować o wyjazd sanatoryjny w leczeniu depresji ze skierowaniem przez Zus, jest dość szybko i bezpłatnie. Uwaga, przy ciężkiej depresji lekarz może nie skierować na psychoterapię, ponieważ chory może nie być w stanie współpracować z grupą czy z psychoterapeutą, Należy pamiętać, że przy depresji konieczna jest zmiana myślenia, dlatego nie tylko leki (farmakoterapia), ale też psychoterapia. Powodzenia życzę.

cytat

renata ~renata (Gość)26.01.2018 09:43

W przychodni ARCMED na ul.Kobyłeckiego jest dobra pani psycholog bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta, mi pomogła .

cytat

gość ~gość (Gość)27.01.2018 10:12

Najlepiej pod Zagłobą.

cytat

est ~est (Gość)04.02.2018 15:43

Jakiego psychiatrę w mieście polecacie, który umie pomóc osobie z podejrzeniem depresji?

cytat

a ~a (Gość)07.02.2018 15:10

Możesz spróbować metody EEG Biofeedback bardzo skuteczna

cytat

zenek ~zenek (Gość)10.02.2018 19:47

Polecam wspolnotę Katolicka Wspólnota Przymierza Rodzin "Mamre" w Czestochowie, tam można poprośic o modlitwę wstawienniczą, w moim przypadku pomogło

cytat

Tib ~Tib (Gość)18.02.2018 17:22

Nie na darmo mowi sie ze Polacy to smutny narod,a powod lezy w polozeniu geograficznym.Udowodnione jest,ze ludzie mieszkajacy w bardziej naslonecznionych miejscach sa bardziej pogodni.Wniosek- suplementacja sloneczna witamina,czyli D3.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat