metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~rafako196824.01.2016 14:07

Czy ktoś korzystał z usług biura podróży Navigator Travel Architects z Piotrkowa. Podobno organizują indywidualny wypoczynek? Jak podejście do klienta i organizacja wyjazdów?

Edek ~Edek (Gość)26.01.2016 10:51

Dobra, dobra gościu. Napisz co macie w pakiecie i wszelkie gwarancje.

cytat

Laura ~Laura (Gość)29.01.2016 23:47

Ja zleciłam im organizację wyjazdu na Cypr dla 6 osób. Napiszę krótko i zwięźle - żeby tak wszystkie biura traktowały klientów to była by bajka, wszystko dostosowane do naszych wymagań, a w dodatku cena i jakość na b.dobrym poziomie. Wakacje grupowe przez biura podróży to jedna wielka masówa i nie masz na nic wpływu, a tu to ty decydujesz jak zagospodarujesz swój czas, podchodzą indywidualnie. Mogę z czystym sumieniem polecić.

cytat

leszkower ~leszkower (Gość)29.01.2016 23:49

Profesjonalne podejście i wykonanie co chcesz to dostajesz. Podejście do klienta 1 klasa widać że są to ludzie z pasją podróżowania a nie zwykli agenci turystyczni.

cytat

adszer ~adszer (Gość)31.01.2016 08:28

Zaryzykowałem bo to nowe biuro ale kto nie ryzykuje ten nie ma :) Zrobili mi wycieczkę firmową dla moich 12 pracowników na 5 dni do Monachium. Mogę tylko powiedzieć że wszystko na 5+. Robię taki wyjazd co roku dla najlepszych pracowników, ale tak jak teraz to nikt nam wcześniej nie zorganizował. Było wszystko zwiedzanie, zabawa, atrakcje i odpoczynek. Polecam wszystkim.

cytat

Karburator ~Karburator (Gość)01.02.2016 11:05

Na początek mała parafraza cytatu z klasyki:
"Chciałem napisać, że to nieprawda co mówią niektórzy oszczercy, że dach przeciekał. Zresztą, prawie wcale nie padało."
Mam tylko nadzieję, że organizacja wyjazdów lepiej wam wychodzi niż ta żałosna autopromocja. Fałszywe peany mnie skutecznie odstręczyły.

cytat

leszkower ~leszkower (Gość)08.02.2016 17:39

Drogi kolego Karburator to nie żadne peany jak to pięknie ująłeś, a jedynie opinie moja i jednego z moich znajomych któremu poleciłem skorzystanie z tego biura. Tak więc najpierw sprawdź o czym ktoś pisze a później zagłębiaj się w "poezję". Pozdrawiam

cytat

nauka ~nauka (Gość)13.02.2016 17:52

Jak z ofertami bankowymi, im więcej zadowolonych , tym szerokim łukiem polecam omijać.
Taka moja rada

cytat

annulsia ~annulsia (Gość)03.06.2016 22:39

A nam zorganizowali wyjazd i większego profesjonalizmu do tej pory nie widziałam. Skorzystamy ponownie.

cytat

Antek ~Antek (Gość)16.03.2018 16:25

Czy ktoś korzystał z tego biura http://atol.travel.pl?

cytat

kropkowaty ~kropkowaty (Gość)18.03.2018 15:42

Czy wy myślicie, że ludzi nabierzecie tą żenadą? Ktoś się nabierze na własne wpisy ludzi związanych z tym biurem? Wysoki poziom inteligencji prezentujecie...

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat