metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
g. ~g. (Gość)12.02.2018 14:01

Przegrywają pod rząd od 4kolejek,ale tego nikt w magistracie nie widzi i nie chce wiedzieć.Śmieszna komisja od stypendium winna dokonać weryfikacji. Dodać zapaśnikom i piłkarką bo ulubieńcy miejskich decydentów po prostu nigdy nic nie są w stanie osiągnąć.

85


dj ~dj (Gość)12.02.2018 18:08

Moim zdaniem stypendia dostali za niskie i nie mogą się skupić na grze. Dołożyć jeszcze po 2 tys

53


do gość ~do gość (Gość)12.02.2018 20:08

zawiało nudą gość pisze ,a nawet nie zna znaczenia słów, których używa ,ale akurat sport NISZOWY ,a zarazem to słowo to oznacza coś najlepszego.Perfumy kolego jak sobie zakupisz niszowe to z najwyższej półki więc twoje wypowiedzi są z tej niskiej.

44


gość ~gość (Gość)12.02.2018 20:17

Realia piłki ręcznej w Polsce jak i w Europie są jakie są... Niestety przykre jest to że większość tu komentujacych niema większego pojęcia o zarobkach w naszej superlidze, nie wspomnę już o Bundeslidze, lidze francuskiej czy hiszpańskiej a hejtuje ile to chłopaki z piotrkowianina zarabiają...A prawda jest taka że na tle calej ligi Piotrków płaci przecietnie...Proponuje najpierw zasięgnąć lektury u osób bardziej wtajemniczonych a potem się wypowiadać na forach...

52


gośc ~gośc (Gość)13.02.2018 11:00

do "kibica".... nic trudnego - zróbcie test i wpuszczajcie za darmo. Sprawdzicie o ile zwiększy się frekwencja na waszych meczach. Przekonamy się :)

22


gość ~gość (Gość)12.02.2018 18:57

Ludzie co Wy bredzicie. Czy macie jakiekolwiek pojęcie ile zarabiają piłkarze ręczni np. Vive Kielce, Azotów Puławy,Górnika Zabrze czy choćby Zagłębia Lubin? Podniecacie się tymi 5 tyś. stypendium. Może to i sporo,ale dla ludzi którzy ryzykują zdrowřiem i czasami kalectwem to naprawdę niezbyt wiele. Wieszacie "Psy" na urzędzie miasta, prezesach, piłkarzach,że zarabiają " straszne" pieniądze. Ale to tylko Wasza zazdrość, że zarabiacie mniej. Trzeba się było np.uczyć, trenować i zarabiać więcej. Ciągle wymieniany zapaśnik owszem może i powinien też dostać 5 tyś.Ale co tu równać sport niszowy jakim są zapasy z ręczną.Na ich zawody chodzi z regóły tylko rodzina i grono bliskich znajomych A Piotrkowianina zna cała Polska. I kto tu bardziej rozsławia nasze miasto? Także dajcie sobie na luz i przestańcie wiadomość zazdrośnicy.

86


~gość (Gość) ~~gość (Gość) (Gość)17.02.2018 10:52

Dlaczego to Miasto się nie cieszy ,że ma Superligę, nie ważne czy piąte czy dziesiąte ale w grach zespołowych najwyżej, dla niezadowolonych jest też trzecia liga Piotrkowianina i może to ucieszy tych kibiców którzy są zniesmaczeni bytem Piotrkowianina na najwyższym poziomie.

21


kiki ~kiki (Gość)13.02.2018 07:20

Jak uczeń w szkole, student na studiach ma słabe oceny to traci stypendium. Dlaczego ze sportowcami jest inaczej? Pięć tysięcy co miesiąc to duże pieniądze w Piotrkowie.

43


kibic ~kibic (Gość)12.02.2018 13:04

stypendia im do głowy uderzyły .

65


januszek ~januszek (Gość)14.02.2018 21:05

Stypendia po 5 tysięcy brutto, jak ci dam 10 tysięcy, to będziesz 2 razy lepszy. Ciekawe czyje to słowa?Ja nikomu nie zazdroszczę tych pieniędzy, ale w drużynie są lepsi i gorsi, a wszyscy dostają po równo z miasta.Zobaczymy, co się wydarzy w następnym sezonie, gdy pojawi się spadek z ligi. Plus dla zarządu za zakontraktowanie młodych, Urbańskiego, Każmierczaka, Rutkowskiego i Pyrki. Trzeba szukać młodych w regionie i w Polsce.

42


Nowy komentarz

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat