metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
fred ~fred (Gość)26.01.2018 00:01

pfff smog...takie sama propaganda jak globalne ocieplenie. chcielista cywilizacji?? chcielista postepu?? to mata. I nie wciskajcie ludziom kitu, bo wulkan ktory wubucha generuje wiecej syfu niz ludzkosc przez 5 lat.

55


obiektywny piotrkowianin ~obiektywny piotrkowianin (Gość)29.01.2018 12:43

Nie potrafią wyegzekwować kar za zatruwanie Polski przez przemysł krajów z zachodu (widziałem las w Górach Izerskich zatruwany od dziesiątek lat przez niemiecki "Bełchatów" bez elementów zielonych) prawie wyłącznie wieją u nas wiatry zachodnie które przemieszczają zanieczyszczenia z uprzemysłowionej Europy zachodniej na nasze tereny czy ktoś w tym kraju interesuje się tym tematem, nie ale za to główni zatruwacze powietrza w Polsce atakują ją o zanieczyszczenie powietrza przez ciepłownictwo węglowe i grożą nam sankcjami. Polska może zatruwać ale głównie tereny na wschód. Wyliczyć szkody i żądać odszkodowań od zachodu oraz "Bełchatowa" a pieniądze przeznaczać na modernizację. Jeszcze jeden istotny argument, jak to jest że przed laty w Piotrkowie gdy istniał przemysł , dziesiątki kominów wyrzucało zanieczyszczenia, nie było tylu co teraz mieszkań zasilanych z ciepłowni miejskich, nie było tylu domów zasilanych gazem a nie było smogu. Skąd więc ten smog , czy czasami ktoś nie wciska nam kit by narażać na dodatkowe koszty gdy problem jak zwykle leży w braku krajowego planu energetycznego.

42


ale ~ale (Gość)30.01.2018 22:01

poziom tego artykuliku jest żenująco niski. np. niska emisja to emisja z niskich kominów a nie emisja z węgla i śmieci.a poza tym to tylko reklama firmy

31


Nowy komentarz

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat