metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)11.01.2018 15:42

Wkrótce zniknie, przejazd jest modernizowany i będzie w pełni automatyczny. Zresztą to sprawa do PKP PLK, a nie do PKP S.A.

31


dyrdymał ~dyrdymał (Gość)11.01.2018 15:08

A czy slums dróżnika na Morycy też przy okazji zyska nowy wymiar? Chyba że jest to już zabytek i konserwator zabytków położy łapę to sprawa nie do przeskoczenia.

110


termit ~termit (Gość)11.01.2018 15:55

Dworzec PKP Piotrków Trybunalskim i konia z rzędem temu kto w czasie 30 minut zarejestruje 100 osób na nim. W Moszczenicy są same perony i w zupełności wystarczają. Nawet nie ma malutkiej na kilka osób wiaty i jest dobrze. O rozkładzie jazdy pociągów to można zapomnieć, jest jak w ZSRR poczekaj kiedyś pociąg przyjedzie.

50


termit ~termit (Gość)11.01.2018 15:57

Dworzec PKP Piotrków Trybunalskim i konia z rzędem temu kto w czasie 30 minut zarejestruje 100 osób na nim. W Moszczenicy są same perony i w zupełności wystarczają. Nawet nie ma malutkiej na kilka osób wiaty i jest dobrze. O rozkładzie jazdy pociągów to można zapomnieć, jest jak w ZSRR poczekaj kiedyś pociąg przyjedzie..

50


gość ~gość (Gość)11.01.2018 16:45

Polityka pkp najpierw zamykac ,kiedy jeszcze byl w miare duzy ruch a potem remontowac i stawiac od nowa , tylko zadjamy sb pytanie dla kogo te dworce ? Bo z Wilkoszewic to duzo osob nie jezdzi , takie to troche za pozno wszystko , jak zawsze nie zrozumiale i troche bezpodstawne ...no ale beda nowe i niby nie ma co narzekac

51


wojtas86 ~wojtas86 (Gość)11.01.2018 18:11

Ciag dalszy wyrobow czekoladopodobnych.
Nowoczesna elektroniczna tablica odjazdu na zewnatrz budynu dworca PT,tylko brak oczywiscie informacji z ktorego peronu jest odjazd,w srodku nie ma info na gornych tablicach,kolejka w kasie,wiec nie zapytasz i minute przed wjazdem pociagu na dworzec nie wyrazny belkot z megafonu i biegiem z walizka do slowackiego na kladke i na drugi peron,a na koniec dobija cie konduktor i mowi ze trzeba byc wczesniej na dworcu.

50


gratRR ~gratRR (Gość)11.01.2018 21:16

Taka sprawa mnie nurtuje, zastanawialiście się czemu kolej jest odpowiedzialna za nawierzchnię na przejazdach i w ogóle za bezpieczeństwo na przejazdach...? Przecież na logikę, szyny na przejazdach są proste, to nie pociąg podskakuje na przejazdach... i w końcu przecież to uczestnikom jezdni bardziej zależy na "niespotkaniu się" ze składem kolejowym, tzn wiadomo kto częściej wychodzi cało z takiego "spotkania". Tak się tylko zastanawiam. Wiadomo, że najlepiej byłoby, żeby każdy przejazd był strzeżony i z zaporami. Ale to kosztuje.
A jakby tak właściciele dróg (miasta, gminy, zarządy dróg) zechcieli połączyć siły (i środki) z koleją w tym przedsięwzięciu... .

70


gosc1 ~gosc1 (Gość)11.01.2018 16:23

Juz przejazd na Słowackiego i Roosevelta zmodernizowali. Pierwszy tragedia, przy drugim remont starcza na miesiąc. Po co to w ogóle robić?

91


gość ~gość (Gość)12.01.2018 16:25

Elektroniczny odstraszacz gołębi dzieła!!tylko na gołębie wiejskie a nie miejskie, które to naturalnego wroga jakim jest Jastrząb, bądź, sokół Nigdy Nie Widziały z przyczyn oczywistych, ptaki te nie żyją w mieście, ale Osioł z PLK który podjął decyzję o takim odstraszacz pewnie o tym nie wiedział co z pewnością nie dziwi.

22


Piotr Piotrranga11.01.2018 18:01

A pod wiatę w Piotrkowie powróciły gołębie.
Napisałem wniosek na stronie PLK w sprawie zabezpieczenia; ok wiem naiwny jestem ale jak by byli inni naiwni to zapraszam przyłączenia się i wypisania skargi /wniosku na stronie PLK. W końcu firma wyłożyła spora kasę i co - będzie zasrane jak było.

120


Nowy komentarz

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat