metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Arczibald ~Arczibald (Gość)15.05.2018 12:57

A to już polskiego słowa nie ma. Zresztą meeting to mi się kojarzy z jednym :)

232


gość ~gość (Gość)15.05.2018 13:45

Miasta typu Piotrków Tryb.jak mają sprawnie myślącą i działającą władzę tworzą strefę przemysłową, ale gdzie tam w Piotrkowie... U nas władza to ciemniogród myślowy,ale wciąż mający grupę wpatrzonych w siebie zwolenników.

212


gość ~gość (Gość)16.05.2018 06:53

Fajnie. Wszyscy tylko chrzania za te smieszne pieniadze. Jakby sie komu chcialo pracowac to by i za minimalna robili ale wola lezec i pachniec albo stac z browarem pod sklepem i korzystac z mopsu zamiast wziac sie za jakakolwiek robote. Wstyd jak nie wiem co..... a potem najbardziej potrzebujacy np rencisci czy samotne matki ktore nie maja jak dziecka w domu zostawic samego nie maja z czego zyc bo w moprach pieniadze rozdano pijaczkom i pachnacym gowniarzom co im sie do roboty isc nie chce.... zal pl....a potem jeczenie ze bezrobocie. W dzisiejszych czasach to kazdy mysli zeby sie polozyc i za to kase dostac bez kitu zero ogarniecia

64


piotrkowianka 22 ~piotrkowianka 22 (Gość)15.05.2018 13:20

Żenada wiosny. Większość tych firm suzka jeleni do pracy, którzy beda mieli wiedze i doświadczenie ale będa pracować za minimalna pensję albo na zasadzie stażu. Dobry pracodawca nie musi się reklamować.Nie te czasy. Ludziom bardziej się opłąca do Łodzi jechać czy Radomska, tam przynajmniej potrafią docenić. U nas tylko wozek widlowy, a i też chetnych juz nie ma. Smutne, że miasto wymiera.

282


gość ~gość (Gość)17.05.2018 21:04

Dzisiejsi biznesmeni...Nic tylko patrzą by dać podstawę i najlepiej żeby za to pracować 7dni w tygodniu i najlepiej z nadgodzinami.Ja ja się cieszę widząc swojego byłego szefa który sam teraz zap...bo mu szkoda było dać 200zł podwyżki po 10 przepracowanych latach.Ogarnijcie sie pracodawcy bo to nie te czasy że wam ktoś będzie robił za frajer.

10


peilielko ~peilielko (Gość)15.05.2018 17:37

problem w tym ze juz nikt nie chce pracowac w tym zapizdzialym miescie zabitym dechami ze te smieszne pieniadze , desperacka akcja pracodawcow,

204


Nowy komentarz

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat