metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Mieszkanka PIotrkowa06.06.2018 23:02

Kto obroni mieszkańców naszego miasta przed nieustającym w dzień i w nocy hałasem powodowanym przez samolot j firmy SKY FORCE SKOKI SPADOCHRONOWE. Wszyscy bezradnie rozkładają ręce. Przed kilku laty ktoś opisał problem w Dzienniku Łódzkim pt "Bombowiec nad Piotrkowem" Przedstawiciel firmy SKY FORCE zaproponował wtedy mieszkańcom miasta składkę na nowy samolot i jak widać mówił poważnie , bo nadal bezkarnie kilkadziesiąt razy na dobę startuje i krążąc nad miastem wzbija się na wysokość 4-6 tys. metrów, wyrzuca skoczków, z wyciem silników wraca na lotnisko żeby zabrać kolejnych oczekujących na lot. SMOG akustyczny, zanieczyszczenie środowiska SPALINAMI. Kto ponosi odpowiedzialność za zaistniałą sytuację. Warto się zastanowić, zwłaszcza w kontekście nadchodzących wyborów samorządowych.Zachęcam też do odwiedzenia strony internetowej SKY FORCE. Niezły zarobek kosztem spokoju 80 ty. mieszkańców miasta i okolic.

Wędkarz ~Wędkarz (Gość)07.06.2018 08:29

Próba ucieczki przed hałasem na ryby zawiodła.Nad Zalewem Sulejowskim też go słychać. Ciągłe buczenie.

cytat

studentka ~studentka (Gość)07.06.2018 09:46

Nawet w Warszawie na Okęciu obowiązuje cisza nocna, a w Piotrkowie loty wojska do godz.24 Poligon nad miastem. Gdzie ochrona środowiska??? Są instytucje , które z urzędu powinny nad tym czuwać. Jaszczurki , ślimaki, mają okresy ochronne .Ludzie wszystko zniosą, a śmiertelność z powodu chorób cywilizacyjnych wśród młodych ludzi wzrasta w naszym regionie w sposób zastraszający. Masakra.

cytat

Maximus ~Maximus (Gość)07.06.2018 22:30

Teraz na okrągło lata bo żołnierze ćwiczą a po za tym mieszkam niedaleko lotniska i jakoś nie marudzę jak co niektórzy ,że samolot lata na dworzec PKP też narzekacie ,że nocą pociągi jeżdżą?

cytat

Emerytowany żołnierz ~Emerytowany żołnierz (Gość)08.06.2018 10:01

Do ćwiczeń wojskowych służą poligony. Może jeszcze rozszerzyć ofertę o strzelanie rakietami do celu. Niech ćwiczą w Glinniku, rzut beretem od Piotrkowa.

cytat

Fan :) ~Fan :) (Gość)10.06.2018 12:43

Mega irytujące, średnio raz na pół godziny startuje ten buczacy złom, za każdym razem przelatuje nad moją działką, na początku spoko nawet sprawiało radość patrząc na tych spadochroniarzy jak skaczą, teraz... robi się to uciążliwe !! Non stop lata, rozumiem ze mamy super warunki jako aeroklub w centralnej Polsce, itd..
Ale...! Latają również różne samoloty szkoleniowe, czy inne sa 100 razy cichsze i nie przeszkadzają. Jesli ktoś chce robić hajs na lotach- spoko, ale niech ma samolot nie uciążliwy dla większości mieszkańców Piotrkowa i okolic !
Aż dziw, że nikt z urzędu nie może nic z tym zrobić i jakoś uregulować tą kwestie.

cytat

lotnik ~lotnik (Gość)11.06.2018 17:17

Ło jejku bombowiec nad miastem! Pobucy i przestanie.A kiedy traktor pracuje na polu tyz przeskodzo?

cytat

Kolo ~Kolo (Gość)13.06.2018 09:29

A ja proponuję by osoba „ mieszkanka piotrkowa” się ujawniła, naślę na nią zusy, sanepidy i inne insytucje i udowonię że Pani też jest szkodnikiem.

cytat

97-333 ~97-333 (Gość)13.06.2018 09:51

Nad Piorkowem? A gdzie to jest?

cytat

ja ~ja (Gość)23.09.2018 15:45

Są chyba jakies dopuszczalne normy hałasu.
Może urzedasy by się za to wzięli, moga mieć na tym kasę jak nałożą kary za przekroczenia norm hałasu i zanieczyszczeń. jak już ich naliczą to za te pieniądze można posprzątać park miejski i obciąć suche gałęzie w nim i na przylegającej uliczy, bo już same lecą i można w głowę nie złym konarem dostać!!!!

cytat

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat