Jakie dekoracje do swoich domów wybierają mieszkańcy Piotrkowa?

Kraj Czwartek, 05 kwietnia 20180 2127
Piotrków Trybunalski oraz okolice to bardzo ciekawy region na mapie naszego kraju. Położony jest on bowiem w niedalekim sąsiedztwie Łodzi, a jednocześnie nie brak tu pełnych uroku zakątków, gdzie natura gra pierwsze skrzypce. A jak prezentują się wnętrza domów i mieszkań w tej okolicy? Czy można zauważyć jakieś wyraźne trendy? Z pewnością wspomnieć musimy o jednym z nich!

Parawan – piękno i wygoda w jednym!

Okazuje się, że coraz częściej w tutejszych domach i mieszkaniach pojawiają się parawany pokojowe. Używa się ich głównie po to, by oddzielić od siebie różne strefy znajdując się na jednej przestrzeni. Na przykład jeśli mamy otwartą przestrzeń loftową i pragniemy nadać jej nieco przytulności i stworzyć rodzinną, miłą atmosferę, nie musimy wcale przeprowadzać generalnego remontu. Wystarczy tylko zakupić ten przenośny rodzaj mebla – a pomieszczenie zmieni się na lepsze! Oczywiście każdy  z modeli jest zadrukowany  z obu stron, co w znacznym stopniu decyduje o jego walorach estetycznych.

 

Gdzie zastosować parawan?

To rozwiązanie bardzo dobrze sprawdzało się będzie między innymi w pokoju zamieszkiwanym przez rodzeństwo, dzięki niemu bowiem dzieci mogą w dzień swobodnie się bawić, natomiast wieczorową porą liczyć na chwilę wytchnienia, intymności i spokoju, Rano wystarczy po prostu złożyć parawan – i z powrotem mamy jedną, otwartą przestrzeń!

 

Kiedy nasza sypialnia pełni jednocześnie rolę garderoby, warto byłoby tę drugą jej część nieco odseparować. Wystarczy jedynie wybrać odpowiedni model parawanu (odpowiedni, a więc w idealny sposób dopasowany zarówno do kolorystyki, jak i do stylu pomieszczenia). To samo zrobić możemy wtedy, kiedy pokój w kawalerce służy nam zarówno do wypoczynku, jak i pracy. Jeden wydzielony dzięki parawanowi kąt będzie idealnie nadawał się do wykonywania służbowych obowiązków, jesteśmy o tym przekonani!

Wszystko wskazuje na to, że popularność tego niezwykłego mebla przenośnego będzie wzrastała i pojawi się on w coraz większej ilości domów i mieszkań nie tylko w Piotrkowie i okolicach, ale również  na terenie całego kraju. I to nam się podoba!

 

/Artykuł powstał we współpracy z firmą fototap.pl


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat