Artykuły do tagu: zlobek

Sulejów: wojewoda złożył dzieciom życzenia
Zbigniew Rau, wojewoda łódzki, odwiedził w czwartek sulejowski żłobek i złożył życzenia maluchom z okazji ich święta.
Sulejów: W piątek otwarcie żłobka
Pierwszy żłobek w powiecie piotrkowskim zostanie w piątek 6 stycznia uroczyście otwarty w Sulejowie. Obiekt powstał w ramach projektów Aktywni Zawodowo i Maluch – edycja 2016. Burmistrz Wojciech Ostrowski uważa, że to inwestycja w przyszłość.
W Radomsku dofinansują żłobek
W Radomsku nie ma publicznego żłobka. Radni zadecydowali, że miasto będzie dofinansowywało pobyt dzieci w prywatnym żłobku. Za każdego malucha - 50 zł. miesięcznie. Najmniej zarabiający mogą też liczyć na sfinansowanie wyżywienia dzieci.
Miesięczna przerwa w żłobku. Trwa remont
Malowanie ścian, układanie płytek i nakładanie gładzi. W Miejskim Żłobku w Piotrkowie trwa wakacyjny remont. Odnowiona zostanie jadalnia, mała salka i korytarz przy kuchni głównej. Wszystko po to, by dzieci mogły wrócić po miesięcznej przerwie do estetycznych i bezpiecznych pomieszczeń.
Najpierw dotacja miała wynosić 250 zł, jednak ostatecznie kwotę podniesiono do 300 zł. W budżecie miasta zarezerwowano na ten cel 50 tysięcy złotych.
Piotrkowski żłobek powiększył się o 25 miejsc. Nową salę dla najmłodszych dzieci otwarto dziś przed południem.
Trwa rekrutacja do miejskiego żłobka w Piotrkowie. Od 1 marca placówka będzie dysponować dodatkowymi 25 miejscami dla maluchów.
Wmurowano już ścianki działowe, ułożono nową instalację elektryczną i rury odprowadzające wodę. Ułożono płytki ceramiczne na ścianach a na podłodze panele.
Zgodnie z planem przebiegają prace przy adaptacji pomieszczeń po byłej pralni w Miejskim Żłobku Dziennym w Piotrkowie Trybunalskim na nową salę zajęć.
W Tomaszowie "dają radę". Miasto otrzymało dofinansowanie z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej na projekt "Damy radę!", czyli adaptację budynku żłobka.
W żłobku brakuje wolnych miejsc. Czy będzie losowanie?
Kilka dni temu zakończyła się rekrutacja do piotrkowskiego żłobka. Już dziś wiadomo, że większość rodziców zostanie odprawiona z kwitkiem. Na trzydzieści miejsc chętnych jest około osiemdziesięciorga dzieci.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat