Artykuły do tagu: zlobek

Sulejów: wojewoda złożył dzieciom życzenia
Zbigniew Rau, wojewoda łódzki, odwiedził w czwartek sulejowski żłobek i złożył życzenia maluchom z okazji ich święta.
Sulejów: W piątek otwarcie żłobka
Pierwszy żłobek w powiecie piotrkowskim zostanie w piątek 6 stycznia uroczyście otwarty w Sulejowie. Obiekt powstał w ramach projektów Aktywni Zawodowo i Maluch – edycja 2016. Burmistrz Wojciech Ostrowski uważa, że to inwestycja w przyszłość.
W Radomsku dofinansują żłobek
W Radomsku nie ma publicznego żłobka. Radni zadecydowali, że miasto będzie dofinansowywało pobyt dzieci w prywatnym żłobku. Za każdego malucha - 50 zł. miesięcznie. Najmniej zarabiający mogą też liczyć na sfinansowanie wyżywienia dzieci.
Miesięczna przerwa w żłobku. Trwa remont
Malowanie ścian, układanie płytek i nakładanie gładzi. W Miejskim Żłobku w Piotrkowie trwa wakacyjny remont. Odnowiona zostanie jadalnia, mała salka i korytarz przy kuchni głównej. Wszystko po to, by dzieci mogły wrócić po miesięcznej przerwie do estetycznych i bezpiecznych pomieszczeń.
Najpierw dotacja miała wynosić 250 zł, jednak ostatecznie kwotę podniesiono do 300 zł. W budżecie miasta zarezerwowano na ten cel 50 tysięcy złotych.
Piotrkowski żłobek powiększył się o 25 miejsc. Nową salę dla najmłodszych dzieci otwarto dziś przed południem.
Trwa rekrutacja do miejskiego żłobka w Piotrkowie. Od 1 marca placówka będzie dysponować dodatkowymi 25 miejscami dla maluchów.
Wmurowano już ścianki działowe, ułożono nową instalację elektryczną i rury odprowadzające wodę. Ułożono płytki ceramiczne na ścianach a na podłodze panele.
Zgodnie z planem przebiegają prace przy adaptacji pomieszczeń po byłej pralni w Miejskim Żłobku Dziennym w Piotrkowie Trybunalskim na nową salę zajęć.
W Tomaszowie "dają radę". Miasto otrzymało dofinansowanie z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej na projekt "Damy radę!", czyli adaptację budynku żłobka.
W żłobku brakuje wolnych miejsc. Czy będzie losowanie?
Kilka dni temu zakończyła się rekrutacja do piotrkowskiego żłobka. Już dziś wiadomo, że większość rodziców zostanie odprawiona z kwitkiem. Na trzydzieści miejsc chętnych jest około osiemdziesięciorga dzieci.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc