Artykuły do tagu: zaproszenie

Fundacja Imienia Stanisława Pomian-Srzednickiego w Łodzi oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim zapraszają na spektakl słowno-muzyczny, który odbędzie się 18 listopada o godz. 14 w czytelni dla dorosłych.
Już w sobotę I Regionalny Przegląd Amatorskich Orkiestr Dętych
Gminny Ośrodek Kultury w Woli Krzysztoporskiej zaprasza w najbliższą sobotę (13 maja) na I Regionalny Przegląd Amatorskich Orkiestr Dętych.
Szkoła Podstawowa w Wolborzu zaprasza na XXX jubileuszowy rajd „Szlakiem Andrzeja Frycza Modrzewskiego". Impreza odbędzie się w najbliższy weekend 12-13 maja.
OSiR rozdaje zaproszenia na piotrkowskie Euro
Już 8 czerwca pierwsze mecze Euro 2012. Piotrkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na obejrzenie relacji ze spotkań w piotrkowskiej Strefie Kibica.
Stowarzyszenie Piliczanki serdecznie zaprasza mieszkanki gminy Aleksandrów na spotkanie, które odbędzie się z okazji Dnia Kobiet 8 marca 2012 roku o godzinie 11.00 w Urzędzie Gminy w Aleksandrowie.
W niedzielę, 3 października odbędzie się w Rozprzy XXI Gminny Bieg Kasztelański “Ku Trzeźwości”.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc