Artykuły do tagu: zapasy

Łukasz Konera najlepszy w Raciborzu
W miniony weekend piotrkowscy zapaśnicy rywalizowali w Raciborzu podczas Pucharu Polski Seniorów. Reprezentanci Atletycznego Klubu Sportowego stanęli na każdym miejscu podium - na tym najwyższym Łukasz Konera.
Mistrz trenował ze swoimi fanami
Dwaj młodzi radomszczanie - Franek i Antek, trenowali w poniedziałek z wicemistrzem świata Mateuszem Bernatkiem. Zyskali jednak nie tylko ci dwaj fani piotrkowskiego zapaśnika, ale także wszystkie polskie dzieci. W tym roku działacze AKS Madej Wrestling Team Piotrków Trybunalski umożliwili bowiem wylicytowanie takiego treningu uczestnikom aukcji, zorganizowanej w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Zapaśnicy AKS Madej Wrestling Team szlifują formę przed najważniejszymi meczami
Kolejny ligowy pojedynek, w którym AKS Madej Wrestling Team Piotrków Trybunalski zmierzy się z Budowlanymi Łódź dopiero 27 lutego, nie znaczy to jednak, że zawodnicy piotrkowskiej drużyny odpoczywają. Sześcioro z nich uczestniczy lub uczestniczyło w zgrupowaniach reprezentacji narodowych.
Mistrzowie postraszyli półfinałowego rywala
Wydawało się, że po październikowym zwycięstwie, które AKS Madej Wrestling Team Piotrków Trybunalski odniósł nad drużyną Lotto Zapasy Bydgoszcz – 35:0 (97:5), ten rekord niezwykle trudno będzie poprawić, a jednak piotrkowianom się to udało. W środę piotrkowski zespół pokonał WKS WZS Grunwald Poznań 36:0 (112:0). Mistrz Polski oczywiście zakończył fazę zasadniczą na pierwszym miejscu w grupie A, w półfinale PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej podopieczni Michała Jaworskiego zmierzą się z Budowlanymi Łódź.
Mistrz Polski zamierza zacząć nowy rok od zwycięstwa
W ostatnim meczu fazy zasadniczej PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej zapaśnicy AKS Wrestling Madej Team Piotrków Trybunalski podejmą WZS WKS Grunwald Sobieski Poznań. Na macie będą rywalizować m.in. medaliści ostatnich mistrzostw świata Mateusz Bernatek czy Julia Tkacz.
Piąta wygrana AKS Madej Wrestling Team. Teraz półfinał
AKS MADEJ WRESTLING TEAM z piątym zwycięstwem w obecnym sezonie PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej. Wyjazdowa wygrana 30:8 z zespołem Lotto Zapasy Bydgoszcz oznacza, że broniąca tytułu drużyna z Piotrkowa Trybunalskiego zapewniła sobie pierwsze miejsce w grupie A i w półfinale zmierzy się z KS Budowlani Łódź.
Zapaśniczki AKS zakończyły klubowy sezon...z sukcesami
Zawodniczki piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego podczas ostatniego klubowego startu w tym roku walczyły w silnie obsadzonym Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym Kobiet - Czarny Bór Open. Piotrkowianki wywalczyły tam dwa srebrne medale, na drugim stopniu podium stanęły Patrycja Wochna i Kinga Jaroniek.
Szkoła Podstawowa z Woli Krzysztoporskiej III w kraju
Trzecie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa z Woli Krzysztoporskiej w finale Ogólnopolskiego Konkursu „Zapasy sportem wszystkich dzieci”.
28.11.2017 11:16
 Zagłosuj na Murada
Magomedmurad Gadżijew, zapaśnik AKS Wrestling Madej Team Piotrków Trybunalski, znalazł się w gronie 20 osób, nominowanych do nagrody Najlepszy Sportowiec Polski 2017 roku w 83. Plebiscycie Przeglądu Sportowego.
Turniej w ramach Pucharu Polski Juniorów, będący jednocześnie XV Memoriałem Bogusława Dąbrowskiego w zapasach w stylu klasycznym odbył się w miniony weekend w Wałbrzychu. Wystartowali w nim m.in. zapaśnicy piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego oraz LUKS Athletic Wola Krzysztoporska. Zawodnicy tych klubów zdobyli w sumie pięć medali, w tym jeden złoty, który zawisł na szyi Bartosza Skóry, reprezentanta piotrkowskiego klubu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat