Artykuły do tagu: zapasy

Operacja „Paryż” rozpoczęta
Dwóch zawodników Atletycznego Klubu Sportowego Piotrków i jeden AKS Wrestling Team wystartuje w rozpoczynających się w poniedziałek w Paryżu mistrzostwach świata w zapasach. Jako pierwsi na matę wejdą klasycy Radosław Grzybicki i Mateusz Bernatek.
Grzybicki, Bernatek i Gadzhiev jadą na mistrzostwa świata
Dwóch zawodników Atletycznego Klubu Sportowego Piotrków i jeden AKS Wrestling Team otrzymało powołania na mistrzostwa świata w zapasach, jakie odbędą się w Paryżu we Francji w dniach 21-26 sierpnia.
Mistrz świata i wicemistrz olimpijski w AKS WT!
To będzie prawdziwa bomba. W zespole AKS Wrestling Team Piotrków Trybunalski w najbliższym sezonie będzie walczył ZHAN BIELENIUK, mistrz świata, wicemistrz olimpijski i mistrz Europy w kategori 85 kg w stylu klasycznym.
Mateusz Bernatek najlepszy z Polaków
Mateusz Bernatek zdobył brązowy medal podczas prestiżowego 60. zapaśniczego Memoriału Władysława Pytlasińskiego. W Warszawie w stylu klasycznym walczyło kilkudziesięciu zawodników z całego świata. Piotrkowianin był najlepszy spośród gospodarzy.
29.06.2017 00:32
Prezenty od zapaśników
Zapaśnicy którzy przebywają na FS Wrestling International Camp w Spale, odwiedzili w środę Piotrków. Sportowcy spotkali się z podopiecznymi Domu Dziecka. Każdy z chłopców otrzymał prezenty. Dodatkową atrakcją był trening z najlepszymi zapaśnikami w Polsce.
Zawodnicy AKS Wrestling Team szykują się do obrony tytułu
19 września rozpocznie się nowy sezon Krajowej Ligi Zapaśniczej, drużynowy mistrz Polski czyli AKS Wrestling Team Piotrków Trybunalski będzie rywalizował w grupie A, w której znalazły się jeszcze trzy zespoły: Zapasy Bydgoszcz, WKS Grunwald Poznań oraz Boruta-Olimpijczyk Zgierz&Radom.
Medalowe żniwa zapaśniczek i zapaśników AKS
Jedenaście medali zdobyli w miniony weekend piotrkowscy zapaśnicy i zapaśniczki. Zawodniczki piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego rywalizowały podczas Międzynarodowego Turnieju w Zapasach Kobiet, który odbył się w miejscowości Dunajska Streda na Słowacji oraz podczas Otwartych Mistrzostw Województwa Lubelskiego Młodziczek, natomiast zapaśnicy wzięli udział w Międzynarodowym Pucharze Polski Juniorów w Kostrzyniu.
Piotrkowskie akcenty podczas mistrzostw Polski
Mistrzostwa Polski Seniorów w Zapasach w Stylu Wolnym i Zapasach Kobiet odbyły się w miniony weekend w Białogardzie. W tej imprezie rywalizowało 81 zawodników i 55 zawodniczek, wśród nich również wychowanki Atletycznego Klubu Sportowego. Angelika Dytrych została wicemistrzynią Polski w kategorii wagowej 48 kg, natomiast Paulina Czechorowska zdobyła brązowy medal w kategorii 55 kg.
Zawodnik AKS Wrestling Team wicemistrzem Europy [Aktualizacja]
Magomedmurad Gadzhiev, który od niedawna jest zawodnikiem drużyny AKS Wrestling Team Piotrków Trybunalski, został wicemistrzem naszego kontynentu. Podczas Mistrzostw Europy w zapasach seniorów, które trwają w serbskim Nowym Sadzie, zawodnik piotrkowskiego klubu wywalczył srebrny medal w stylu wolnym. Jego koledzy z drużyny, czyli Mateusz Bernatek i Radosław Grzybicki ostatecznie uplasowali się poza podium, Mateusz zakończył rywalizację na dziesiątej pozycji, a Radek na siódmej.
Zapaśniczki i zapaśnicy AKS godnie reprezentowali Piotrków
W Drzonkowie zakończyły się finały XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w zapasach kobiet, będącej jednocześnie Mistrzostwami Polski Juniorek Młodszych. Zawodniczki piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego wywalczyły tam cztery medale. AKS zajął ostatecznie czwarte miejsce w klasyfikacji klubowej zarówno wśród dziewcząt, jak i wśród chłopców, dwa kolejne krążki dołożyli bowiem kadeci piotrkowskiego klubu.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc