Artykuły do tagu: zapasy

AKS Wrestling Madej Team zdeklasował rywala
Podczas wtorkowego meczu 2. kolejki PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej zawodnicy AKS Madej Wrestling Team Piotrków Trybunalski wygrali aż osiem z dziewięciu pojedynków i pewnie pokonali WZS WKS Grunwald-KS Sobieski Poznań 28:4 (73:14). Cztery walki piotrkowianie zakończyli przed czasem.
Z Żanem Bełeniukiem w składzie po wygraną
We wtorek 3 października w drużynie AKS MADEJ WRESTLING TEAM zadebiutuje Żan Bełeniuk, aktualny wicemistrz olimpijski, multimedalista mistrzostw świata i Europy. Ukraiński gwiazdor weźmie udział w spotkaniu II kolejki PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej, w którym piotrkowianie zmierzą się na wyjeździe z WZS WKS Grunwald-KS Sobieski Poznań.
Medalowe miejsca dla zawodników LUKS ATHLETIC
Trzy medale przywieźli zawodnicy LUKS ATHLETIC Wola Krzysztoporska z Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików Regionu „C” w zapasach w stylu klasycznym, które 23 września odbyły się w Moszczenicy.
Piotrkowscy kadeci lepsi od legionistów
Zapaśnicy Atletycznego Klubu Sportowego rywalizowali 16 września podczas XIV Turnieju im. Braci Rydzewskich, który odbył się w Warszawie. Piotrkowianie zajęli pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej, wyprzedzając m.in. Legię Warszawa.
19.09.2017 22:30
Faworyt nie zawiódł
Każdy kto oglądał inauguracyjny mecz PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej pomiędzy AKS Wrestling Madej Team Piotrków Trybunalski a Borutą-Olimpijczykiem Zgierz i Radom, mógł się przekonać, dlaczego to właśnie piotrkowski zespół jest głównym faworytem tej rywalizacji. Obrońcy tytułu nie zawiedli i pokonali swoich rywali przed własną publicznością 6-2 (23-11).
Radek Grzybicki mistrzem Polski
Zapaśnik piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego wywalczył kolejny mistrzowski tytuł podczas Mistrzostw Polski w Zapasach w Stylu Klasycznym, które odbyły się w Raciborzu. Piotrkowianie wywalczyli tam w sumie pięć medali.
Medale dla zapaśniczek z Piotrkowa
Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS Kobiet w Zapasach odbyły się w ubiegły weekend w piotrkowskiej Hali Relax. Zawodniczki AKS Piotrków Trybunalski zdobyły łącznie 5 medali - dwa złote, jeden srebrny i dwa brązowe.
Zapasy:  w sobotę mata będzie należeć do kobiet
W najbliższą sobotę w Piotrkowie Trybunalskim odbędą się Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Kobiet w Zapasach . Na matach w Hali Relax walczyć będzie ponad 100 zawodniczek, wśród nich kadetki, juniorki i młodziczki
Kto docenia zapaśników?
Zapaśnik AKS Piotrków Mateusz Bernatek został wicemistrzem świata. To największy sukces polskich męskich zapasów od pięciu lat. Trudno jednak oprzeć się wrażeniu, że został zauważony głównie w mediach piotrkowskich. I na Facebooku, na profilach znajomych i znajomych znajomych.
29.08.2017 14:20
Wicemistrz u prezydenta
Prezydent Piotrkowa Krzysztof Chojniak spotkał się we wtorek z wicemistrzem świata Mateuszem Bernatkiem i przekazał mu symboliczny upominek, zapaśnikowi Atletycznego Klubu Sportowego towarzyszyli m.in. działacze i trenerzy piotrkowskiego klubu oraz AKS Wrestling Team Piotrków Trybunalski.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc