Artykuły do tagu: zapasy

Zapaśniczki AKS zakończyły klubowy sezon...z sukcesami
Zawodniczki piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego podczas ostatniego klubowego startu w tym roku walczyły w silnie obsadzonym Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym Kobiet - Czarny Bór Open. Piotrkowianki wywalczyły tam dwa srebrne medale, na drugim stopniu podium stanęły Patrycja Wochna i Kinga Jaroniek.
Szkoła Podstawowa z Woli Krzysztoporskiej III w kraju
Trzecie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa z Woli Krzysztoporskiej w finale Ogólnopolskiego Konkursu „Zapasy sportem wszystkich dzieci”.
28.11.2017 11:16
 Zagłosuj na Murada
Magomedmurad Gadżijew, zapaśnik AKS Wrestling Madej Team Piotrków Trybunalski, znalazł się w gronie 20 osób, nominowanych do nagrody Najlepszy Sportowiec Polski 2017 roku w 83. Plebiscycie Przeglądu Sportowego.
Turniej w ramach Pucharu Polski Juniorów, będący jednocześnie XV Memoriałem Bogusława Dąbrowskiego w zapasach w stylu klasycznym odbył się w miniony weekend w Wałbrzychu. Wystartowali w nim m.in. zapaśnicy piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego oraz LUKS Athletic Wola Krzysztoporska. Zawodnicy tych klubów zdobyli w sumie pięć medali, w tym jeden złoty, który zawisł na szyi Bartosza Skóry, reprezentanta piotrkowskiego klubu.
Zacięty pojedynek w Zgierzu
AKS Madej Wrestling Team Piotrków Trybunalski nadal jest niepokonany w tej edycji PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej. W środę piotrkowski zespół pokonał po emocjonującym pojedynku Borutę Olimpijczyka Zgierz i Radom 17:16 (37:31). Triumf obrońcom tytułu zapewnił w ostatniej walce kapitan Radosław Grzybicki. Dzięki wygranej piotrkowianie praktycznie zapewnili sobie awans do półfinału rozgrywek.
Rundę rewanżową czas zacząć
Do niedawna walczyli w jednej drużynie, teraz rywalizują. AKS Madej Wrestling Team Piotrków Trybunalski zmierzy się w środę, 15 listopada w Zgierzu z zespołem Boruta-Olimpijczyk Zgierz i Radom. To będzie pierwszy mecz rundy rewanżowej PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej, a to oznacza, że zapaśnicy będą walczyć w innych kategoriach wagowych.
 8 medali młodych zapaśniczek AKS
Bardzo dobrze zaprezentowały się piotrkowskie zawodniczki podczas XVII Międzynarodowego Turnieju Zapaśniczego, zorganizowanego z okazji Narodowego Dnia Niepodległości, który odbył się w miniony weekend w Dzierżoniowie. Piotrkowianki przywiozły stamtąd osiem medali.
Nikoletta Szewczuk na podium Mistrzostw Polski
Podczas Mistrzostw Polski Młodziczek zapaśniczki Atletycznego Klubu Sportowego zdobyły jeden, brązowy medal. Na najniższym stopniu podium stanęła Nikoletta Szewczuk w kategorii wagowej 44 kg.
Zapaśniczki AKS powalczą o mistrzostwo Polski we własnej hali
Mistrzostwa Polski Młodziczek w Zapasach odbędą się w sobotę, 4 listopada w piotrkowskiej Hali Relax. Walki eliminacyjne rozpoczną się o godzinie 9.00, a finałowe o 15.30.
Rekordowe zwycięstwo mistrza Polski
Każdy inny wynik niż wygrana zespołu AKS Madej Wrestling Team Piotrków Trybunalski z drużyną Lotto Zapasy Bydgoszcz byłby niespodzianką, ale tak wysokie zwycięstwo zaskoczyło chyba nawet trenerów piotrkowskiego zespołu. Mistrz Polski wygrał to spotkanie 35:0 (97:5), aż siedem walk kończąc przed czasem.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc