Artykuły do tagu: wystawa

17.01.2017 07:33
Oto kot
Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK oraz Fundacja Miasto Kotów w Piotrkowie Trybunalskim zapraszają na wernisaż wystawy fotograficznej "Oto Kot".
Od najbliższej niedzieli (15 stycznia) do 8 lutego w Galerii „U Panien” (na piętrze) prezentowana będzie wystawa malarstwa Tomasza Sobczaka „Sacrum codzienności”.
Wielka wystawa w Sulejowie
W kościele św. Floriana w Sulejowie trwa wystawa prac Kazimierza Ajsa (1912-1975), rzeźbiarza ludowego z Sulejowa. Motywem przewodnim wystawy są szopki bożonarodzeniowe, ale zwiedzający mogą podziwiać też inne rzeźby o tematyce religijnej i sceny rodzajowe pokazujące dawne obrzędy i zwyczaje ludowe. Jest także tematyka lokalna, m.in. ta związana z sulejowskimi wapiennikami.
Piątek trzynastego w galerii ODA
Tego dnia w Ośrodku Działań Artystycznych przy Sieradzkiej 8 w Piotrkowie odbędzie się wernisaż wystawy Zbigniewa Maciejewskiego „Fotografia”. Początek o godz. 18.00.
MOK i Kreatywni zapraszają na wernisaż wystawy
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie i Stowarzyszenie Fotograficzne Kreatywni zapraszają na wystawę zdjęć, które powstały podczas warsztatów z Tomaszem Solińskim.
Pierwsza wystawa z cyklu „97-300. Tak daleko stąd, tak blisko”
Wystawę „Tkanina. Dywan. Obiekt” Jolanty Rudzkiej-Habisiak oraz jej absolwentów i studentów będzie można wkrótce oglądać w piotrkowskim Ośrodku Działań Artystycznych.
Popatrz na gwiazdkę, czyli kosmos na pocztowym znaczku
Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza do oglądania wystawy "Popatrz na gwiazdkę czyli kosmos na pocztowym znaczku".
19.12.2016 10:24
Ofiarom stanu wojennego
Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na wystawę "Ofiarom stanu wojennego". Planszowa prezentacja skierowana jest do młodszych odbiorców, a jej celem jest przypomnienie i upamiętnienie wydarzeń sprzed 35 lat. Wystawę można oglądać do końca roku.
Wystawa uczniów i wykładowców
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na wystawę uczniów i wykładowców Liceum Plastycznego im. Stanisława Wyspiańskiego w Tomaszowie Mazowieckim „Formowanie”. Wernisaż odbędzie się 9 grudnia o godz. 19.00 w Galerii ODA przy ul. Sieradzka 8. Wystawa będzie czynna do 30 grudnia.
Moszczenica: wystawa rasowych gołębi
Kilkudziesięciu wystawców i kilkaset okazów gołębi można zobaczyć na wystawie gołębi rasowych w Moszczenicy. Na dwudniowy pokaz rasowego ptactwa przyjechało blisko 60 wystawców. Pierwszy dzień wystawy już za nami.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc