Artykuły do tagu: wystawa

23 marca, o 16:30, w Centrum Idei "Ku Demokracji" w Piotrkowie otwarta zostanie wystawa "Święty Władysław - król węgierski z rodu Piastów". Dwa dni później obejrzą ją prezydenci Polski i Węgier - Andrzej Duda i Janos Ader.
Artyści z partnerskiego Mosonmagyarovar przedstawiają
Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie zaprasza na wystawę "Fragmenty znad brzegów rzeki Lajta" prezentującą twórczość artystów z partnerskiego miasta Mosonmagyarovar (Węgry). Wystawa towarzyszy obchodom Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej.
Marzenia o raju Henryka Trojana
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Henryka Trojana „Marzenia o raju” - 3 marca, godz. 19.00, ODA, ul. Sieradzka 8.
Walentynki w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK
W dniu św. Walentego w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK odbył się wieczór poezji, na podstawie tekstów Niny Kołek. Fragmenty jej miłosnej twórczości interpretowali uczestnicy warsztatów teatralnych w OEA, a całość przygotował i poprowadził instruktor teatralny Aleksander Książczak.
Dwie wystawy w Centrum Idei
Od najbliższej niedzieli 12 lutego w galerii „Śnieżne Krużganki” (Centrum Idei ku Demokracji w Piotrkowie) będzie można oglądać wystawę fotografii Wacława Nowackiego „To czego nie widać. Opowieść o rzeszowskich dominikanach”.
Malarstwo Justyny Radziej w galerii ODA
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na wernisaż wystawy Justyna Radziej „Malarstwo”. Wernisaż odbędzie się 3 lutego o godz. 19.00 w galerii przy ul. Sieradzkiej 8.
Archeologiczna Autostrada otwarta
Od piątku w piotrkowskim muzeum oglądać można wystawę pt.: „Archeologiczna Autostrada", która poświęcona została wykopaliskom przy wielkich inwestycjach drogowych prowadzonych pod Krakowem.
17.01.2017 07:33
Oto kot
Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK oraz Fundacja Miasto Kotów w Piotrkowie Trybunalskim zapraszają na wernisaż wystawy fotograficznej "Oto Kot".
Od najbliższej niedzieli (15 stycznia) do 8 lutego w Galerii „U Panien” (na piętrze) prezentowana będzie wystawa malarstwa Tomasza Sobczaka „Sacrum codzienności”.
Wielka wystawa w Sulejowie
W kościele św. Floriana w Sulejowie trwa wystawa prac Kazimierza Ajsa (1912-1975), rzeźbiarza ludowego z Sulejowa. Motywem przewodnim wystawy są szopki bożonarodzeniowe, ale zwiedzający mogą podziwiać też inne rzeźby o tematyce religijnej i sceny rodzajowe pokazujące dawne obrzędy i zwyczaje ludowe. Jest także tematyka lokalna, m.in. ta związana z sulejowskimi wapiennikami.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc