Artykuły do tagu: wystawa

Z dziejów naszych bibliotek
Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza do oglądania wystawy „Z dziejów bibliotek publicznych w Piotrkowie Trybunalskim”.
Piotrkowska Giełda Staroci [AKTUALIZACJA]
Muzeum w Piotrkowie otworzyło kolejny sezon Giełdy Staroci. Pierwsza w tym roku giełda odbyła się 7 maja. Pomimo lekkiego chłodu na pierwszej w tym sezonie Piotrkowskiej Giełdzie Staroci odwiedzających nie brakowało.
W niedzielę 7 maja o godz. 18.00 w Galerii „Śnieżne Krużganki” odbędzie się wernisaż wystawy fotografii Marii Tymińskiej pod tytułem „Dałaś mi życie mamo! Kochaj mnie…”.
Propozycja na majowy weekend, ale nie tylko
To doskonała propozycja dla tych którzy planują swój majowy weekend. Edukacja i zabawa z wielką gotówką w tle.
Jubileuszowy wernisaż Elżbiety Makagon
Kilkadziesiąt osób, przyjaciele, znajomi i sympatycy talentu Elżbiety Makagon, wzięło udział w sobotnim wernisażu, zorganizowanym w galerii Miejskiego Ośrodka Kultury z okazji 40-lecia pracy twórczej artystki. Był okolicznościowy tort, kwiaty oraz mnóstwo życzeń dla jubilatki. Jak na wernisaż przystało nie zabrakło również przeglądu ostatnich prac artystki, wśród których obok obrazów malowanych na jedwabiu znalazły się także projektowane przez nią zabawki i anioły.
Kto zniszczył wystawę o Katyniu?
Nieznani sprawcy zniszczyli wystawę poświęconą piotrkowianom zamordowanym w Katyniu. Ekspozycja znajduje się na płocie Muzeum.
Piotrków w literaturze. Kolejna wystawa w MBP
Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na wystawę „Piotrków w literaturze” poświęconą utworom tematycznie związanym z Piotrkowem, ilustrowaną rysunkami Fabioli Mikler.
Znani piotrkowianie na wystawie
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika w Piotrkowie zaprasza na wystawę „Znani piotrkowianie”.
"Piotrkowianie z wyboru, a nie z urodzenia. Kamienie Pamięci" to tytuł wystawy, którą w środę 5 kwietnia otwarto w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Piotrkowie. Organizatorem wydarzenia było Gimnazjum nr 4.
Wystawa studentów Józefa R.
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na wystawę prac studentów PWSFTviT w Łodzi „Wobec Józefa R.” Kuratorem wystawy jest Tomasz Komorowski.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc