Artykuły do tagu: wypadek

Wypadek na S8, ranne dzieci
Na trasie S8 w kierunku Warszawy doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z autobusem. Ranne są 4 osoby, w tym dzieci.
Pieszy potrącony na drodze w Sulejowie
Po godz. 20 na drodze krajowej nr 74 w okolicach Sulejowa samochód osobowy potrącił pieszego.
Na A1 przewrócił się bus
W środę rano na A1 pod Piotrkowem Trybunalski przewrócił się bus.
Pijany kierowca, pijani pasażerowie. W aucie było też dziecko
Pijany 29-latek, kierując roverem, spowodował wypadek i uciekł z miejsca zdarzenia. Po przejechaniu kilometra został zatrzymany przez świadków. W samochodzie jechały jeszcze dwie inne nietrzeźwe osoby oraz... czteroletnie dziecko.
Wypadek autokaru na DK1- AKTUALIZACJA [video]
Kilkanaście osób zostało rannych w wypadku autokaru przewożącego zespół The Dillinger Escape Plan ze Stanów Zjednoczonych. Do zdarzenia doszło w niedzielę rano na DK1 na wysokości Radomska. Droga w kierunku Katowic przez cały dzień była całkowicie zablokowana.
09.02.2017 11:45
Kraksa tirów na S8
Utrudnienia na drodze S8 na wysokości Meszcz, pomiędzy węzłami Piotrków Trybunalski Wschód a Polichnem. Około 11. zderzyły się tam dwie ciężarówki.
Służby ratownicze spisały się na medal
Podsumowano działania służb ratowniczych oraz Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego podczas karambolu na obu nitkach autostrady A1 pod Piotrkowem.
Policja szuka świadków karamboli na A1
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie oraz Prokuratura Okręgowa w Piotrkowie prowadzą czynności w sprawie katastrof w ruchu drogowych, które miały miejsce 26 stycznia na obu nitkach autostrady A1. Funkcjonariusze szukają świadków tych zdarzeń.
Nie zapłacił i potrącił parkingowego - [VIDEO]
Zarzut narażenia na bezpośrednią utratę życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu usłyszał 40-letni mieszkaniec Bełchatowa. Mężczyzna nie chcąc uiścić 2 złotych opłaty parkingowej, umyślnie potrącił pracownika parkingu i odjechał z miejsca zdarzenia. Jego agresywne zachowanie zarejestrowały kamery monitoringu - podaje Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi.
Wszyscy kierowcy usłyszą zarzuty?
Prokuratura Okręgowa w Piotrkowie rozważa postawienie zarzutów wszystkim uczestnikom karamboli, do których doszło w zeszłym tygodniu na autostradzie A1. Zderzyło się tam 76 pojazdów.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc