Artykuły do tagu: wypadek

Kierowca opla potrącił rowerzystę
40-letni kierowca opla vivaro nie udzielił pierwszeństwa przejazdu 64-letniemu rowerzyście.
Upadek rowerzysty okazał się śmiertelny
52-letni rowerzysta (mieszkaniec powiatu radomszczańskiego) najechał na krawężnik i przewrócił się. Na skutek odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł na miejscu.
Zderzenie przed przejściem dla pieszych
Do wypadku drogowego doszło na ulicy Koneckiej przy skrzyżowaniu z Taraszczyńską w Sulejowie.
01.02.2016 10:20
Trzy wypadki w weekend
Do trzech wypadków (w Piotrkowie, Włodzimierzowie i Woli Kamockiej) doszło w weekend na drogach naszego miasta i powiatu.
Wypadek na drodze Piotrków-Moszczenica
W czwartek około godziny 13 w miejscowości Raków na drodze Piotrków-Moszczenica doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego i dostawczego.
To był czarny piątek na drogach miasta i powiatu piotrkowskiego. 15 stycznia na drodze S8 doszło do karambolu i kilku innych wypadków. Zginęła wtedy 34-letnia pasażerka białoruskiego opla. W tym samym wypadku ranny został o dwa lata młodszy mężczyzna oraz jego 11-letni syn. Moment wypadku kamerą samochodową zarejestrował użytkownik naszego portalu. Film otrzymaliśmy na kontakt@epiotrkow.pl.
Dwa wypadki, troje rannych
Trzy osoby zostały ranne w dwóch wypadkach, do których doszło w poniedziałek, 25 stycznia na drogach powiatu bełchatowskiego.
Dwoje rannych w wypadkach
24-letni mieszkaniec powiatu kierujący daewoo lanosem, jadąc z miejscowości Szydłów Kolonia w kierunku Szydłowa, na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem i potrącił idącego prawą stroną jezdni 18-letniego mężczyznę.
Najechał na opla, dachował, uderzył w drzewo, potem... uciekł
30-letni kierowca mazdy 323 najechał na tył prawidłowo jadącego opla, którym kierowała 24-letnia piotrkowianka. Następnie, uciekając z miejsca zdarzenia, stracił panowanie nad autem, dachował i uderzył w przydrożne drzewo. Potem porzucił samochód i wraz z pasażerami kontynuował ucieczkę pieszo. Do zdarzenia doszło w niedzielę ok. godz. 4.40 nad ranem na drodze we wsi Gąski, w gminie Wola Krzysztoporska.
BMW dachowało. Jedna osoba nie żyje
W sobotę ok. 4.40 nad ranem na granicy ulicy Piłsudskiego w Bełchatowie i wsi Dobrzelów doszło do wypadku. 28-letni kierowca zmarł, a 25-letnia pasażerka doznała obrażeń ciała w wyniku poślizgu i koziołkowania samochodu. Policjanci ustalają przyczynę tragedii.

Społeczność