Artykuły do tagu: wypadek

Cztery osoby ranne w wypadku w Kargał-Lesie
W czwartek przed północą na drodze krajowej nr 1 pod Piotrkowem zderzyły się samochód osobowy i ciężarówka.
Trzy auta zderzyły się na DK1. Kobieta próbowała zawrócić z...prawego pasa
Do zdarzenia doszło na 402 km DK1 na pasie w kierunku Katowic (na wysokości Woli Rokszyckiej), lewy pas w kierunku Katowic jest zablokowany. Jeden samochód staranował barierki oddzielające obie jezdnie. Jedna osoba została zabrana do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Dk1 / Wypadek / Lpr 
Dwa wypadki na DK 12 między Piotrkowem a Sulejowem
Po raz kolejny okazało się, że fragment DK 12 pomiędzy Piotrkowem Trybunalskim a Sulejowem to jeden z najniebezpieczniejszych odcinków w naszym regionie. Po godzinie 16.00 w okolicy Poniatowa doszło do groźnego wypadku, w którym ucierpiały trzy osoby, jedną zabrał helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który musiał wylądować na jezdni. Podczas lądowania droga była oczywiście całkowicie zablokowana. Kilkadziesiąt minut później w Przygłowie doszło do jeszcze poważniejszego wypadku drogowego.
Śmiertelne potrącenie rowerzysty w Moszczenicy
Tuż przed godziną 22.00, w piątek, 10 sierpnia doszło do śmiertelnego potrącenia rowerzysty na ulicy Piotrkowskiej w Moszczenicy. Kierowca, który prowadził feralny samochód był trzeźwy.
Mieszkaniec powiatu piotrkowskiego zakończył podróż w wykopie
Kierowca astry na remontowanym odcinku drogi, pomiędzy Kamieńskiem, a Kaliskiem nie zauważył znaków informacyjnych oraz kończącej się asfaltowej nawierzchni i wjechał w budowany przepust wodny.
Wypadek w Mzurkach. Kierowca dachował
Do zdarzenia doszło na dk 74, w środę, około godziny 10.00. 29-letnia bełchatowianka kierująca skodą octavią, zjechała z drogi i dachowała.
Wypadki na A1 i DK1. Dwie ofiary śmiertelne (AKTUALIZACJA)
36-letnia kobieta w ciąży zginęła w wypadku do jakiego doszło w sobotę ok. 15:30 na autostradzie A1 na wysokości Tuszyna. Jeden pas ruchu w kierunku Katowic był zablokowany. Kolejne tragiczne zdarzenie miało miejsce kilka godzin później na DK1.
Samochód osobowy zderzył się z radiowozem
Do tego zdarzenia drogowego doszło na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego z Armii Krajowej w czwartkowe popołudnie 2 sierpnia.
Tragedia w gminie Sulejów. Dwie osoby nie żyją
Dwie osoby zginęły w wypadku na wysokości miejscowości Biała w gminie Sulejów. Na drodze wojewódzkiej 742 zderzyły się dwa samochody osobowe.
Bełchatowscy policjanci poszukują świadków tragicznego wypadku
W zdarzeniu drogowym, które miało miejsce w miejscowości Podstoła zginął 42-letni motocyklista, mieszkaniec powiatu pabianickiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat