Artykuły do tagu: wypadek

Kierowca iveco wjechał w bariery energochłonne na S8
Do groźnego w skutkach wypadku doszło w czwartek około godziny 21.15 na drodze ekspresowej S8 na wysokości Węzła Czerniewice w powiecie tomaszowskim (367 km w kierunku Warszawy).
Zderzenie dwóch aut w Laskach
Wypadek w Laskach w gminie Wola Krzysztoporska - czołowo zderzyły się dwa auta.
Wypadek na Rakowskiej [AKTUALIZACJA]
Wypadek na ulicy Rakowskiej w Piotrkowie. O zdarzeniu poinformował nas czytelnik.
Piesza miała prawie 2 promile
Do wypadku doszło w niedzielny wieczór na ulicy Sulejowskiej w Piotrkowie. Kierowca potrącił kobietę znajdującą się na przejściu dla pieszych. Jak się okazało, poszkodowana była nietrzeźwa. Ponadto policjanci zatrzymali 5 nietrzeźwych kierowców.
Piesza potrącona na pasach
Starsza kobieta przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych, została potrącona. Poszkodowana trafiła do szpitala.
Pijany 49-latek szedł środkiem jezdni
Kierowca opla astra, by uniknąć potrącenia idącego środkiem drogi człowieka, wjechał do rowu. Okazało się, że 49-letni pieszy był pijany.
Wypadek w Sulejowie. 36-latek w ciężkim stanie
Do wypadku doszło w środę rano na ulicy Piotrkowskiej w Sulejowie. Potrącony został pieszy.
Motocyklista zderzył się z sarną
Bez uprawnień, bez kasku ochronnego i odpowiedniego stroju. Do tego zderzył się z sarną. 22-letni mieszkaniec powiatu radomszczańskiego wybrał się na przejażdżkę motocyklem.
Kierowca forda potrącił rowerzystę, miał prawie 2 promile
56-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego prowadził samochód, mając w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Spowodował wypadek.
Nietrzeźwy kierowca potrącił kobietę
0,42 promila alkoholu miał w organizmie 31-letni mieszkaniec powiatu, który swoim audi potrącił 78-letnią kobietę. Do zdarzenia doszło w niedzielę ok. 16.40 w Moszczenicy.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc