Artykuły do tagu: wypadek

Niebezpieczna sobota na drogach powiatu
W sobotę (28.05) doszło do dwóch wypadków na terenie gminy Moszczenica.
przedwczoraj, 10:01
Opel uderzył w opla
39-letni kierowca opla astra w wyniku nieprawidłowej obserwacji drogi najechał na tył jadącego z tym samym kierunku opla (również astra) kierowanego przez 41-letnią kobietę, która z kolei uderzyła w zaparkowanego fiata.
Wypadek na Michałowskiej. 5-latek potrącony przez motocykl
Na ulicy Michałowskiej w Piotrkowie doszło do potrącenia dziecka. - 5-letni chłopiec, idący jezdnią wraz z rodzicami, korzystając z ich nieuwagi, przebiegł nagle na drugą stronę drogi, został potrącony przez motocykl romet – informuje Komenda Policji w Piotrkowie.
Korki na drogach. Co z objazdami?
Dzisiaj (wtorek) w Strefie po 13 w Radiu Strefa FM powrócimy do sprawy, która wzbudzała spore zainteresowanie naszych słuchaczy w jednym z magazynów Magiel.
Nie udzielił pomocy małemu chłopcu
Pięcioletni chłopiec nagle wybiegł na ulicę wprost pod nadjeżdżający samochód. Do zdarzenia doszło na ulicy Modrzewskiego w Piotrkowie.
Kolejny wypadek w gminie Grabica
Dwie osoby zostały ranne w wypadku do jakiego doszło w niedzielę ok. 13.00 na drodze Piotrków – Grabica. To kolejny wypadek jaki miał miejsce w tej gminie w miniony weekend.
18-latek spłonął w samochodzie
Samochód stanął w płomieniach, w środku był kierowca - do tego tragicznego zdarzenia doszło 22 maja około godziny 4.40 nad ranem w miejscowości Zapolice w powiecie radomszczańskim. Okoliczności wyjaśniają policjanci.
Potrącony motorowerzysta
Kierowca samochodu osobowego marki opel, potrącił 15-letniego motorowerzystę. Do zdarzenia doszło w niedzielę przed południem na drodze Czarnocin - Biskupia Wola.
Śmiertelny wypadek w gm. Grabica
77-letni mężczyzna zginął w wypadku drogowym, do którego doszło dziś ok. 11.00 na DW 012 w Majkowie Małym w gm. Grabica.
Awaryjne lądowanie awionetki pod Piotrkowem
W piątek wieczorem, około godziny 18:40, w miejscowości Milejowiec pod Piotrkowem doszło do awaryjnego lądowania awionetki. Samolotem ultra lekkim lot odbywało dwóch mężczyzn. Podczas wypadku żaden nie doznał poważnych obrażeń.

Społeczność