Artykuły do tagu: wypadek

W poniedziałkowe południe w Piotrkowie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jedno z aut zatrzymało się na słupie energetycznym.
11.10.2017 12:00
Kolizja na Rakowskiej
Dwie osobówki zderzyły się na ul. Rakowskiej na wysokości skrzyżowania z ul. Leszczynową.
Kolejne tragiczne zdarzenie na drodze. Nie żyje 78-letni mężczyzna
W okolicach Szczercowa w powiecie bełchatowskim doszło w środę do wypadku drogowego. Na drodze DW 483 zginął 78-letni pieszy.
Dwie osoby zginęły na DK 48
Około godz. 7 w środę do tragicznego w skutkach wypadku doszło na drodze krajowej nr 48 pomiędzy Tomaszowem Mazowieckim a Inowłodzem.
Kolejne wypadki. DK 91 częściowo zablokowana
Na tej drodze doszło do dwóch wypadków, jednego w Longinówce, drugi miał miejsce na skrzyżowaniu z ulicą Moryca w Piotrkowie. DK 91 jest częściowo zablokowana.
Wypadek na S8, rannych 7 osób!  [VIDEO]
Między Jakubowem i Lubochnią w powiecie tomaszowskim zderzyły się autobus z cysterną. 7 osób zostało rannych. Trasa w kierunku Warszawy została zablokowana, policja zorganizowała objazd.
Kolizja na skrzyżowaniu Sikorskiego/Armii Krajowej
Dwa samochody osobowe (bmw i renault) zderzyły się w piątkowy poranek na skrzyżowaniu Al. Armii Krajowej i Al. Sikorskiego.
03.10.2017 10:23
7 wypadków w weekend...
Choć w ostatni weekend września pogoda dopisała, niestety, o bezpieczeństwie na drogach nie można tego powiedzieć. Na terenie samej gminy Bełchatów od piątku do niedzieli doszło do siedmiu zdarzeń drogowych. Dwa dotyczyły motocyklistów, a w trzech brali udział nietrzeźwi kierujący.
10-letnie dziecko ranne w wypadku na polu
Wykonując prace polowe 30-letni mężczyzna przewoził ciągnikiem swoje 10-letnie dziecko. W pewnym momencie pojazd wjechał w dziurę, a syn spadł z ciągnika i uderzył w zamontowaną bronę. 10-latek z obrażeniami ciała został przetransportowany helikopterem do szpitala w Kielcach.
30.09.2017 16:37
Wypadek motocyklistów
Motocyklista w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala, po wypadku do którego doszło w sobotę po południu na krajowej „dwunastce” w Sulejowie.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc