Artykuły do tagu: wypadek

Kobieta wypadła z traktora
60-letni kierowca ciągnika rolniczego Ursus nie zachował ostrożności podczas skrętu w drogę gruntową i zjechał na przyległe do drogi pole. Z kabiny ciągnika wypadła 35-letnia pasażerka.
Krajowa
Dwie ciężarówki zderzyły się w środę na krajowej „jedynce” pomiędzy Piotrkowem a Radomskiem. Zablokowana została droga w kierunku Piotrkowa Trybunalskiego.
W wypadku zginął 8-letni chłopiec
8-letni chłopiec zginął na miejscu, pięć kolejnych osób doznało obrażeń w wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych, do którego doszło na drodze w powiecie bełchatowskim.
Wypadek na S8. W autobusie było 48 dzieci
Kilka minut po północy w niedzielę do wypadku doszło na drodze S8 (kierunek Katowice).
Wypadek w Niechciach. Kobieta w szpitalu
Na drodze krajowej 91 w Niechcicach doszło w czwartek rano do wypadku.
Wypadek pod Ręcznem. Nietrzeźwy kierowca
Piotrkowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Piotrkowie Trybunalskim ustalają dokładne przyczyny oraz okoliczności zdarzenia, do którego doszło 6 lipca 2016 roku około południa na drodze powiatowej w okolicach Ręczna.
Wypadek na DK 12 w Sulejowie. Utrudnienia.
W poniedziałek 4 lipca kilkanaście minut po godzinie 17:00 na DK 12 w Sulejowie doszło do wypadku drogowego. Ruch odbywał się wahadłowo.
Aż osiem wypadków drogowych w weekend
W ciągu dwóch dni weekendu na terenie Piotrkowa Trybunalskiego i powiatu doszło do 8 wypadków drogowych. W pięciu przypadkach osoby uczestniczące w zdarzeniach po hospitalizacji zostały zwolnione do domu. Wśród nich 21- letni kierowca BMW jechał na podwójnym gazie. Zakończył podróż w rowie. Mężczyzna miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie.
Mężczyzna ranny w wypadku drogowym
29 czerwca około godziny 18.30 w Majkowie Małym w powiecie piotrkowskim doszło do wypadku drogowego, w którym ranny został kierowca Renault Clio.
Kierowca TIR-a potrącił rowerzystę
76-letni mężczyzna został ranny w wyniku wypadku do jakiego doszło we wtorek po południu koło Piotrkowa.

Społeczność