Artykuły do tagu: wypadek

Zbierał siano, spadł z przyczepy
60-letni mężczyzna trafił do szpitala po tym, jak podczas wykonywania prac polowych spadł z przyczepy przypiętej do ciągnika rolniczego.
Pociąg najechał na leżącego na torach człowieka
W nocy z niedzieli na poniedziałek pociąg najechał na leżącego na torach człowieka. 48-letni piotrkowianin nie żyje. Do zdarzenia doszło w okolicach przejazdu kolejowego na ulicy Roosevelta w Piotrkowie.
Wypadek na przejściu dla pieszych w Sulejowie
Do zdarzenie doszło w niedzielę 28 sierpnia ok. 13:50 przy ulicy Opoczyńskiej w Sulejowie.
Wypadek w al. Piłsudskiego
Zderzenie dwóch samochodów osobowych w al. Piłsudskiego w Piotrkowie. Zdarzenie miało miejsce w piątek (26.08) po godzinie 12.00.
Zdarzenie drogowe w Piotrkowie. 36-latka w szpitalu
82-letni kierowca samochodu Daewoo Matiz potrącił we wtorek w Piotrkowie 36-letnią kobietę, która przechodziła przez przejście dla pieszych.
Śmiertelny wypadek w Głuchowie [AKTUALIZACJA]
Do tragicznego wypadku doszło około południa na 381 kilometrze drogi krajowej w Głuchowie (gmina Tuszyn).
Zderzenie czterech aut, ranne dziecko
Wczoraj około godziny 18:00 w Piotrkowie na wysokości ulicy Kleszcz w kierunku Sulejowa doszło do wypadku z udziałem czterech samochodów.
Wypadek na terenie magazynów w Rokszycach
Kierowca ciężarowego iveco nie zachował należytej ostrożności podczas... otwierania drzwi. Z ustaleń policjantów wynika, że w tym czasie ruszał samochód zaparkowany obok. 26-letni kierowca iveco znalazł się pomiędzy drzwiami swojej ciężarówki a naczepą ciągnika siodłowego scania, którym kierował 38-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego.
Kolizja na Michałowskiej w Piotrkowie [AKTUALIZACJA]
Do groźnie wyglądającej kolizji doszło we wtorek na ulicy Michałowskiej w Piotrkowie.
Ile wypadków, ile osób zginęło? Bilans długiego weekendu na naszych drogach
38 wypadków, dwie osoby nie żyją, 56 zostało rannych. Do tego 103 nietrzeźwych kierowców – to bilans 4 dni ogólnopolskiej akcji „Bezpieczny weekend sierpniowy 2016” w naszym województwie.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc