Artykuły do tagu: wypadek

Wypadek w Cekanowie; 4 osoby ranne
Do groźnego wypadku doszło wczoraj na drodze krajowej nr 91 w Cekanowie.
Potrącił dziecko na parkingu
31-letni kierowca Volkswagena Passata potrącił na parkingu przed jednym z marketów przy Wojska Polskiego 2-letnią dziewczynkę. Dziecko trafiło do szpitala.
Wyciągnęli z wody dwóch mężczyzn
W niedzielę około południa policjanci patrolujący wody Zalewu Sulejowskiego, z polecenia dyżurnego piotrkowskiej komendy, popłynęli w rejon Smardzewic, gdzie przewrócił się jacht żaglowy.
Zginął pod kołami TIR-a
23 lipca 2015 r o godzinie 18:15 na drodze wojewódzkiej nr 715 w miejscowości Ujazd doszło do wypadku drogowego, w którym śmierć na miejscu poniósł 58-letni mieszkaniec Koluszek.
Śmiertelna ofiara wypadku busa
Jedna ofiara śmiertelna, 3 osoby trafiły do szpitala to efekt wypadku drogowego do jakiego doszło w Maksymowie w gminie Ujazd w powiecie tomaszowskim.
Nie żyją trzy osoby, w tym ośmiolatka
Trzy osoby - w tym ośmioletnia dziewczynka - zginęły w czołowym zderzeniu dwóch samochodów. Do tragedii doszło pod Bełchatowem.
Wypadek w Sulejowie. Krajowa
W Sulejowie na drodze krajowej nr 12 zderzyły się dwa samochody osobowe. Dwie osoby zostały ranne. Droga była zablokowana w obu kierunkach. Do zdarzenia doszło w środę około godziny 12.00.
Byli pod wpływem alkoholu i amfetaminy, dlatego zginęli
O wielu wypadkach pisze i mówi się „tragedia na drodze”. To zdarzenie było jednak wyjątkowe – zginęło 5 osób! Dziś okazuje się, że wszyscy (i pasażerowie, i kierowca) byli pod wpływem alkoholu, narkotyków albo jednego i drugiego.
20.07.2015 17:37
Wypadek na
5 osób trafiło do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło w poniedziałek po południu na DK1 na wysokości Wygody.
Mężczyzna zginął na torach kolejowych
Pociąg towarowy relacji Warszawa-Tarnowskie Góry potrącił idącego po torach mężczyznę o nieustalonej tożsamości. Do wypadku kolejowego doszło w niedzielę nad ranem w miejscowości Bobry w gminie Radomsko.

Społeczność