Artykuły do tagu: wolborz

4 godziny temu, 09:33
Chasydzi w Wolborzu
Grupa 50 osób narodowości Żydowskiej odwiedziła Wolbórz. Chasydzi z Izraela, Stanów Zjednoczonych i innych miejsc ze świata podróżują po Polsce odwiedzając miejsca gdzie żyli ich przodkowie.
W Bogusławicach Hubertowe święto
Setki osób przybyło do Stada Ogierów w Bogusławicach na tradycyjnego Hubertusa. Były: gonitwa za lisem, konne pokazy oraz znakomite jadło.
3-miesięczne dziecko w samochodzie i 3 promile. 28-latka zatrzymana
Nietrzeźwa kobieta przewoziła na przednim siedzeniu 3-miesięczne dziecko. Została zatrzymana przez policjantów w Wolborzu. To nie pierwszy tego typu incydent, 28-latka ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów do 2020 roku. Grozi jej nawet 5 lat więzienia.
Po raz 22 biegano w Wolborzu
Ponad 800 osób wzięło udział w XXII Ogólnopolskich Masowych Biegach Przełajowych Zrzeszenia LZS im. Wojciecha Świątka w Wolborzu. W imprezie udział wzięli przedstawiciele 9 województw, gościem specjalnym był medalista olimpijski Artur Partyka.
Becikowe dla psów. Tak Wolbórz zachęca do adopcji
Idzie zima. Pomóżmy naszym czworonogim przyjaciołom. Każdy, kto adoptuje psa ze schroniska otrzyma 1000 zł.
Masowe Biegi Przełajowe w Wolborzu
W sobotę 7 października 2017 r. w Wolborzu odbędą się XXII Ogólnopolskie Masowe Biegi Przełajowe Zrzeszenia LZS im. Wojciecha Świątka. Biegi odbywają się w malowniczych plenerach zespołu parkowo-pałacowego Pałacu Biskupów Kujawskich oraz stadionu TS „Szczerbiec” Wolbórz.
Złote Gody mieszkańców gminy
12. par świętowało Złote Gody małżeńskie w Wolborzu. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w Kolegiacie, później były prezydenckie medale i uroczysty obiad.
Wybrali najlepsze pierogi. XII Wolborski Saganek już za nami
Smaczne pierogi z najróżniejszymi dodatkami przygotowały panie z kół gospodyń wiejskich gminy Wolbórz. W sobotę w Młynarach odbył się po raz 12. Wolborski Saganek.
Dożynki Gminno-Parafialne w Wolborzu
Ceremoniał dożynkowy, chleby i wieńce, na zakończenie koncert zespołu ludowego Jarzębina z Kocudzy. Tak wyglądały Dożynki Gminno-Parafialne w Wolborzu.
03.09.2017 17:40
Śmierć w szambie
W niedzielę po południu 57-letni mężczyzna utopił się w szambie. Do zdarzenia doszło w gminie Wolbórz.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc