Artykuły do tagu: wlamanie

Włamywał się do domków letniskowych w powiecie piotrkowskim
Okradał głównie domki letniskowe na terenie powiatu piotrkowskiego. Polował głównie na elektronarzędzia, sprzęt elektroniczny i przedmioty codziennego użytku. Mężczyznę podejrzanego o szereg kradzieży i włamań zatrzymali policjanci z Sulejowa. Przyznał się do winy.
Złodziej wykuł otwór w ścianie i włamał się do sklepu
Wykuł otwór w ścianie budynku i wszedł na zaplecze sklepu, ukradł alkohol i papierosy. Mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem do sklepu ogólnospożywczego na terenie gminy Rozprza zatrzymali policjanci z województwa łódzkiego i śląskiego. Właścicielka oszacowała straty na blisko 6 tysięcy złotych.
Kradzież, włamanie i groźby karalne. 34-latek trafił do aresztu
Na trzy miesiące do aresztu trafi 34-letni mężczyzna, który w ciągu dwóch dni popełnił kilka przestępstw. Usłyszał trzy zarzuty: kradzieży z włamaniem, gróźb karalnych oraz kradzieży.
Chipsy, wódka, telewizor, papierosy, gazety... Kradł co popadnie
Policja zatrzymała 32-letniego mieszkańca Tomaszowa, który włamał się do siedmiu obiektów handlowych i usługowych. Mężczyzna był już w przeszłości notowany za konflikty z prawem.
Nastolatek włamał się do piekarni i kwiaciarni na placu Kościuszki
16-letni piotrkowianin włamał się do piekarni i kwiaciarni na placu Kościuszki. Jego łupem padły m.in. pieniądze i telefon komórkowy.
Kradzież z włamaniem na targowisku miejskim
Policja zatrzymała 20-latka, który włamał się do budki z odzieżą na targowisku miejskim w Bełchatowie. Łupem padły kurtki i spodnie o wartości 1500 złotych. Funkcjonariusze odzyskali towar.
Ukradł dwie nawigacje z busa
Piotrkowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który dokonał kradzieży z włamaniem do mercedesa. 18- latek usłyszał zarzut. Grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
Osiedle Wyzwolenia w Piotrkowie: Włamali się na teren budowy
Policja zatrzymała na gorącym uczynku sprawców kradzieży z włamaniem. Złodzieje dostali się na teren budowy, ukradli 9 akumulatorów i 300 litrów oleju napędowego.
Włamał się do sklepu, ukradł kilkadziesiąt butelek alkoholu
Policja zatrzymała mieszkańca gminy Gorzkowice tuż po włamaniu do sklepu. 60-latek od miesiąca okradał punkty znajdujące się blisko jego miejsca zamieszkania.
16-latek odpowie za włamania i kradzieże
Policjanci zatrzymali nieletniego mieszkańca Piotrkowa Trybunalskiego, który na przestrzeni miesiąca dokonał blisko 40 kradzieży i włamań.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc