Artykuły do tagu: wlamanie

Nastolatkowie przyłapani podczas próby włamania
Włamywacze działali pod osłoną nocy. Ich celem miał być jeden z piotrkowskich sklepów spożywczych. Policjanci którzy ujęli sprawców mogli być zdziwieni ich wiekiem jeden z nich miał 19 lat, a drugi tylko... 13.
14- i 19-latek włamali się do mieszkania w centrum Piotrkowa
Dwóch nastoletnich chłopaków włamało się do mieszkania w centrum Piotrkowa. Łupem padł m.in. sprzęt RTV i tablety warte ponad 7 tysięcy złotych. 19-letni piotrkowianin dostał już zarzut kradzieży z włamaniem. Drugi z zatrzymanych - nieletni - odpowie przed sądem rodzinnym.
Kradzież, włamanie, uszkodzenie mienia.
Policjanci z Kamieńska zatrzymali 23-latka, który w ciągu ostatnich sześciu miesięcy popełnił szereg przestępstw. Funkcjonariusze przesłuchali mężczyznę, a ten przyznał się do winy.
Osiedle Wierzeje: Piotrkowianin chciał włamać się do kontenera
37-letni mężczyzna próbował włamać się do kontenera, w którym pracownicy firmy budowlanej zostawili swoje rzeczy. Policja złapała go „na gorącym”.
Włamał się do szpitala. Ukradł armaturę łazienkową
Piotrkowianin włamał się do pomieszczeń gospodarczych szpitala. Jego łupem padła armatura łazienkowa, klimatyzatory i elementy metalowe. 44-latkowi za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat więzienia.
Nieudana kradzież na Starym Mieście
Do kradzieży z włamaniem doszło w nocy z 7 na 8 kwietnia na Starym Mieście w Piotrkowie Trybunalskim. Celem złodzieja okazała się świetlica dla dzieci, a konkretnie znajdujące się w niej laptopy. Włamywacz działał w warunkach recydywy, grozi mu więc nawet 15 lat więzienia.
Kompletnie pijany mężczyzna próbował wejść do zamkniętego sklepu
Mieszkaniec Zelowa, który usiłował włamać się do sklepu spożywczego został zatrzymany przez policję. 25-letni mężczyzna miał 2,5 promila alkoholu we krwi.
Włamali się do forda, ukradli narzędzia
Włamali się do samochodu i ukradli elektronarzędzia warte 2000 zł. Byli pijani, łup chcieli sprzedaż. 38-letni tomaszowianin i 32-letni bełchatowianin są już w areszcie.
Wpadka włamywaczy. Jeden z nich trzymał w domu amunicję
Włamali się do niezamieszkałego domu, skąd ukradli metalowe elementy. Dwóch 31-letnich tomaszowian zostało już zatrzymanych przez policję. W domu jednego z nich funkcjonariusze znaleźli amunicję.
Ma na koncie kradzież z włamaniem, do tego podarł dokumenty procesowe
Mężczyzna podejrzany o kradzież z włamaniem do pomieszczeń gospodarczych w Bujnicach został zatrzymany przez policjantów z Gorzkowic. Łupem sprawcy padły elementy metalowe wyposażenia budynku.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat