Artykuły do tagu: wlamanie

Nastolatek włamał się do piekarni i kwiaciarni na placu Kościuszki
16-letni piotrkowianin włamał się do piekarni i kwiaciarni na placu Kościuszki. Jego łupem padły m.in. pieniądze i telefon komórkowy.
Kradzież z włamaniem na targowisku miejskim
Policja zatrzymała 20-latka, który włamał się do budki z odzieżą na targowisku miejskim w Bełchatowie. Łupem padły kurtki i spodnie o wartości 1500 złotych. Funkcjonariusze odzyskali towar.
Ukradł dwie nawigacje z busa
Piotrkowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który dokonał kradzieży z włamaniem do mercedesa. 18- latek usłyszał zarzut. Grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
Osiedle Wyzwolenia w Piotrkowie: Włamali się na teren budowy
Policja zatrzymała na gorącym uczynku sprawców kradzieży z włamaniem. Złodzieje dostali się na teren budowy, ukradli 9 akumulatorów i 300 litrów oleju napędowego.
Włamał się do sklepu, ukradł kilkadziesiąt butelek alkoholu
Policja zatrzymała mieszkańca gminy Gorzkowice tuż po włamaniu do sklepu. 60-latek od miesiąca okradał punkty znajdujące się blisko jego miejsca zamieszkania.
16-latek odpowie za włamania i kradzieże
Policjanci zatrzymali nieletniego mieszkańca Piotrkowa Trybunalskiego, który na przestrzeni miesiąca dokonał blisko 40 kradzieży i włamań.
Włamywacz w rękach policji
Włamywał się do sklepów mięsnych i spożywczych i zabierał z nich zarówno pieniądze, jak i jedzenie. Piotrkowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwa przeciwko mieniu. Piotrkowianinowi grozi nawet 10 lat więzienia.
Paser zatrzymany, grozi mu 5 lat
Piotrkowskim policjantom udało się odzyskać mienie skradzione z mieszkania przy ul. Wojska Polskiego. Zatrzymano także sprawcę.
Zatrzymani dwaj nieletni sprawcy kradzieży z włamaniem
Piotrkowscy policjanci zatrzymali nieletnich sprawców kradzieży. Dwaj szesnastolatkowie włamywali się do samochodów, garaży i mieszkań... i okradali je. Wartość skradzionego mienia oszacowano na... 26 tysięcy złotych.
Uciekając, gubili łupy
Trzech mężczyzn i kobieta, działali wspólnie i w porozumieniu, ich łupem padł sprzęt audio, komplet sztućców i srebrna biżuteria. Włamywaczy zatrzymano, a łupy odzyskano.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc