Artykuły do tagu: wernisaz

Wernisaż wystawy
"Piękno przyrody pędzlem malowane" to tytuł XXVI Pleneru Malarskiego Nauczycieli, którego efekty można od 1 października podziwiać w Centrum idei "Ku Demokracji".
Wernisaż wystawy
Dziś o godz. 19.00 w galerii ODA, ul. Dąbrowskiego 5 wernisaż wystawy piotrkowianina Piotra Kotlickiego pt. "Barbarzyńcy".
Wernisaż wystawy
3 sierpnia w piotrkowskim Muzeum odbył się wernisaż wystawy pt.:”Widoki starego Piotrkowa”, na którym zaprezentowane zostały pocztówki ze zbiorów muzealnych oraz powiększenia kart pocztowych ukazujących piotrkowskie place, ulice i zabytki.
Fotografia Piotra Wypycha
Od niedzieli 30 lipca na dziedzińcu Centrum idei „Ku Demokracji” prezentowana będzie wystawa fotografii Piotra Wypycha zatytułowana „Kapliczki i krzyże Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego”.
Surowe piękno Północy
Od niedzieli 30 lipca w Galerii Śnieżne Krużganki prezentowana będzie wystawa fotografii Michała Staneckiego zatytułowana „Surowe piękno”.
IV Piotrkowskie Biennale Sztuki - w piątek wernisaż
Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na ogłoszenie wyników i wernisaż wystawy pokonkursowej IV Piotrkowskie Biennale Sztuki. Już 23 czerwca o godz. 19.00 w galerii ODA przy ul. Dąbrowskiego 5 (kontynuacja wernisażu w galerii przy Sieradzkiej 8).
Jubileuszowy wernisaż Elżbiety Makagon
Kilkadziesiąt osób, przyjaciele, znajomi i sympatycy talentu Elżbiety Makagon, wzięło udział w sobotnim wernisażu, zorganizowanym w galerii Miejskiego Ośrodka Kultury z okazji 40-lecia pracy twórczej artystki. Był okolicznościowy tort, kwiaty oraz mnóstwo życzeń dla jubilatki. Jak na wernisaż przystało nie zabrakło również przeglądu ostatnich prac artystki, wśród których obok obrazów malowanych na jedwabiu znalazły się także projektowane przez nią zabawki i anioły.
Wernisaż wystawy młodej piotrkowianki
Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na wystawę malarstwa Weroniki Mroczkowskiej. Wernisaż 3 czerwca o godz. 18.30 w Galerii ODA przy ul. Dąbrowskiego 5.
16.04.2016 09:05
Wernisaż Fcztery w ODA
Kilkadziesiąt osób gościło w piątek, 15 kwietnia, w galerii ODA na wernisażu prac Piotrkowskiego Towarzystwa Fotograficznego Fcztery. Łącznie zaprezentowano zdjęcia 14 fotografów. Wystawę zorganizowano w ramach Piotrkowskiego Miesiąca Fotografii.
Mundury polskich formacji wojskowych. Już po wernisażu
W miniony piątek odbył się wernisaż wystawy „Uzbrojenie, umundurowanie, i wyposażenie żołnierzy polskich w okresie wojen napoleońskich i Księstwa Warszawskiego". Prezentowane w Muzeum eksponaty pochodzą ze zbiorów firmy Natalia Hanna Czartoryska z Ostrołęki.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc