Artykuły do tagu: walka

Nowe święto państwowe obchodzono także w Piotrkowie
Powiat piotrkowski pamięta o mieszkańcach wsi zamordowanych podczas II wojny światowej. Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej, czyli nowo ustanowione święto państwowe obchodzono także w naszym regionie. Z tej okazji w siedzibie Starostwa Powiatowego odbyła się konferencja naukowa poświęcona historii chłopów zaangażowanych w walkę zbrojną lub pomoc partyzantom.
Ukradli umywalkę z publicznej toalety
Umywalka razem z baterią z toalety piotrkowskiej galerii handlowej padła łupem złodziei. W związku z tym, że sprawcy to recydywiści, grozi im nawet do 7,5 roku więzienia.
Z przykrością informujemy, że planowana na 11 maja br. gala mma w Piotrkowie Trybunalskim nie odbędzie się w tym terminie.
Wybrali Ring Card Girls federacji Modern Gladiators
W sobotę w piotrkowskim klubie Sensi odbył się casting na Ring Card Girls federacji Modern Gladiators. Z 200 dziewczyn organizatorzy wybrali finałową 10-tkę, która przystąpiła do dwuetapowej rywalizacji. W jury zasiedli Piotr Prokopiuk oraz Damian Fidala.
Sześciu zawodników z Piotrkowa na podium
Na początku kwietnia zawodnicy z Piotrkowa wyruszyli na Puchar Świata w sztukach walk Combo. Pojedynki rozgrywane były na Węgrzech koło Budapesztu.
Damian Fidala powalczy na gali w Piotrkowie
Miło nam jest poinformować wszystkich lokalnych fanów sportów walki, że jedną z gwiazd pierwszej gali mma w Piotrkowie Trybunalskim, która odbędzie się już 11 maja w hali Relax będzie mieszkający na co dzień w Piotrkowie Damian Fidala.
Walczyli z okazji czwartych urodzin
Ubiegły weekend w Piotrkowie upłynął pod znakiem walk i pojedynków. Wszystko z powodu czwartych urodzin lokalnej Grupy Szermierki Historycznej Dragoni, która w tym roku obchodzi czterolecie swojego istnienia.
Walczą już od czterech lat
Szpady dworskie, szable pojedynkowe, miecze długie i rapiery z lewakiem. Taka broń poszła w ruch 16 i 17 lutego, kiedy to Grupa Szermiercza Dragoni pojedynkowała się z zawodnikami z całej Polski.
W najbliższą sobotę (27 października) piotrkowska hala Relax należeć będzie do zapaśników. Atletyczny Klub Sportowy jest bowiem organizatorem Młodzieżowych Mistrzostw Polski (do lat 23).
Władze schroniska są przekonane, że w okolicach Tomaszowa organizowane są walki psów. Do placówki trafił drastycznie okaleczony pies – kolejny w takim stanie w ciągu dwóch tygodni.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat