Artykuły do tagu: walc

Karnawałowa Strauss Gala zawita do Piotrkowa
Na wielbicieli twórczości Johanna Straussa oraz opery i operetki czeka nie lada gratka. Już pod koniec stycznia w Piotrkowie odbędzie się Karnawałowa Strauss Gala. Na scenie MOK-u wystąpią znakomici soliści scen polskich i europejskich.
Nowy wiceprzewodniczący Nowoczesnej na region łódzki
Paweł Kowalczyk został nowym wiceprzewodniczącym Regionu łódzkiego Nowoczesnej i członkiem Rady Krajowej. Z kolei Marcin Gołaszewski został nowym przewodniczącym regionu łódzkiego Nowoczesnej. Zastąpił w tej roli łódzką posłankę Katarzynę Lubnauer.
Nowoczesna wybrała władze regionu
Działacze z naszego terenu znaleźli się we władzach regionalnych województwa łódzkiego partii Nowoczesna Ryszarda Petru.
Zapraszamy na obchody Światowego Dnia Romów
W piątek (8 maja) w Piotrkowie rozpocznie się Festiwal Cztery Strony Świata zorganizowany z okazji Światowego Dnia Romów. Festiwal potrwa do poniedziałku, 11 maja.
Gwałcicielem okazał się 33-letni tomaszowianin
Kara do 12 lat pozbawienia wolności grozi 33-letniemu gwałcicielowi, a zarazem rozbojarzowi z Tomaszowa Mazowieckiego zatrzymanemu 12 czerwca przez koluszkowskich policjantów idących do pracy.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc