Artykuły do tagu: walc

Karnawałowa Strauss Gala zawita do Piotrkowa
Na wielbicieli twórczości Johanna Straussa oraz opery i operetki czeka nie lada gratka. Już pod koniec stycznia w Piotrkowie odbędzie się Karnawałowa Strauss Gala. Na scenie MOK-u wystąpią znakomici soliści scen polskich i europejskich.
Nowy wiceprzewodniczący Nowoczesnej na region łódzki
Paweł Kowalczyk został nowym wiceprzewodniczącym Regionu łódzkiego Nowoczesnej i członkiem Rady Krajowej. Z kolei Marcin Gołaszewski został nowym przewodniczącym regionu łódzkiego Nowoczesnej. Zastąpił w tej roli łódzką posłankę Katarzynę Lubnauer.
Nowoczesna wybrała władze regionu
Działacze z naszego terenu znaleźli się we władzach regionalnych województwa łódzkiego partii Nowoczesna Ryszarda Petru.
Zapraszamy na obchody Światowego Dnia Romów
W piątek (8 maja) w Piotrkowie rozpocznie się Festiwal Cztery Strony Świata zorganizowany z okazji Światowego Dnia Romów. Festiwal potrwa do poniedziałku, 11 maja.
Gwałcicielem okazał się 33-letni tomaszowianin
Kara do 12 lat pozbawienia wolności grozi 33-letniemu gwałcicielowi, a zarazem rozbojarzowi z Tomaszowa Mazowieckiego zatrzymanemu 12 czerwca przez koluszkowskich policjantów idących do pracy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat