Artykuły do tagu: ubezpieczenia

Coraz więcej obcokrajowców ubezpieczonych w ZUS
Systematycznie wzrasta liczba pracowników z zagranicy w województwie łódzkim. Wśród cudzoziemców zarejestrowanych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych zdecydowana większość to oczywiście obywatele Ukrainy.
Przezorny Zawsze Ubezpieczony
Życie jest na tyle nieobliczalne i trudne do przewidzenia, że warto być przygotowanym na niektóre przykre sytuacje. Jak? Odpowiedź jest prosta wystarczy wykupić ubezpieczenie NNW. Ubezpieczenie to, nie tylko zabezpieczy nas ale też naszych najbliższych.
Kupujesz przechodzone auto, pilnuj OC
Przy okazji zakupu samochodu używanego zarówno nabywca, jak i sprzedający przejmuje prawa i obowiązki związane z nabyciem i zbyciem pojazdu mechanicznego. Ich niedopełnienie może generować poważne straty finansowe. Na konto UFG wpłynęło w roku ubiegłym z tytułu kar za brak obowiązkowego ubezpieczenie OC ponad 55 mln złotych.
Przychodzi doradca ubezpieczeniowy do klienta i...
Musi obejrzeć kolejny odcinek “Brzyduli”, by móc zacząć rozmowę na temat inwestycji, patrzeć na gołe pośladki mężczyzny chcącego założyć polisę, wysłuchać niewybrednych żartów seksualnych...

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc