Artykuły do tagu: turniej

Turniej Lion Cup - Bank Zachodni WBK w Rozprzy
20 sierpnia o godzinie 9.00 na stadionie w Rozprzy przy ulicy Sportowej 7A, odbędzie się Turniej Lion Cup - Bank Zachodni WBK dla rocznika 2007.
01.08.2017 12:07
Znów zagrają nocą
Ze względu na upały w ciągu dnia trudno pograć w piłkę, co innego nocą, jest o wiele przyjemniej i przede wszystkim chłodniej. Działacze piotrkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zapraszają miłośników nocnego grania do udziału w IV Nocnym Amatorskim Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji, który rozpocznie się już w najbliższy piątek. Zapisy będą przyjmowane do wtorku (1 sierpnia).
I Puchar Kobiet w Szermierce Klasycznej
I Puchar Kobiet w Szermierce Klasycznej zorganizowano w sobotę w Piotrkowie Trybunalskim. Panie rywalizowały w sali gimnastycznej ZSP nr 2 przy ulicy Dmowskiego 38.
Wojewódzki Finał Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
Sprawdzanie znajomości przepisów ruchu drogowego, umiejętności jazdy na rowerze oraz udzielania pierwszej pomocy to elementy 40. Wojewódzkiego Finału Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.
Krwinka zaprasza na turniej
Piotrkowskie Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi Krwinka wspólnie ze Społeczną Akademią Bezpieczeństwa zapraszają na V Jubileuszowy Turniej Piłki Nożnej dla Dzieci o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego pod hasłem „Krwiodawcy dzieciom”.
Patryk Biłek pochodzi z Piotrkowa. Studiuje ekonomię na SGGW w Warszawie. Ma 22 lata i nietypową pasję – występy w teleturniejach. Tylko w programie "Jaka to melodia?" brał udział dziewięciokrotnie. Ponadto próbował też swoich sił w popularnym "1 z 10" - i to w tym ostatnim, po raz drugi, będziemy mogli śledzić jego zmagania już we wtorek 11 kwietnia o godzinie 18:50.
Mistrzostwa miasta i powiatu w informatyce
Zakończyły się I Mistrzostwa Piotrkowa i Powiatu Piotrkowskiego w Informatyce. W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 rywalizowały placówki z Piotrkowa (Gimnazjum nr 3 i 5), Przygłowa, Niechcic, Wodzina Prywatnego, Czarnocina oraz Woli Krzysztoporskiej.
II Turniej Mechaniczny w ZSP nr 2
W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 rywalizowali gimnazjaliści z Piotrkowa i powiatu - odbył się tam II Turniej Mechaniczny.
12 zespołów powalczy o tytuł
23 zespoły – 16 męskich i 7 żeńskich rozpoczęło rywalizację o Puchar Chrobrego. W miniony weekend wyłoniono zespoły, które 11 i 12 marca powalczą o zwycięstwo w tym największym w regionie amatorskim turnieju siatkarskim.
Puchar zostaje w Gimnazjum nr 5. Dawid Dróżdż Matematykiem Roku 2017
W Gimnazjum nr 5 w Piotrkowie odbyła się uroczystość wręczenia nagród dla laureatów Międzygimnazjalnego Turnieju Matematycznego. Był to ostatni w historii turniej.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc