Artykuły do tagu: tenis

 Kamil Majchrzak nie awansuje do Australian Open
Piotrkowianin zakończył kwalifikacje do głównej drabinki wielkoszlemowego Australian Open, przegrywając w I rundzie z Belgiem Rubenem Bemelmansem 5:7, 7:5, 5:7.
Na co stać Kamila w Australii?
Piotrkowianin, który aktualnie znajduje się na 197. miejscu w rankingu ATP. po raz pierwszy w karierze weźmie udział w kwalifikacjach do wielkoszlemowego Australian Open. Eliminacje do jednego z najważniejszych tenisowych turniejów na świecie rozpoczną się 10 stycznia, jednak Kamil Majchrzak poleciał do Australii jeszcze pod koniec ubiegłego roku, aby wziąć udział w challengerze w Playford.
Piotrkowscy zwycięzcy z Winnera
Zakończył się ogólnopolski tenisowy cykl Wilson Kids Cup Łęczyca Open 2017, przez cały rok zawodnicy piotrkowskiej Szkoły Tenisa Winner rywalizowali z zawodnikami z całej Polski w dwóch kategoriach: niebieskiej (początkujący) i czerwonej (do 8 lat). Zarówno w jednej, jak i w drugiej byli najlepsi.
Jak wybrać najlepsze buty do tenisa?
Wybierając obuwie sportowe powinniśmy pamiętać, że to od nich będą zależeć nie tylko wyniki, ale także nasze zdrowie. Zobacz, jak wybrać buty do tenisa.
Ósmy zawodowy tytuł Kamila
Kamil Majchrzak wywalczył ósmy tytuł na zawodowych kortach. Tym razem wygrał turniej z serii Futures we Francji. W finale jego rywalem był reprezentant gospodarzy Antoine Hoang, którego piotrkowianin pokonał 7/6, 2/6, 6/1.
15.10.2017 13:31
OSiR już myśli o zimie
Choć mamy jeszcze październik to Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie już intensywnie przygotowuje się do sezonu zimowego.
Hala już czeka na tenisistów
Od najbliższej niedzieli będzie można grać na kortach przy Belzackiej w Piotrkowie pod osłoną hali balonowej.
Piotrków. Hala balonowa uszkodzona
Hala balonowa na kortach przy ul. Belzackiej w Piotrkowie jest uszkodzona. Silny wiatr rozerwał powłokę. Termin otwarcia nie jest jednak zagrożony.
Kamil Majchrzak zadebiutował w turnieju ATP
Piotrkowianin zadebiutował w turnieju z cyklu ATP World Tour, jeden z najlepszych polskich tenisistów przegrał jednak na trawiastych kortach w tureckiej Antalyi z doświadczonym Włochem Andreasem Seppim 2/6, 6/7.
Tenisiści stołowi z Bujen najlepsi w powiecie
Zakończyła się Szkolna Liga Szkół Ponadgimnazjalnych Tenisa Stołowego chłopców w ramach Mistrzostw Powiatu Piotrkowskiego. Bezkonkurencyjni byli reprezentanci Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Bujnach.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc