Artykuły do tagu: targi

Kwiaty, sadzonki i zdrowa żywność na kolejnych targach w Bykach
"Pamiętajmy o ogrodach" to XIII już Piotrkowskie Targi Ogrodnicze, które odbyły się na zamku w Bykach. Tradycyjnie pojawiło się na nich ponad 150 wystawców z całej Polski.
Pamiętajmy o ogrodach! W niedzielę targi w Bykach
Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach Oddział w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na XIII Piotrkowskie Targi Ogrodnicze „Pamiętajmy o ogrodach”. Uroczyste otwarcie imprezy o godz. 11.00 w niedzielę, 29 kwietnia, choć wystawcy będą czekać na gości już od 8 rano.
Piotrkowskie Targi Ślubne 2018
Najmodniejsze w tym sezonie suknie i garnitury, menu weselne, stoiska z biżuterią i ręcznie wykonywanymi zaproszeniami - takie atrakcje czekały na uczestników Piotrkowskich Targów Ślubnych, które odbyły się w niedzielę w ZSP nr 4.
Wirtualna rzeczywistość i łazik marsjański, to tylko niektóre atrakcje targów poświęconych m.in innowacjom.
Targi branży stolarskiej także w Piotrkowie
W czwartek w Radomsku, w piątek w Piotrkowie. Targi branży stolarskiej organizuje firma ADS. 8 września odbywają się one przy ul. Roosevelta 46.
Gmina Moszczenica zaprasza na Międzynarodowe Targi branży IT, rolnej, spożywczej, przetwórstwa drewna, energetyki z Odnawialnymi Źródłami Energii, które towarzyszyć będą tegorocznym Dożynkom Powiatowym.
Brakuje ludzi do pracy. Co z miejskimi inwestycjami?
2017 jest zdecydowanie rokiem wykonawcy (a nie inwestora). Co to oznacza? Wiele przetargów, które ogłasza magistrat nie zostaje rozstrzygniętych. Wykonawcom trudno znaleźć ludzi do pracy. Poza tym oferty firm są wyższe niż środki zaplanowane w budżecie miasta. O miejskich inwestycjach mówiła w programie O tym się mówi w Strefie FM dyrektor Biura Inwestycji i Remontów.
IV targi modelarstwa kolejowego - video
To będzie weekend pod znakiem makiet kolejowych. Najpiękniejsze i najlepsze makiety oraz modele można oglądać w hali sportowej ZSP nr 4 w Piotrkowie. W naszym mieście trwają właśnie IV Trybunały Modelarstwa Kolejowego.
Pamiętajmy o ogrodach. To już dwunasty raz
Około 140 wystawców i 10 tysięcy zwiedzający. W niedzielę odbyły się Piotrkowskie Targi Ogrodnicze „Pamiętajmy o ogrodach”.
Piotrkowskie Targi Ogrodnicze w najbliższą niedzielę
Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach Oddział w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na XII Piotrkowskie Targi Ogrodnicze „Pamiętajmy o ogrodach”. Impreza odbędzie się w niedzielę 14 maja w godz. 8.00 - 16.00. Mimo zmiany terminu wydarzenia udział zapowiedziało już ponad 140 firm i ciągle przyjmowane są nowe zgłoszenia.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat