Artykuły do tagu: szkola

16 godzin temu, 11:24
Otrzęsiny w Bujnach
W Zespole Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Bujnach świętowano – jak każdej jesieni - Dzień Pieczonego Ziemniaka.
Uczyli się jak ratować życie
Piotrkowscy gimnazjaliści uczyli się jak udzielać pierwszej pomocy. Ponadto bili rekord w jednoczesnym przeprowadzaniu resuscytacji.
Jak promować zdrowy styl życia wśród młodzieży?
To jeden z celów projektu współpracy międzynarodowej, który realizuje Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych CKU w Szydłowie. Kolejne spotkanie odbyło się na na Litwie.
Dzień Bezpieczeństwa w Gomulinie
Szkoła podstawowa w Gomulinie wspólnie z Policją, Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego oraz Żandarmerią Wojskową zorganizowała Dzień Bezpieczeństwa.
Sezon na korepetycje rozpoczęty
„Dla zapisanych do 15 września specjalny rabat” - czytamy na słupie ogłoszeniowym w centrum Piotrkowa. Dzwonimy. - Ma pan szczęście, załapuje się pan na ostatniego, nie ma już więcej miejsc - słyszymy w słuchawce... dwa tygodnie przed wyznaczoną w ogłoszeniu datą. Rozpoczął się rok szkolny. I nie ma wątpliwości, że to prawdziwy sezon żniw dla korepetytorów.
Dzień otwarty w Akademii Haeringa
W minioną sobotę, 9 września, w Akademii Haeringa odbył się dzień otwarty dla osób zainteresowanych podjęciem nauki w tej szkole. Odwiedzający Akademię mogli nie tylko zapoznać się z prowadzonym tu systemem kształcenia i parkiem maszynowym, ale także zobaczyć najnowsze osiągnięcia motoryzacji.
Rozpoczęcie roku szkolnego
Ponad 11 tysięcy uczniów, w piotrkowskich szkołach rozpoczyna nowy rok szkolny. Z tego blisko 2 tysiące dzieci to pierwszoklasiści we wszystkich typach szkół. Po dwóch miesiącach wakacyjnej przerwy, znowu rozlegnie się dźwięk dzwonka.
Rozpoczęcie roku szkolnego w powiecie
Blisko 1900 uczniów rozpoczyna 4 września naukę w pięciu szkołach, prowadzonych przez samorząd powiatu piotrkowskiego. Wśród nich jest prawie 242 pierwszoklasistów, którzy w 90 procentach wybrali kształcenie na kierunkach zawodowych.
Koncert
Zapraszamy wszystkich pierwszoklasistów, i nie tylko, 4 września o godzinie 14.00 na uroczysty koncert  do Amfiteatru Miejskiego.
Ile kosztuje wyprawka szkolna?
Za pasem wrzesień, a więc początek nowego roku szkolnego. Dzieciom ten czas kojarzy się z końcem letniego wypoczynku, a rodzicom z dodatkowymi wydatkami na wyposażenie pociech do szkoły.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc