Artykuły do tagu: supermarket

Zabrał z półki butelkę wódki. Kradzież rozbójnicza w supermarkecie w Piotrkowie
Ukradł butelkę wódki, uderzył pracownika ochrony i uciekł ze skradzionym towarem. 30-latek usłyszał już zarzuty. Okazało się, że działał w warunkach recydywy.
Policjant po służbie zatrzymał złodzieja cukierków
Policjant, podczas przedświątecznych zakupów, zatrzymał złodzieja. 26-latek odpowie za kradzież ze sklepu skrzynki cukierków wartych prawie 175 złotych.
Pościg ulicą Łódzką. Co padło łupem złodziei?
Kawka i coś słodkiego... do kawki – te produktu padły łupem złodziei, którzy – jak sami przyznali – wybrali się na łowy do Piotrkowa Trybunalskiego. Policjanci zatrzymali czterech mężczyzn podejrzanych o kradzieże.
Hipermarket Real w Piotrkowie otwarty
Od 8.00 rano na zakupy przy Al. Sikorskiego może przyjść każdy.
Hipermarket Carrefour w Piotrkowie zamknął się dla klientów. Wigilia była ostatnim dniem sprzedaży - potwierdziła rzeczniczka prasowa sieci. W hipermarkecie zatrudnionych było ponad sto osób.
W związku ze sprzedażą francuskiej sieci Auchan, niemieckiego Reala, w Piotrkowie także z czasem zmieni się szyld hipermarketu z przy Sikorskiego. - Jeśli sklep będzie otwierany przed zatwierdzeniem sprzedaży przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów to otwarty będzie Real - mówi Agnieszka Łukiewicz-Stachera, rzecznik prasowy sieci handlowej Real.
Piotrków: Zamiast Carrefoura będzie Auchan?
O tym, że Carrefour wyprowadza się z naszego miasta, wiemy od kilku tygodni. Już w październiku pojawiła się informacja, że 117 pracowników hipermarketu straci pracę. Związane jest to ze zmianą właściciela sklepu. W pierwszym kwartale przyszłego roku francuską sieć Carrefour w Piotrkowie zastąpić miał niemiecki Real. Zmiana planów. W związku z tym, że Real ma zostać przejęty przez Auchan, w Piotrkowie... ma być Auchan.
Tłumy na otwarciu OBI w Piotrkowie
Dziś dla klientów otwarto market budowlany OBI. Przybyły tłumy. Kilka minut po godzinie 8.00 nie było już miejsc wolnych na parkingu.
Ukradli wózki z supermarketu. Chcieli je sprzedać
Ukradli wózki z marketu i chcieli je sprzedać na złom.
Kradli sprzęt elektroniczny – wpadli w markecie
Piotrkowscy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku trójkę mężczyzn, którzy w sklepie samoobsługowym marketu przy ulicy Słowackiego skradli aparat fotograficzny. Grupę złodziei cały czas obserwował pracownik ochrony, który od razu powiadomił policję.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc