Artykuły do tagu: strazmiejska

Nietrzeźwy poranek dostawcy gazet
Jechał „pod prąd” ulicą Sieradzką. Zauważyli to strażnicy miejscy. Okazało się, że kierowca forda jest pijany.
01.11.2017 11:11
Nie bądź obojętny!
Strażnicy miejscy apelują, aby zwracać uwagę na osoby leżące na trawnikach, ławkach czy przystankach autobusowych. Taki stan rzeczy nie musi oznaczać wyłącznie upojenia alkoholowego, ale może być wynikiem choroby lub zasłabnięcia.
Leżał pijany pod ławką. Zareagował przechodzień
Leżał pijany pod ławką na przystanku MZK w Al. Armii Krajowej. Gdyby nie reakcja przechodnia, który wezwał strażników miejskich, piotrkowianin mógłby nie przeżyć.
Kierowca tira uszkodził osobówkę i odjechał
Należytej ostrożności nie zachował kierowca tira, który skręcając z ulicy Wojska Polskiego w 1 Maja zahaczył tyłem naczepy o zaparkowaną skodę, potem odjechał z miejsca kolizji. Całą tę sytuację obserwował dyżurny Straży Miejskiej obsługujący miejski monitoring.
Zimno im niestraszne. Bezdomni w centrum Piotrkowa
Centrum Piotrkowa. Ulica Narutowicza. Prywatna, zrujnowana kamienica, a w niej bezdomni mieszkający w tragicznych warunkach. Zwrócił na to uwagę jeden ze słuchaczy magazynu Magiel emitowanego na antenie Radia Strefa FM. Sprawdziliśmy…
Dzień Straży Miejskiej w Piotrkowie
Dzień Straży Miejskiej obchodzili 31 sierpnia piotrkowscy funkcjonariusze. Ze strażnikami spotkali się Prezydent Miasta, Krzysztof Chojniak oraz Wiceprzewodniczący Rady Miasta, Bronisław Brylski. Były podziękowania, gratulacje i awanse na wyższe stopnie.
Kto posprząta po protestach przed sądem
Czytelnicy portalu epiotrkow.pl i słuchacze Radia Strefa FM zwracają uwagę na nieporządek jaki pozostawili po sobie protestujący przed piotrkowskim sądem. Chodzi przede wszystkim o stearynę, która wylała się z pękniętych zniczy.
23.06.2017 08:57
Kradzież w aptece
W czwartek po południu strażnicy miejscy, patrolując okolice ulicy Iwaszkiewicza w Piotrkowie, zauważyli dwie biegnące chodnikiem kobiety. Wszystko wskazywało na to, że jedna goni drugą.
Kopniaka dostało lusterko peugeota
W niedzielną noc dyżurny funkcjonariusz Straży Miejskiej w Piotrkowie zauważył na ulicy Słowackiego chodzącego bez celu młodego mężczyznę, który najwyraźniej nie wiedział, co zrobić w tę dość ciepłą, majową noc.
Kręci was bezpieczeństwo? Przyjedźcie rowerami na Starówkę
Już po raz trzeci w Piotrkowie zorganizowana zostanie akcja „Twój rower”, czyli znakowanie jednośladów przez Straż Miejską. W tym roku organizator wydarzenia – stowarzyszenie Pokolenie IDEA stawia duży nacisk na bezpieczeństwo rowerzystów przed letnim sezonem.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc