Artykuły do tagu: straz

Zwłoki mężczyzny wyłowione ze Strawy
W czwartek ok. godz. 19 z rzeczki Strawy w Piotrkowie wyłowiono zwłoki 55-letniego mieszkańca naszego miasta.
Podtopienia w Kłudzicach. Mieszkańcy mają dość
Mieszkańcy miejscowości Kłudzice w gminie Sulejów muszą walczyć z podtopieniami na kilkusetmetrowym odcinku drogi powiatowej. Nagromadzona woda może podtapiać okoliczne posesje, a ponadto utrudnia przejazd przez miejscowość. Od trzech dni na miejscu pracują strażacy z OSP w Przygłowie i Kłudzicach.
Na chodnikach lodowisko. Piotrkowianie łamali ręce i nogi
W piątkowy poranek większość piotrkowskich chodników przypominała lodowisko. Poradnia chirurgiczna przeżywała w związku z tym prawdziwe oblężenie. Od rana lekarze opatrzyli już kilkanaście osób.
16.02.2017 16:05
Ewakuacja w urzędzie
Ponad stu pracowników biur z budynku po byłym Urzędzie Wojewódzkim w Piotrkowie musiało być w czwartek ewakuowanych. Ktoś na korytarzu rozpylił prawdopodobnie gaz pieprzowy.
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej. Miejskie eliminacje w Piotrkowie
W siedzibie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie zakończyły się miejskie eliminacje ogólnopolskiego turnieju wiedzy pożarniczej.
Komendant piotrkowskiej straży odchodzi ze stanowiska
- Czas odpocząć i znaleźć czas na realizację własnych planów - mówił w programie "O tym się mówi" na antenie Strefy FM starszy brygadier Włodzimierz Kapiec, komendant Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie, który poprosił Komendanta Głównego o zwolnienie ze służby.
WOPR i strażacy ćwiczyli na lodzie
Pokazywali jak niebezpieczny może być lód na zbiornikach wodnych. Na piotrkowskim Słoneczku można było zobaczyć pokaz zimowego ratownictwa wodnego. Dla ratowników to okazja do treningu.
Służby ratownicze spisały się na medal
Podsumowano działania służb ratowniczych oraz Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego podczas karambolu na obu nitkach autostrady A1 pod Piotrkowem.
WOPR będzie ćwiczył na lodzie. Zapraszamy mieszkańców!
Rejonowe Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza młodzież szkół podstawowych, gimnazjów oraz liceów, a także wszystkich dorosłych obywateli miasta, na pokaz technik ratowniczych stosowanych w ratownictwie lodowym w sytuacji załamania się lodu pod osobami na nim przebywającymi.
Strażacy z Woli Krzysztoporskiej ratowali uwięzionych na kruchym lodzie
Jak uratować nieostrożnych i nierozważnych amatorów ślizgawek? Tego uczyli się strażacy z OSP w Woli Krzysztoporskiej podczas szkolenia zorganizowanego we współpracy z WOPR.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc