Artykuły do tagu: straz

4 godziny temu, 00:14
Pożar domu w Plucicach
Ulatniający się z butli gaz oraz znajdujący się tuż obok piec typu koza prawdopodobnie jest przyczyną pożaru, do którego doszło w środę wieczorem w Plucicach w gm. Gorzkowice.
12.10.2017 09:04
Nie pal liści!
Rozpoczyna się sezon grzewczy. Przypominamy, że Straż Miejska może sprawdzić, czym palimy w piecu. Śmieci to nie opał - przypomina komendant Jacek Hofman. Liści też nie palimy!
Ksawery wyrywał drzewa z korzeniami [VIDEO]
Orkan Ksawery, który w nocy z czwartku na piątek szalał nad Polską, nie oszczędził również Piotrkowa Trybunalskiego i terenu powiatu. Strażacy interweniowali (jak dotąd) 180 razy.
Pożar elektrowni wiatrowej
Spłonęła jedna z elektrowni wiatrowych zlokalizowanych w Oprzężowie w gminie Wola Krzysztoporska.
Dzień Straży Miejskiej w Piotrkowie
Dzień Straży Miejskiej obchodzili 31 sierpnia piotrkowscy funkcjonariusze. Ze strażnikami spotkali się Prezydent Miasta, Krzysztof Chojniak oraz Wiceprzewodniczący Rady Miasta, Bronisław Brylski. Były podziękowania, gratulacje i awanse na wyższe stopnie.
Słyszysz syreny, zjeżdżaj z drogi! [VIDEO]
Czym jest korytarz życia ? To nic innego jak udrożnienie przejazdu dla służb ratunkowych, by jak najszybciej dostać się do miejsca zdarzenia - pożaru czy wypadku drogowego. W krajach Europy zachodniej to norma. Kierowcy ustępują miejsca dla strażaków czy medyków, w Polsce niekoniecznie.
Letnie problemy z owadami
Latem pojawiają się problemy z niebezpiecznymi owadami. Szerszenie i osy dają się we znaki właścicielom posesji, a z kolei to przekłada się na większą liczbę interwencji straży pożarnej.
Więcej pożarów. Wszystko przez upał?
Upalne dni wiążą się ze wzmożoną pracą strażaków. Wiele interwencji dotyczyło pożarów nieużytków rolnych. Niestety do rozprzestrzeniania ognia przyczyniała się ludzka bezmyślność.
Pożar przy Przemysłowej
Kilkunastu strażaków z miejskiej komendy PSP w Piotrkowie walczyło przez ponad godzinę z pożarem, do którego doszło na terenie jednego z zakładów przy ulicy Przemysłowej.
Kto posprząta po protestach przed sądem
Czytelnicy portalu epiotrkow.pl i słuchacze Radia Strefa FM zwracają uwagę na nieporządek jaki pozostawili po sobie protestujący przed piotrkowskim sądem. Chodzi przede wszystkim o stearynę, która wylała się z pękniętych zniczy.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc