Artykuły do tagu: starostwo

Mieszkańcy apelują do starosty w sprawie pediatrii
Grupa mieszkańców miasta apeluje do starosty powiatu o uruchomienie oddziału pediatrycznego w szpitalu przy Roosevelta, którego organem prowadzącym jest właśnie powiat.
Urząd Miasta wydaje oświadczenie ws.
Przerzucania się odpowiedzialnością za stan służby zdrowia w Piotrkowie ciąg dalszy. Urząd Miasta w Piotrkowie wydaje oświadczenie w sprawie budynku przy Dmowskiego 47, gdzie mieści się przychodnia nr 5.
Służby ratownicze spisały się na medal
Podsumowano działania służb ratowniczych oraz Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego podczas karambolu na obu nitkach autostrady A1 pod Piotrkowem.
Starostwo zapowiada, że będzie to prawdziwa rewolucja. W ciągu dwóch najbliższych lat ma ją przejść wydział geodezji i gospodarki nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Piotrkowie.
Pensje płacimy na bieżąco. Wicestarosta odpowiada posłance
- Szpital na bieżąco reguluje swoje należności – powiedział na antenie Radia Strefa FM Piotr Wojtysiak, wicestarosta piotrkowski. Samorządowiec odpowiedział w ten sposób na sugestie posłanki Elżbiety Radziszewskiej, która sugerowała, że są pracownicy placówki przy Roosevelta otrzymują wynagrodzenie z dużym opóźnieniem.
Rodzice i dzieci zamieszkają w nowym domu
Dodatkowe dwa pokoje z korytarzem i łazienką - już za miesiąc do nowych pomieszczeń wprowadzi się rodzina opiekująca się sześciorgiem dzieci.
08.05.2016 09:11
Kto zgubił pistolet?
Klucze, telefon komórkowy, iPhone, iPod i... pistolet. Takie przedmioty trafiają do Biura Rzeczy Znalezionych w Piotrkowie.
Piotrków. Seminarium „ABC biznesu” rozpoczęte
Ponad 100 osób uczestniczy w rozpoczętym dziś w Piotrkowie seminarium „ABC Biznesu”. Spotkanie adresowane jest przede wszystkim do osób planujących uruchomienie własnej działalności gospodarczej oraz do działających już przedsiębiorców, którzy poszukują alternatywnych źródeł finansowania swej działalności.
Konkurs plastyczny dla chorych i niepełnosprawnych dzieci
Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie, Urząd Miasta oraz Starostwo Powiatu Piotrkowskiego oraz Zarząd Oddziału Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich w Piotrkowie zachęcają do udziału w Powiatowym Konkursie Plastycznym dla dzieci chorych i niepełnosprawnych.
Problemy z telefonami w Starostwie
Starostwo Powiatowe w Piotrkowie informuje, że od 25 lutego do 1 marca mogą być problemy z telefonicznym skontaktowaniem się z urzędnikami.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc