Artykuły do tagu: spiewamPiotrkow

W Galerii Miejskiego O¶rodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim 22 lutego o godzinie 18.00 odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu "¦piewam Piotrków".
„¦piewam Piotrków” z zespołem Na Novo
W ramach cyklu koncertów „¦piewam Piotrków” w czwartkowy wieczór w Miejskim O¶rodku Kultury wyst±pił duet Na Novo. Patrycja Sikora – ¶piew i Franciszek Snopek – gitara, wykonali utwory z repertuaru Ewy Bem, Hanny Banaszak czy Kabaretu Starszych Panów. W rolę konferansjera wcielił się Maciej Kozłowski. Był to trzeci z cyklu koncertów, którego celem jest promowanie lokalnych talentów w¶ród piotrkowskiej publiczno¶ci.

Społeczność

Użytkowniku Adblocka!

To dzięki reklamom jesteśmy w stanie dostarczać Ci wiadomości z Piotrkowa i okolic oraz rozwijać nasz portal. Nasze reklamy nie są inwazyjne, nie stosujemy wyskakujących okien i nie zasłaniamy nimi treści, prezentujemy maksymalnie 4 reklamy na stronę.

Prosimy, wyłącz adblocka, dodając serwis ePiotrkow.pl do wyjątków wtyczki AdBlock, a następnie odśwież stronę.

Dodaj stronę do wyjątków

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat