Artykuły do tagu: smierc

14.06.2017 12:59
Zmarł przez dopalacze?
Prokuratura sprawdzi co było przyczyną śmierci 28-letniego mieszkańca gminy Ręczno. Mimo godzinnej reanimacji mężczyzny, nie udało się przywrócić czynności życiowych.
Tragedia w Opocznie. Nie żyje  trzymiesięczne dziecko
Tragedia w Opocznie. Nie żyje 3-miesięczna dziewczynka. Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia przyczyny śmierci dziecka. Początkowo brano pod uwagę morderstwo. Do zdarzenia doszło we wtorek wieczorem w jednym z domów przy ul. 3 Maja w Opocznie.
Śmierć z wychłodzenia?
Policja pod nadzorem prokuratury zbada okoliczności śmierci mężczyzny, którego ciało znaleziono w środę na polu w Gomulinie.
Śmierć na drodze - [AKTUALIZACJA]
Jedna osoba zginęła na miejscu, druga cały czas przebywa w szpitalu - to bilans wypadku, do którego doszło w środę późnym wieczorem na ulicy Łódzkiej w Piotrkowie. Policja bada okoliczności tego zdarzenia.
Nie żyje Jan Kaźmierczak
W wieku 75 lat zmarł Jan Kaźmierczak, znany społecznik, krwiodawca i kronikarz gminy Moszczenica.
Zmarł Grzegorz Kozłowski
W wieku 63 lat zmarł Grzegorz Kozłowski. Działacz sportowy i społeczny. W Piotrkowie przez lata pełnił wiele funkcji. Był między innymi wiceprezydentem Piotrkowa, pierwszym prezesem Atletycznego Klubu Sportowego, ostatnio kierownikiem piotrkowskiego oddziału Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej.
Zmarła kobieta ranna w wypadku
Nie żyje 47-letnia kobieta, która tydzień temu z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn zjechała z drogi i uderzyła w drzewo.
Dwie osoby nie żyją - tragiczny wypadek na DK1 [AKTUALIZACJA]
Dwóch mężczyzn poniosło śmierć w wyniku wypadku do którego doszło w piątek wieczorem w okolicy miejscowości Poraj na styku powiatów piotrkowskiego i radomszczańskiego. Jeden z mężczyzn pomimo reanimacji zmarł na miejscu, walkę o życie drugiego lekarze przegrali w szpitalu.
Była reprezentantka Polski nie żyje
Była siatkarka ŁKS-u Łódź, Czarnych Słupsk i reprezentacji Polski, wielokrotna medalistka mistrzostw Polski nie żyje. Jolanta Molenda zmarła w wieku 53 lat.
Tragedia na drodze. Zginął 52-latek
Do śmiertelnego wypadku drogowego doszło w poniedziałek około godz. 18 w Mzurkach w naszym powiecie. Na miejscu zginął rowerzysta.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc