Artykuły do tagu: smierc

Poseł naszego okręgu zginął w wypadku samochodowym
W wypadku samochodowym zginął poseł Kukiz'15 Rafał Wójcikowski.
03.01.2017 21:49
Śmierć na drodze
We wtorek wieczorem na wysokości Chorzęcina (powiat tomaszowski) na ekspresowej "ósemce" doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W wyniku dachowania busa, śmierć poniosła jedna osoba - informuje piotrkowska policja.
21.12.2016 13:14
Czy syn zabił matkę ?
Prokuratura Rejonowa zbada okoliczności śmierci kobiety, której ciało znaleziono w poniedziałek w okolicach ulic Granicznej i Roosevelta w Piotrkowie. Sekcja zwłok ma dać odpowiedź na pytanie, co było przyczyną zgonu.
16-letnia dziewczyna nie przeżyła wypadku
Na krajowej „jedynce” w Głuchowie doszło we wtorek rano do tragicznego wypadku.
Śmiertelne skutki libacji
Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 51-letniego radomszczanina. Zatrzymano czterech podejrzanych.
Ile jeszcze osób zginie na DK12? Będzie protest?
Ile osób jeszcze musi zginąć na drodze krajowej nr 12 pomiędzy Piotrkowem Trybunalskim a Sulejowem, by ktoś wreszcie zadbał o bezpieczeństwo uczestników ruchu? - pyta burmistrz Sulejowa Wojciech Ostrowski. Statystyki są zatrważające.
Rowerzysta przygnieciony przez cysternę [Aktualizacja]
Do tego tragicznego wypadku doszło w sobotę ok. 21.00 na wysokości skrzyżowania DK 91 z drogą prowadzącą z miejscowości Jarosty do miejscowości Kafar. Gdy rowerzysta przejeżdżał w tym miejscu przez DK 91, nadjechała cysterna, widoczność była ograniczona, ponieważ padał deszcz, kierowca próbował ominąć rowerzystę, ale skręcił tak gwałtownie, że samochód wpadł do rowu, przygniatając 35-letniego mieszkańca gm. Grabica, który zginął na miejscu. 26-letni kierowca cysterny był trzeźwy.
W czwartek rzucamy palenie
W czwartek (17 XI) obchodzić będziemy Światowy Dzień Rzucania Palenia. Pomysł obchodów zrodził się w USA w Kalifornii w 1974 roku. Wtedy to zachęcono ponad milion palaczy do odstawienia papierosów na jeden dzień.
Jedenastu uczestników, jedna wystawa
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na wystawę „Pierwsza Linia”. Wernisaż już 18 listopada o godz. 19.00 w Galerii ODA przy ul. Dąbrowskiego 5.
Śmierć na przejściu dla pieszych
Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło w niedzielę na przejściu dla pieszych w Al. Sikorskiego w okolicach Auchan w Piotrkowie.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc