Artykuły do tagu: skrzyzowanie

Są opóźnienia, ale zmiany będą
Miano się z tym uporać jeszcze przed wakacjami, ale ze względów niezależnych od piotrkowskiego ZDIUM-u zmiany wejdą w życie miesiąc później. Chodzi o oznakowanie na skrzyżowaniu Armii Krajowej/Piłsudskiego/Sikorskiego w Piotrkowie.
Zmieni się oznakowanie na skrzyżowaniu AK/Piłsudskiego
Większość kierowców odetchnie z ulgą. Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta planuje jeszcze przed wakacjami zmienić oznakowanie na skrzyżowaniu Armii Krajowej/Piłsudskiego/Sikorskiego w Piotrkowie.
Kolizja na DK 12 w Poniatowie
W poniedziałek (14.11) około godziny 12.30 na skrzyżowaniu w Poniatowie doszło do zderzenia osobówki i samochodu ciężarowego.
Trwa remont ul. Sienkiewicza
Ruszył remont ul. Sienkiewicza na odcinku od ul. Słowackiego do ul. Narutowicza. W minioną środę ulica została zamknięta dla ruchu. W najbliższych miesiącach kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.
Uwaga kierowcy! Zamykają ul. Sienkiewicza
Od środy ulica Sienkiewicza na odcinku od Słowackiego do Kopernika będzie zamknięta. Rusza remont. Apelujemy o ostrożną jazdę w tej części Piotrkowa.
Nowy lewoskręt już gotowy
Niemała niespodzianka czekała we wtorek rano na kierowców jadących Al. Armii Krajowej w stronę al. Piłsudskiego w Piotrkowie. Na skrzyżowaniu pojawił się drugi lewoskręt.
Będzie mniej wypadków i kolizji?
Skrzyżowanie al. 3 Maja/Al. Kopernika gotowe. Zniknęły liczniki czasu (zwane też czasoumilaczami), pojawiły się za to nowe lewoskręty i sygnalizacja akomodacyjna. Władze miasta i piotrkowska drogówka mają nadzieję, że w tym miejscu będzie mniej kolizji i wypadków.
Montują kamery na skrzyżowaniu
W poniedziałek (16.05) drogowcy rozpoczęli montaż kamer na skrzyżowaniu Al. Kopernika i al. 3 Maja.
W weekend zamkną skrzyżowanie
Przebudowa skrzyżowania al. 3 Maja i al. Kopernika postępują w szybkim tempie. W weekend wyłączona zostanie sygnalizacja, po czym drogowcy zamkną skrzyżowanie, aby wylać ostatnią warstwę asfaltu.
Dodatkowy lewoskręt zamiast czasomierzy
Akomodacyjne sterowanie światłami pojawi się na skrzyżowaniu alei Piłsudskiego/Sikorskiego/Armii Krajowej w Piotrkowie. Inwestycja właśnie się rozpoczęła, a konkretnie od prac ziemnych związanych z poprowadzeniem okablowania oraz postawienia nowych masztów.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc