Artykuły do tagu: skrzyzowanie

Kopernika/Krakowskie Przedmieście. Będą światła na skrzyżowaniu
Piotrkowski magistrat chce poprawić bezpieczeństwo na skrzyżowaniu alei Kopernika i ul. Krakowskie Przedmieście poprzez uruchomienie tam sygnalizacji świetlnej. W Zarządzie Dróg i Utrzymania Miasta ogłoszono przetarg na wykonanie inwestycji - ta ma zostać zrealizowana do 20 grudnia.
 Zderzenie na skrzyżowaniu
Chociaż warunki dla kierowców były w poniedziałek wręcz wymarzone, na skrzyżowaniu ulicy Słowackiego i al. Concordii doszło po południu do stłuczki.
Zamknięcie dwóch piotrkowskich ulic. Rusza remont
Ulica Próchnika w Piotrkowie została zamknięta, a w najbliższy czwartek nieprzejezdna będzie Piastowska. Kierowcy będą musieli liczyć się z utrudnieniami przez najbliższe dwa miesiące.
Zmiany na skrzyżowaniu wprowadzone
Z pewnością ta wiadomość ucieszy wszystkich kierowców poruszających się po piotrkowskich drogach. W końcu doczekaliśmy się zmian na jednym z najważniejszych skrzyżowań w mieście.
Są opóźnienia, ale zmiany będą
Miano się z tym uporać jeszcze przed wakacjami, ale ze względów niezależnych od piotrkowskiego ZDIUM-u zmiany wejdą w życie miesiąc później. Chodzi o oznakowanie na skrzyżowaniu Armii Krajowej/Piłsudskiego/Sikorskiego w Piotrkowie.
Zmieni się oznakowanie na skrzyżowaniu AK/Piłsudskiego
Większość kierowców odetchnie z ulgą. Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta planuje jeszcze przed wakacjami zmienić oznakowanie na skrzyżowaniu Armii Krajowej/Piłsudskiego/Sikorskiego w Piotrkowie.
Kolizja na DK 12 w Poniatowie
W poniedziałek (14.11) około godziny 12.30 na skrzyżowaniu w Poniatowie doszło do zderzenia osobówki i samochodu ciężarowego.
Trwa remont ul. Sienkiewicza
Ruszył remont ul. Sienkiewicza na odcinku od ul. Słowackiego do ul. Narutowicza. W minioną środę ulica została zamknięta dla ruchu. W najbliższych miesiącach kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.
Uwaga kierowcy! Zamykają ul. Sienkiewicza
Od środy ulica Sienkiewicza na odcinku od Słowackiego do Kopernika będzie zamknięta. Rusza remont. Apelujemy o ostrożną jazdę w tej części Piotrkowa.
Nowy lewoskręt już gotowy
Niemała niespodzianka czekała we wtorek rano na kierowców jadących Al. Armii Krajowej w stronę al. Piłsudskiego w Piotrkowie. Na skrzyżowaniu pojawił się drugi lewoskręt.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc