Artykuły do tagu: siatkowk

Sezon siatkówki plażowej rozpoczęty
Sezon siatkówki plażowej w Piotrkowie oficjalnie otwarty. Z tej okazji na boiskach przy Belzackiej zorganizowano dwudniowy turniej.
Siatkarzom LUMKS Kasztelan Rozprza nie udało się awansować do II ligi, w turnieju finałowym rozprzanie zajęli ostatecznie trzecie miejsce, zwyciężył zespół Klima Błażowa i to właśnie on wywalczył bezpośredni awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kasztelan Rozprza powalczy o awans w Lesznie
UKS 9 Leszno, MUKS Michałkowice oraz KLIMA Błażowa - z tymi trzecioligowcami siatkarze Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego Kasztelan Rozprza powalczą o awans do II ligi.
LUMKS Kasztelan Rozprza mistrzem III ligi
Rozprzanie wygrali wszystkie mecze, podczas zorganizowanego w weekend turnieju finałowego i wywalczyli tytuł mistrza III ligi łódzkiej, teraz powalczą o awans do II ligi.
Siatkarski finał w Rozprzy
W piątek, 31 marca siatkarze LUMKS Kasztelan Rozprza rozpoczną walkę o mistrzostwo III ligi łódzkiej. W turnieju finałowym, który odbędzie się w Rozprzy wezmą udział cztery zespoły, dwa najlepsze powalczą później o awans do II ligi.
Była reprezentantka Polski nie żyje
Była siatkarka ŁKS-u Łódź, Czarnych Słupsk i reprezentacji Polski, wielokrotna medalistka mistrzostw Polski nie żyje. Jolanta Molenda zmarła w wieku 53 lat.
Liga szóstek. Trwa faza play off
Siatkarska Liga OSiR wchodzi w decydującą fazę. Znamy cztery ekipy, które znalazły się w rundzie play off.
Pierwsze koty za płoty dziewczyn z GUKS Gorzkowice
Pierwsze występy na parkietach siatkarskich mają za sobą młode siatkarki GUKS Gorzkowice, które w niedzielę 5 lutego rozegrały pierwszy turniej w ramach Ligi Mini Siatkówki Województwa Łódzkiego 2017.
Rozprzański Kasztelan prowadzi w III lidze
Kasztelan Rozprza prowadzi w III lidze siatkówki mężczyzn województwa łódzkiego, spośród 9 dotychczas rozegranych spotkań rozprzanie wygrali osiem, a przegrali tylko jedno.
Stephane Antiga dopingował piotrkowskich uczniów
Stephane Antiga, trener siatkarskiej reprezentacji Polski, który będzie pełnił tę funkcję do końca roku, dopingował uczestników II Ogólnopolskiego Turnieju Mini Piłki Siatkowej Chłopców - Puchar Trybunalski 2016, który odbył się w Piotrkowie.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc