Artykuły do tagu: siatkowk

Pierwsze koty za płoty dziewczyn z GUKS Gorzkowice
Pierwsze występy na parkietach siatkarskich maj± za sob± młode siatkarki GUKS Gorzkowice, które w niedzielę 5 lutego rozegrały pierwszy turniej w ramach Ligi Mini Siatkówki Województwa Łódzkiego 2017.
Rozprzański Kasztelan prowadzi w III lidze
Kasztelan Rozprza prowadzi w III lidze siatkówki mężczyzn województwa łódzkiego, spo¶ród 9 dotychczas rozegranych spotkań rozprzanie wygrali osiem, a przegrali tylko jedno.
Stephane Antiga dopingował piotrkowskich uczniów
Stephane Antiga, trener siatkarskiej reprezentacji Polski, który będzie pełnił tę funkcję do końca roku, dopingował uczestników II Ogólnopolskiego Turnieju Mini Piłki Siatkowej Chłopców - Puchar Trybunalski 2016, który odbył się w Piotrkowie.
Gimnazjali¶ci z Przygłowa najlepsi
Pierwszy tegoroczny finał Orlikowej Ligi Mistrzów Województwa Łódzkiego w grach zespołowych zorganizowała Skra Bełchatów i jej Akademia Siatkówki. W ostatni± sobotę o zwycięstwo rywalizowało osiem najlepszych siatkarskich drużyn dziewcz±t i chłopców w województwie – cztery męskie i cztery żeńskie.
Mistrzyni na dnie. Koleżanki z drużyny chc± jej pomóc
Niedawno opisywali¶my historię Jolanty Molendy, byłej siatkarki reprezentacji Polski. Przez trzy lata była osob± bezdomn±, utrzymuj±c± się z renty wypłacanej przez ZUS. Dzi¶ jej sytuacja się zmieniła. Nadeszła pomoc, siatkarka poddała się leczeniu i na ławkę w radomszczańskim parku nie wróci.
04.08.2016 07:46
Mistrzyni ¶pi na ulicy
Kiedy¶ zdobywała medale, graj±c w siatkówkę. Dzi¶ bezdomna, nocuj±ca na ławce w parku w Radomsku. Jolanta Molenda – bo o niej mowa – grała w ŁKS-ie ŁódĽ i Czarnych Słupsk. Dwukrotnie zdobyła mistrzostwo Polski i trzykrotnie wicemistrzostwo. Ma za sob± 18 lat wyczynowego sportu i 117 rozegranych meczów w polskiej reprezentacji w piłce siatkowej.
Wyłoniono finalistów Mistrzostw Polski
Imprezy sportowej o takiej randze już dawno w Sulejowie nie było, w ¶rodę zakończył się tam Półfinał Mistrzostw Polski Młodzików w Siatkówce Plażowej. Niedawno przy tamtejszej szkole podstawowej powstał nowoczesny kompleks do sportów plażowych i to wła¶nie tam rywalizowali siatkarze.
W Sulejowie pograj± w siatkówkę plażow±
5 i 6 lipca w Sulejowie odbędzie się półfinał Mistrzostw Polski młodzików w siatkówce plażowej.
Turniej siatkarski w D±browie nad Czarn±
W najbliższ± niedzielę na Kompleksie Boisk Sportowych „Orlik” w D±browie nad Czarn± odbęd± się zawody sportowo-rekreacyjne w siatkówce.
W Piotrkowie otwarto Centrum Siatkówki Plażowej
Na ten moment miło¶nicy „plażówki” czekali kilka miesięcy, w sobotę w Piotrkowie oficjalnie zainaugurowano sezon plażowy, otwieraj±c przy okazji Centrum Siatkówki Plażowej OSiR przy ulicy Belzackiej. Z obiektu będzie można korzystać nieodpłatnie. W sobotę boiska testowali uczestnicy pierwszego w tym roku turnieju siatkówki plażowej.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc