Artykuły do tagu: siatkowk

LUMKS Kasztelan Rozprza mistrzem III ligi
Rozprzanie wygrali wszystkie mecze, podczas zorganizowanego w weekend turnieju finałowego i wywalczyli tytuł mistrza III ligi łódzkiej, teraz powalcz± o awans do II ligi.
Siatkarski finał w Rozprzy
W pi±tek, 31 marca siatkarze LUMKS Kasztelan Rozprza rozpoczn± walkę o mistrzostwo III ligi łódzkiej. W turnieju finałowym, który odbędzie się w Rozprzy wezm± udział cztery zespoły, dwa najlepsze powalcz± póĽniej o awans do II ligi.
Była reprezentantka Polski nie żyje
Była siatkarka ŁKS-u ŁódĽ, Czarnych Słupsk i reprezentacji Polski, wielokrotna medalistka mistrzostw Polski nie żyje. Jolanta Molenda zmarła w wieku 53 lat.
Liga szóstek. Trwa faza play off
Siatkarska Liga OSiR wchodzi w decyduj±c± fazę. Znamy cztery ekipy, które znalazły się w rundzie play off.
Pierwsze koty za płoty dziewczyn z GUKS Gorzkowice
Pierwsze występy na parkietach siatkarskich maj± za sob± młode siatkarki GUKS Gorzkowice, które w niedzielę 5 lutego rozegrały pierwszy turniej w ramach Ligi Mini Siatkówki Województwa Łódzkiego 2017.
Rozprzański Kasztelan prowadzi w III lidze
Kasztelan Rozprza prowadzi w III lidze siatkówki mężczyzn województwa łódzkiego, spo¶ród 9 dotychczas rozegranych spotkań rozprzanie wygrali osiem, a przegrali tylko jedno.
Stephane Antiga dopingował piotrkowskich uczniów
Stephane Antiga, trener siatkarskiej reprezentacji Polski, który będzie pełnił tę funkcję do końca roku, dopingował uczestników II Ogólnopolskiego Turnieju Mini Piłki Siatkowej Chłopców - Puchar Trybunalski 2016, który odbył się w Piotrkowie.
Gimnazjali¶ci z Przygłowa najlepsi
Pierwszy tegoroczny finał Orlikowej Ligi Mistrzów Województwa Łódzkiego w grach zespołowych zorganizowała Skra Bełchatów i jej Akademia Siatkówki. W ostatni± sobotę o zwycięstwo rywalizowało osiem najlepszych siatkarskich drużyn dziewcz±t i chłopców w województwie – cztery męskie i cztery żeńskie.
Mistrzyni na dnie. Koleżanki z drużyny chc± jej pomóc
Niedawno opisywali¶my historię Jolanty Molendy, byłej siatkarki reprezentacji Polski. Przez trzy lata była osob± bezdomn±, utrzymuj±c± się z renty wypłacanej przez ZUS. Dzi¶ jej sytuacja się zmieniła. Nadeszła pomoc, siatkarka poddała się leczeniu i na ławkę w radomszczańskim parku nie wróci.
04.08.2016 07:46
Mistrzyni ¶pi na ulicy
Kiedy¶ zdobywała medale, graj±c w siatkówkę. Dzi¶ bezdomna, nocuj±ca na ławce w parku w Radomsku. Jolanta Molenda – bo o niej mowa – grała w ŁKS-ie ŁódĽ i Czarnych Słupsk. Dwukrotnie zdobyła mistrzostwo Polski i trzykrotnie wicemistrzostwo. Ma za sob± 18 lat wyczynowego sportu i 117 rozegranych meczów w polskiej reprezentacji w piłce siatkowej.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc