Artykuły do tagu: siatkowk

przedwczoraj, 08:41
Grali w plażówkę nocą
W sumie aż 12 godzin rywalizowali uczestnicy tegorocznych nocnych turniejów w plażowej piłce siatkowej, zorganizowanych po raz drugi przez pracowników piotrkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Emocji na boisku przy ulicy Belzackiej nie brakowało.
Najlepsi siatkarze plażowi w Piotrkowie wyłonieni
Podczas Mistrzostw Piotrkowa Trybunalskiego w siatkówce plażowej, zorganizowanych przez działaczy Miejskiego Szkolnego Związku Sportowego, wśród licealistów zwyciężyli Kaja Krajewska i Michalina Wąchała z I LO oraz Piotr Jakubowski i Konrad Pabich z III LO, a wśród gimnazjalistów wygrali Kornelia Bień, Marta Matusiak i Ewelina Włodarska, reprezentujące ZSP nr 1 oraz Aleksander Małagowski i Oskar Pałubski ze SP nr 2.
Kasztelan Rozprza awansował do II ligi
Siatkarze LUMKS Kasztelan Rozprza wygrali wszystkie mecze podczas turnieju finałowego w Starokrzepicach, a to oznacza, że w przyszłym sezonie w hali w Rozprzy będzie można oglądać drugoligowe pojedynki.
Kasztelan Rozprza rozegra w weekend najważniejszy turniej w tym roku
Jeśli siatkarze LUMKS Kasztelan Rozprza wygrają finałowy turniej w Starokrzepicach, awansują do II ligi. Nie będzie to jednak takie łatwe, ponieważ zmierzą się tam z najlepszymi trzecioligowcami w kraju.
Siatkarze LUMKS Kasztelan Rozprza wygrali dwa z trzech spotkań podczas turnieju półfinałowego, który odbył się w wielkopolskiej Osieczy i awansowali do ostatniej fazy rozgrywek centralnych, w której będą walczyć z najlepszymi trzecioligowcami w kraju. Jeśli zajmą pierwsze miejsce w przyszłym sezonie będą występować w II lidze.
Michał Bąkiewicz wychowa swojego następcę?
Niewiele osób wie, że w juniorskim zespole EKS Skry Bełchatów, który niedawno został mistrzem Polski, występuje także trzech wychowanków piotrkowskiego Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu Sportowego Volley 5. Jeden z nich został powołany do reprezentacji narodowej, którą trenuje m.in. inny wybitny piotrkowski sportowiec Michał Bąkiewicz.
Drużyna z Bujen mistrzem powiatu piotrkowskiego w siatkówce
Reprezentacja Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Bujnach wzięła udział w rozgrywkach piłki siatkowej o mistrzostwo powiatu piotrkowskiego.
Mikołajkowy turniej siatkarski w Bujnach
Prawie 60 siatkarzy amatorów wzięło udział w Mikołajkowym Turnieju Piłki Siatkowej Mężczyzn, który 15 grudnia rozegrano w Szkole Podstawowej Bujnach.
Samorządowcy z Woli Krzysztoporskiej najlepsi w siatkówce
Drużyna z Woli Krzysztoporskiej znów najlepsza w siatkówce. 24 listopada rozegraną pierwszą konkurencję XIX już Spartakiady Władz Samorządowych Powiatu Piotrkowskiego.
Szkoła Mistrzostwa Sportowego powstanie w Sulejowie
Sulejów inwestuje w rozwój młodzieżowej siatkówki. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II od 1 września przyszłego roku będzie Szkołą Mistrzostwa Sportowego. Władze gminy podpisały w tej sprawie umowę z przedstawicielami Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat