Artykuły do tagu: siatkowk

Rozprzański Kasztelan prowadzi w III lidze
Kasztelan Rozprza prowadzi w III lidze siatkówki mężczyzn województwa łódzkiego, spośród 9 dotychczas rozegranych spotkań rozprzanie wygrali osiem, a przegrali tylko jedno.
Stephane Antiga dopingował piotrkowskich uczniów
Stephane Antiga, trener siatkarskiej reprezentacji Polski, który będzie pełnił tę funkcję do końca roku, dopingował uczestników II Ogólnopolskiego Turnieju Mini Piłki Siatkowej Chłopców - Puchar Trybunalski 2016, który odbył się w Piotrkowie.
Gimnazjaliści z Przygłowa najlepsi
Pierwszy tegoroczny finał Orlikowej Ligi Mistrzów Województwa Łódzkiego w grach zespołowych zorganizowała Skra Bełchatów i jej Akademia Siatkówki. W ostatnią sobotę o zwycięstwo rywalizowało osiem najlepszych siatkarskich drużyn dziewcząt i chłopców w województwie – cztery męskie i cztery żeńskie.
Mistrzyni na dnie. Koleżanki z drużyny chcą jej pomóc
Niedawno opisywaliśmy historię Jolanty Molendy, byłej siatkarki reprezentacji Polski. Przez trzy lata była osobą bezdomną, utrzymującą się z renty wypłacanej przez ZUS. Dziś jej sytuacja się zmieniła. Nadeszła pomoc, siatkarka poddała się leczeniu i na ławkę w radomszczańskim parku nie wróci.
04.08.2016 07:46
Mistrzyni śpi na ulicy
Kiedyś zdobywała medale, grając w siatkówkę. Dziś bezdomna, nocująca na ławce w parku w Radomsku. Jolanta Molenda – bo o niej mowa – grała w ŁKS-ie Łódź i Czarnych Słupsk. Dwukrotnie zdobyła mistrzostwo Polski i trzykrotnie wicemistrzostwo. Ma za sobą 18 lat wyczynowego sportu i 117 rozegranych meczów w polskiej reprezentacji w piłce siatkowej.
Wyłoniono finalistów Mistrzostw Polski
Imprezy sportowej o takiej randze już dawno w Sulejowie nie było, w środę zakończył się tam Półfinał Mistrzostw Polski Młodzików w Siatkówce Plażowej. Niedawno przy tamtejszej szkole podstawowej powstał nowoczesny kompleks do sportów plażowych i to właśnie tam rywalizowali siatkarze.
W Sulejowie pograją w siatkówkę plażową
5 i 6 lipca w Sulejowie odbędzie się półfinał Mistrzostw Polski młodzików w siatkówce plażowej.
Turniej siatkarski w Dąbrowie nad Czarną
W najbliższą niedzielę na Kompleksie Boisk Sportowych „Orlik” w Dąbrowie nad Czarną odbędą się zawody sportowo-rekreacyjne w siatkówce.
W Piotrkowie otwarto Centrum Siatkówki Plażowej
Na ten moment miłośnicy „plażówki” czekali kilka miesięcy, w sobotę w Piotrkowie oficjalnie zainaugurowano sezon plażowy, otwierając przy okazji Centrum Siatkówki Plażowej OSiR przy ulicy Belzackiej. Z obiektu będzie można korzystać nieodpłatnie. W sobotę boiska testowali uczestnicy pierwszego w tym roku turnieju siatkówki plażowej.
Piotrkowianie sprawili niespodziankę
Reprezentanci I LO im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim wywalczyli brązowy medal podczas Mistrzostw Województwa w Piłce Siatkowej Szkół Ponadgimnazjalnych, jak już wcześniej informowaliśmy już sam awans do finału był sporym sukcesem piotrkowian, którzy w półfinale pokonali m.in. faworytów naszego regionu, czyli uczniów II LO w Bełchatowie, którzy na co dzień trenują w bełchatowskiej PGE Skrze, a w ubiegłym roku wywalczyli mistrzostwo województwa.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc