Artykuły do tagu: sad

Czy burmistrz straci zastępcę?
Burmistrz Sulejowa Wojciech Ostrowski może wkrótce stracić swojego zastępcę, wiceburmistrz Dorota Jankowska ubiega się o stanowisko dyrektora Sądu Okręgowego w Piotrkowie Trybunalskim. Jak tę decyzję komentuje jej przełożony?
Nie ma aresztu dla dróżnika
Choć prokuratura wystąpiła o tymczasowe aresztowanie dla dróżnika, Sąd Rejonowy w Piotrkowie postanowił nie stosować w tym przypadku tego środka zapobiegawczego.
20 tys. zadośćuczynienia dla K. Chojniaka. Wydawca brukowca przegrywa proces z prezydentem Piotrkowa
20 tys. zł zadośćuczynienia, 5 tys. zł w ramach zwrotu kosztów procesu i przeprosiny – w czwartek zapadł wyrok w procesie o naruszenie dóbr osobistych, jaki prezydent Piotrkowa wytoczył wydawcy lokalnego brukowca.
Prezydent Piotrkowa pozywa za naruszenie dóbr osobistych. Ruszył proces przeciwko wydawcy gazety
W piątek przed Sądem Okręgowym w Piotrkowie rozpoczął się proces cywilny, który wydawcy „Gazety Trybunalskiej” Mariuszowi Baryle wytoczył prezydent Piotrkowa Krzysztof Chojniak.
Wybierają dyrektora Sądu Okręgowego w Piotrkowie
Pięć osób ubiega się o fotel dyrektora Sądu Okręgowego w Piotrkowie. Stanowisko zwolniło się po odejściu na emeryturę dotychczasowego dyrektora Jana Gajewskiego. Gajewski odszedł z pracy po serii artykułów prasowych na temat rzekomo nieuczciwych zasad wynajęcia powierzchni dla jednej z kancelarii.
Shifudo – nowe miejsce na kulinarnej mapie Piotrkowa
We wtorek oficjalne otwarcie nowej piotrkowskiej restauracji. W Shifudo zjemy najbardziej lubiane dania restauracyjne, oraz coś czego w Piotrkowie nie ma – fast food sushi ! Niebawem zamówimy także owoce morza. O podniebienia gości zadbają znana z telewizyjnego show Karolina Sadura, oraz doskonale zapowiadający się Bartosz Łągwa. Restauracja znajduje się na parterze galerii Focus Mall.
Karolina i Kuba nadal w Piekielnej kuchni
Do Piotrkowa we wtorek wieczorem przyjechało kilku uczestników telewizyjnego programu Hell’s Kitchen. Trzeci odcinek reality show obejrzeli wspólnie z przyjaciółmi i piotrkowskimi zawodnikami programu, czyli Karoliną Sadurą i Kubą Wolskim.
Przy kościele zorganizowali zasadzkę na pedofila
Na parkingu przy kościele w Piotrkowie miało dojść do spotkania 34-letniego mężczyzny z 14-latką. Na miejscu mężczyzna zastał jednak nie dziewczynkę a policjantów.
Więźniowie słuchają Magla i disco polo
Trzy telewizory, komputer, akwarium, rybki - miło, jak w domu. Tyle, że to nie dom a Areszt Śledczy przy ul. Wroniej w Piotrkowie Trybunalskim. A tak wygląda siedziba więziennego radiowęzła. Jaka muzyka rządzi na Wroniej? Oczywiście disco polo.
Powiedziała policji, że porwał ją chłopak
Powiadomiła policję, że jej partner ją porwał. Chciała zrobić mu na złość. Policja wszczęła poszukiwania 21-letniej kobiety.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc