Artykuły do tagu: rozrywka

Na lodowisko musimy jeszcze poczekać
Nie mamy dobrych wiadomości dla amatorów jazdy na łyżwach. Na otwarcie piotrkowskiego lodowiska trzeba będzie jeszcze poczekać. Początkowo otwarcie było planowane na 11 listopada.
Trybunały Uśmiechu 2017 już za nami
„Wiwat Konstytucja Kabaretowa, czyli 15 lat Trybunałów” to koncert finałowy, który w niedzielę zwieńczył jubileuszową odsłonę Trybunałów Uśmiechu. Od minionego czwartku, przez cztery dni w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie nie brakowało teatru, dobrej muzyki i potężnej dawki humoru.
Trybunały Uśmiechu 2017 rozpoczęte
Spotkaniem autorskim z Krzysztofem Jaślarem rozpoczęły się w czwartek Trybunały Uśmiechu 2017. To już 15. edycja wydarzenia pełnego zarówno teatru, muzyki jak i dobrego humoru.
Helios zaprasza na Nocny Maraton Grozy
W piątek, 31 lipca o godzinie 22:00, Kino Helios w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza swoich Widzów na pełną grozy, przerażającą ucztę filmową…
Filmowy Poranek ze Scooby-Doo
Serdecznie zapraszamy na najbliższy seans Filmowego Poranka ze Scooby-Doo, który odbędzie się w niedzielę, 21 czerwca o godz. 10:30. Po raz pierwszy na dużym ekranie wyświetlony zostanie film długometrażowy "Scooby-Doo! Pora księżycowego potwora!".
Kino Kobiet już w czwartek!
Już w najbliższy czwartek (28 maja) na wszystkie Panie czeka kolejne spotkanie z cyklu Kina Kobiet. Początek o godz. 18.30.
Będzie Gershwin i bułka z I wojny
Na dzisiejszą Noc Muzeów zaprasza piotrkowska placówka.
XI Impresje Taneczne za nami!
W czwartek (30 kwietnia) w sali sportowej SP 12 w Piotrkowie odbyły się XI Ogólnopolskie Impresje Taneczne.
Filmowy Poranek ze Scooby-Doo
Serdecznie zapraszamy na najbliższy seans Filmowego Poranka ze Scooby-Doo już w najbliższą niedzielę (26 kwietnia) od godziny 10:00.
Japoński Poranek ze Scooby-Doo!
Serdecznie zapraszamy na najbliższy Filmowy Poranek ze Scooby-Doo, który odbędzie się 12 kwietnia. Podczas spotkania wyświetlony zostanie film „Scooby-Doo! Miecz Samuraja.” Będzie się działo w japońskim klimacie!

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc