Artykuły do tagu: rozrywka

Helios zaprasza na Nocny Maraton Grozy
W piątek, 31 lipca o godzinie 22:00, Kino Helios w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza swoich Widzów na pełną grozy, przerażającą ucztę filmową…
Filmowy Poranek ze Scooby-Doo
Serdecznie zapraszamy na najbliższy seans Filmowego Poranka ze Scooby-Doo, który odbędzie się w niedzielę, 21 czerwca o godz. 10:30. Po raz pierwszy na dużym ekranie wyświetlony zostanie film długometrażowy "Scooby-Doo! Pora księżycowego potwora!".
Kino Kobiet już w czwartek!
Już w najbliższy czwartek (28 maja) na wszystkie Panie czeka kolejne spotkanie z cyklu Kina Kobiet. Początek o godz. 18.30.
Będzie Gershwin i bułka z I wojny
Na dzisiejszą Noc Muzeów zaprasza piotrkowska placówka.
XI Impresje Taneczne za nami!
W czwartek (30 kwietnia) w sali sportowej SP 12 w Piotrkowie odbyły się XI Ogólnopolskie Impresje Taneczne.
Filmowy Poranek ze Scooby-Doo
Serdecznie zapraszamy na najbliższy seans Filmowego Poranka ze Scooby-Doo już w najbliższą niedzielę (26 kwietnia) od godziny 10:00.
Japoński Poranek ze Scooby-Doo!
Serdecznie zapraszamy na najbliższy Filmowy Poranek ze Scooby-Doo, który odbędzie się 12 kwietnia. Podczas spotkania wyświetlony zostanie film „Scooby-Doo! Miecz Samuraja.” Będzie się działo w japońskim klimacie!
21.03.2015 19:52
Milcząco bronili pubu
Lubią to miejsce, więc postanowili go bronić... po cichu. Kilkadziesiąt osób z zaklejonymi ustami przyszło w sobotni wieczór pod piotrkowski pub SKYY.
Już 19 marca (czwartek) kino Helios w Piotrkowie o godz. 18:30 zaprasza do "Kina Kobiet" Będzie zabawa! Będzie się działo! A to wszystko w rytmach filmu "Disco Polo"!
Wiosenne Metamorfozy w Focus Mall
Trzymasz rękę na pulsie mody i lubisz wiedzieć, jakie nowe kolekcje przygotowały sklepy w Focus Mall Piotrków Trybunalski? A może chcesz poznać skuteczne metody dbania o kondycję? Jeśli tak, Wiosenne Metamorfozy, które odbędą się w sobotę, 21 marca od 13.00 do 18.00 zostały zorganizowane właśnie dla Ciebie. Gośćmi specjalnymi będą Marcelina Zawadzka - Miss Polonia 2011 oraz Michał Gronowski - trener personalny.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc