Artykuły do tagu: rozboj

Zaatakował siedzącego na przystanku mężczyznę
38-letni tomaszowianin zaatakował siedzącego na przystanku autobusowym mężczyznę. Napastnik ukradł ofierze pieniądze i zegarek. Do zdarzenia doszło przy ulicy Piłsudskiego w Tomaszowie Mazowieckim.
Podwójny rozbój w noc sylwestrową
Do nietypowego zdarzenia doszło w Nowy Rok kilka minut po północy. Mieszkańcy ul. Konopnickiej w Tomaszowie Mazowieckim zauważyli dwóch mężczyzn bijących nagiego człowieka. Natychmiast zaalarmowali policję, która ustaliła, że... to nagi mężczyzna wszczął bójkę, a potem sam stał się jej ofiarą.
Ukradł butelkę wódki. Grozi mu do 10 lat więzienia
Do 10 lat więzienia grozi 29-letniemu mieszkańcowi Bełchatowa podejrzanemu o kradzież rozbójniczą. Mężczyzna ukradł w sklepie butelkę wódki. W trakcie szarpaniny z interweniującym pracownikiem ochrony, przewrócił go i próbował uciekać. W złapaniu złodzieja pomógł 39-letni bełchatowianin.
Ukradł perfumy, poturbował ochroniarza
Bełchatowscy policjanci zatrzymali 20-latka podejrzanego o kradzież rozbójniczą. Mężczyzna kilka dni temu ukradł perfumy w sklepie, przewrócił interweniującego pracownika ochrony i uciekł.
Policja przerwała gehennę bezdomnego
Rozbój, kradzież i groźby karalne – to wszystko zafundował 30-latek swojemu starszemu koledze. Obaj mężczyźni są bezdomni.
Rozbój w sklepie spożywczym
W jednym ze sklepów spożywczych w Radomsku doszło do rozboju na pracownicy sklepu. Do 31-letniej kobiety stojącej przy drzwiach wejściowych podszedł młody mężczyzna. Na głowie miał… torebkę foliową z wyciętymi na oczy otworami, w ręce trzymał przedmiot przypominający nóż.
Rozbój na Ukraińcach. 40-letni piotrkowianin zatrzymany
Trzy najbliższe miesiące spędzi w areszcie 40-letni piotrkowianin podejrzany o usiłowanie rozboju z użyciem niebezpiecznego przedmiotu. Grożą mu co najmniej 3 lata więzienia.
Stare Miasto: Piotrkowianin pobił i okradł sąsiada
Trzy miesiące w areszcie spędzi 25-letni piotrkowianin podejrzany o rozbój na swoim sąsiedzie. Mężczyźnie grozi do 12 lat więzienia.
Czterech na jednego. Rozbój na piotrkowskiej Starówce
Policjanci zatrzymali czterech sprawców rozboju na 25-letnim mężczyźnie. Bili pokrzywdzonego po twarzy, ukradli mu zegarek i tablet. Agresorzy usłyszeli już zarzuty. Najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.
Bili butelką, kopali i grozili nożem. Są już w areszcie
Piotrkowscy policjanci zatrzymali dwóch podejrzanych o rozbój mężczyzn. Jak ustalili śledczy, agresorzy uderzyli pokrzywdzonego szklaną butelką w głowę, grozili mu nożem i kopali po całym ciele, a ponadto ukradli mu 600 złotych. Najbliższe trzy miesiące 21- i 29-latek spędzą w areszcie.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc