Artykuły do tagu: rozboj

Ukradł perfumy, poturbował ochroniarza
Bełchatowscy policjanci zatrzymali 20-latka podejrzanego o kradzież rozbójniczą. Mężczyzna kilka dni temu ukradł perfumy w sklepie, przewrócił interweniującego pracownika ochrony i uciekł.
Policja przerwała gehennę bezdomnego
Rozbój, kradzież i groźby karalne – to wszystko zafundował 30-latek swojemu starszemu koledze. Obaj mężczyźni są bezdomni.
Rozbój w sklepie spożywczym
W jednym ze sklepów spożywczych w Radomsku doszło do rozboju na pracownicy sklepu. Do 31-letniej kobiety stojącej przy drzwiach wejściowych podszedł młody mężczyzna. Na głowie miał… torebkę foliową z wyciętymi na oczy otworami, w ręce trzymał przedmiot przypominający nóż.
Rozbój na Ukraińcach. 40-letni piotrkowianin zatrzymany
Trzy najbliższe miesiące spędzi w areszcie 40-letni piotrkowianin podejrzany o usiłowanie rozboju z użyciem niebezpiecznego przedmiotu. Grożą mu co najmniej 3 lata więzienia.
Stare Miasto: Piotrkowianin pobił i okradł sąsiada
Trzy miesiące w areszcie spędzi 25-letni piotrkowianin podejrzany o rozbój na swoim sąsiedzie. Mężczyźnie grozi do 12 lat więzienia.
Czterech na jednego. Rozbój na piotrkowskiej Starówce
Policjanci zatrzymali czterech sprawców rozboju na 25-letnim mężczyźnie. Bili pokrzywdzonego po twarzy, ukradli mu zegarek i tablet. Agresorzy usłyszeli już zarzuty. Najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.
Bili butelką, kopali i grozili nożem. Są już w areszcie
Piotrkowscy policjanci zatrzymali dwóch podejrzanych o rozbój mężczyzn. Jak ustalili śledczy, agresorzy uderzyli pokrzywdzonego szklaną butelką w głowę, grozili mu nożem i kopali po całym ciele, a ponadto ukradli mu 600 złotych. Najbliższe trzy miesiące 21- i 29-latek spędzą w areszcie.
28.03.2017 09:51
24-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego, który dokonał rozboju na 81-letniej kobiecie, zostanie tymczasowo aresztowany na 3 miesiące - tak zdecydował Sąd Rejonowy w Piotrkowie. Mężczyźnie grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.
20.03.2017 07:08
Z nożem na dzieci
Policja zatrzymała 19-latka, który napadł na trzech 14-latków i przy użyciu noża chciał zmusić dzieci do oddania pieniędzy. Sprawcę spłoszyli przechodnie.
Dokonał rozboju na byłym chłopaku swojej partnerki
Policjanci zatrzymali 28-letniego mężczyznę i jego 19-letnią partnerkę, którzy dokonali rozboju na byłym partnerze kobiety.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc