Artykuły do tagu: rower

Ponad 200 uczestników Piotrkowskiego Rodzinnego Rajdu Rowerowego
Piotrkowski Rodzinny Rajd Rowerowy odbywa się już po raz 18. Na starcie pojawiło się ponad 200 uczestników. To impreza rekreacyjna organizowana przez posłankę Elżbietę Radziszewską, promująca jazdę na rowerze i aktywny wypoczynek. Uczestnicy tym razem wybrali się do Centrum Piłkarskiego PTAK w Gutowie Małym.
Tragiczny wypadek z udziałem dzieci
Dwóch 14-latków jechało na jednym rowerze, poruszając się lewym pasem drogi. Jeden z nich kierował, drugi siedział na ramie. Prawym pasem jezdni w tym samym kierunku jechał 19-letni kierowca fiata panda. Mężczyzna widział z oddali czerwony punkt oświetlenia, sądził, że to pieszy. Nagle zauważył, że lewą stroną drogi porusza się nie pieszy a rowerzysta. W pewnym momencie z nieznanych przyczyn 14-latek zjechał z lewego pasa wprost pod jadącego fiata pandę.
Kolejny wypadek z udziałem rowerzysty
Tym razem do zdarzenia doszło w miejscowości Lubanów (gmina Grabica) około godziny 14:30.
Była kolejka wąskotorowa, będzie ścieżka rowerowa
Kiedyś kolejka, wkrótce być może ścieżka rowerowa – plany, by w śladzie wąskotorówki prowadzącej z Piotrkowa do Sulejowa wybudować drogę dla rowerów, ma samorząd Sulejowa. W realizacji planów chce pomóc województwo.
25.08.2017 14:48
Potrącony rowerzysta
63-letni rowerzysta trafił do szpitala po tym, jak został potrącony przez samochód ciężarowy.
Ponad 100 rowerzystów pojedzie na Jasną Górę
XII Piotrkowska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę rusza już jutro. Organizatorami są Piotrkowska Grupa Rowerowa i Centrum Idei Ku Demokracji. Na starcie pojawi się ponad sto osób, co jest najwyższym wynikiem w ciągu całych 12 lat. Celem pielgrzymów jest udział w Uroczystości Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.
Rada Osiedla Wierzeje zaprasza na rajd
Nie 26 sierpnia, a 2 września odbędzie się rajd rowerowy do Leśnej Osady Edukacyjnej w Kole.
Policjantka zatrzymała pijaną motorowerzystkę
Policjantka z wydziału dochodzeniowego komendy w Opocznie zatrzymała - w czasie wolnym od służby - nietrzeźwą motorowerzystkę.
Jechał motorowerem, miał 2 promile
Wracający do domu funkcjonariusz tomaszowskiej drogówki zatrzymał 19-latka, który pod wpływem alkoholu prowadził motorower.
Kontrolowali niechronionych uczestników ruchu
„Niechronieni” to cykliczna akcja prowadzona przez policjantów Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc