Artykuły do tagu: rower

Z Podola do Włodzimierzowa
Spotkali się przy ul. Podole, by punktualnie o 9.30 wyruszyć do Włodzimierzowa. Ponad 100 osób wzięło udział w pierwszej w tym sezonie rowerowej wycieczce organizowanej przez piotrkowski OSiR.
Trzecie Strażackie 9,98 km na pomoc Maćkowi z Kosowa
Strażackie 9,98 km coraz bliżej. Trzecia edycja biegu i wycieczki rowerowej rusza 29 kwietnia o godz. 12.00. Do pokonania będzie dystans 9,98 km. Zamiast wpisowego organizatorzy będą zbierać pieniądze dla chorego Maćka z Kosowa.
Rower miejski w Piotrkowie od lipca
Może z pewnymi trudnościami, raczej nie tyle co w innych miastach, na pewno nie wiosną, ale jednak udało się: w Piotrkowie będą rowery miejskie. Od kiedy?
Pijany uciekał na skradzionym rowerze
Ukradł pozostawiony przed blokiem rower. Kiedy zauważyli go policjanci, zaczął uciekać. 49-letni złodziej miał ponad 1 promil alkoholu w organizmie.
Rowerami na Monte Cassino
Kilka osób wśród, których jest dwóch piotrkowian i jeden mieszkaniec powiatu piotrkowskiego, wyruszy rowerami z Łodzi na Monte Cassino. Do ważnego dla Polaków miejsca chcą dotrzeć 18 maja rano. Wezmą również udział w oficjalnych uroczystościach związanych z kolejną rocznicą zdobycia góry i klasztoru przez żołnierzy II Korpusu gen. Andersa.
Będzie rower miejski w Piotrkowie. Na razie pilotażowo
Łącznie 32 rowery miejskie będą do dyspozycji mieszkańców Piotrkowa. Usługa wypożyczania miejskich jednośladów zostanie wprowadzona na próbę, jeszcze w tym roku.
Od krawężnika do krawężnika na kradzionym rowerze
Rowerzysta jechał od krawężnika do krawężnika, wzbudziło to zainteresowanie patrolujących Tomaszów policjantów. Wkrótce okazało się, że 44-latek ukradł rower, którym się poruszał.
Pijany rowerzysta spowodował kolizję
Na drodze krajowej nr 91 na wysokości wsi Romanówka doszło do kolizji z udziałem rowerzysty.
Ukradł rower z parkingu galerii
Ukradł rower z parkingu przy galerii handlowej w Tomaszowie. Został zatrzymany w swoim mieszkaniu. Okazało się, że 34-latek był poszukiwany do odbycia kary więzienia za inne przestępstwa.
Widziałeś ten wypadek? Powiadom policję
Bełchatowska policja poszukuje świadków potrącenia 55-letniego mężczyzny przez motorowerzystę. Sprawca nie udzielił poszkodowanemu pomocy i uciekł z miejsca zdarzenia.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat