Artykuły do tagu: radaosiedla

Rada Osiedla Szczekanica wreszcie powstała
Za pierwszym razem się nie udało, zabrakło quorum. W środę 23 maja pojawiła się jednak wymagana liczba osób, przedstawiciele Biura Rady Miasta mogli więc przeprowadzić wybory do Rady Osiedla Szczekanica, w której ostatecznie znalazło się 15 osób. Wybory władz tej jednostki pomocniczej odbędą się w ciągu 2-3 tygodni.
Wybory do Rady Osiedla Szczekanica. Drugie podejście
W środa, 23 maja o godz. 17.00 w siedzibie Dziennego Domu Pomocy Społecznej w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Wojska Polskiego 127 odbędą się wybory do Rady Osiedla Szczekanica kadencji 2015-2018.
Szczekanica będzie mieć swoją radę osiedla
To już pewne – w Piotrkowie powstanie czternasta rada osiedla. Kilka dni temu nasi radni podjęli uchwałę o utworzeniu nowej jednostki pomocniczej miasta – osiedla Szczekanica.
Ukazał się album
Album „Przyroda okolic osiedla Wierzeje” to pierwsza tego rodzaju publikacja wydana przez jedną z piotrkowskich rad osiedla, której celem jest ukazanie piękna przyrody tej dzielnicy Piotrkowa. Publikacja zawiera zdjęcia autorstwa mieszkańców osiedla, wykonane podczas warsztatów fotograficznych, jak i krótki rys historyczny tej części miasta. Wydanie albumu dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.
Czy powstanie 14. Rada Osiedla?
Trwają konsultacje w sprawie utworzenia Rady Osiedla "Szczekanica". Byłaby to 14. jednostka pomocnicza w Piotrkowie, a zarazem ostatnia. Nowopowstała rada obejmowałaby rejon takich ulic jak: Wojska Polskiego (końcówka), Twardosławicka, Gęsia, Kasztelańska i część Łódzkiej czy Sadowa. Mieszkańcy odpowiedni formularz powinni dostarczyć do Urzędu Miasta do 15 grudnia.
Rada Osiedla „Wyzwolenia” zaprasza na rajd rowerowy
W sobotę 14 października odbędzie się Rodzinny Rajd Rowerowy organizowany przez piotrkowską Radę Osiedla „Wyzwolenia”. Zbiórka o 10:00.
Szczekanica wreszcie będzie mieć radę osiedla?
Będą konsultacje społeczne w sprawie (formalnego) utworzenia w Piotrkowie osiedla Szczekanica. Urzędnicy chcą zebrać od piotrkowian propozycje, uwagi i opinie na ten temat. Na czym konkretnie ma to polegać?
Rada Osiedla Wierzeje zaprasza na rajd
Nie 26 sierpnia, a 2 września odbędzie się rajd rowerowy do Leśnej Osady Edukacyjnej w Kole.
Rada Osiedla Południe jak co roku organizuje razem z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie festyn rodzinny (połączony z Dniem Dziecka).
Osiedle Piastowskie zaprasza do Betlejem
W podróż do Betlejem zabierze swoich mieszkańców Rada Osiedla Piastowskie w Piotrkowie. Wyjazd zaplanowany jest na sobotę 7 stycznia.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat