Artykuły do tagu: radaosiedla

Ukazał się album
Album „Przyroda okolic osiedla Wierzeje” to pierwsza tego rodzaju publikacja wydana przez jedną z piotrkowskich rad osiedla, której celem jest ukazanie piękna przyrody tej dzielnicy Piotrkowa. Publikacja zawiera zdjęcia autorstwa mieszkańców osiedla, wykonane podczas warsztatów fotograficznych, jak i krótki rys historyczny tej części miasta. Wydanie albumu dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.
Czy powstanie 14. Rada Osiedla?
Trwają konsultacje w sprawie utworzenia Rady Osiedla "Szczekanica". Byłaby to 14. jednostka pomocnicza w Piotrkowie, a zarazem ostatnia. Nowopowstała rada obejmowałaby rejon takich ulic jak: Wojska Polskiego (końcówka), Twardosławicka, Gęsia, Kasztelańska i część Łódzkiej czy Sadowa. Mieszkańcy odpowiedni formularz powinni dostarczyć do Urzędu Miasta do 15 grudnia.
Rada Osiedla „Wyzwolenia” zaprasza na rajd rowerowy
W sobotę 14 października odbędzie się Rodzinny Rajd Rowerowy organizowany przez piotrkowską Radę Osiedla „Wyzwolenia”. Zbiórka o 10:00.
Szczekanica wreszcie będzie mieć radę osiedla?
Będą konsultacje społeczne w sprawie (formalnego) utworzenia w Piotrkowie osiedla Szczekanica. Urzędnicy chcą zebrać od piotrkowian propozycje, uwagi i opinie na ten temat. Na czym konkretnie ma to polegać?
Rada Osiedla Wierzeje zaprasza na rajd
Nie 26 sierpnia, a 2 września odbędzie się rajd rowerowy do Leśnej Osady Edukacyjnej w Kole.
Rada Osiedla Południe jak co roku organizuje razem z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie festyn rodzinny (połączony z Dniem Dziecka).
Osiedle Piastowskie zaprasza do Betlejem
W podróż do Betlejem zabierze swoich mieszkańców Rada Osiedla Piastowskie w Piotrkowie. Wyjazd zaplanowany jest na sobotę 7 stycznia.
Zmierz ciśnienie i cholesterol. Bezpłatnie
Rada Osiedla Wyzwolenia organizuje 5 grudnia w godz. 16.00 - 18.00 bezpłatne badania poziomu cholesterolu oraz ciśnienia tętniczego krwi dla mieszkańców osiedla.
Rada Osiedla zaprasza na festyn
Rada Osiedla "Piastowskie" zaprasza mieszkańców Osiedla na Rodzinny ekoFestyn. Zabawa odbędzie się w sobotę (27.08) na parkingu przy ulicy Targowej. Początek o 10:30
W Radzie Osiedla Łódzka-Wysoka-Sadowa mają konflikt
Skarga na działania przewodniczącego Zarządu Rady Osiedla Łódzka-Wysoka-Sadowa wpłynęła do Komisji Rewizyjnej Rady Miasta Piotrkowa. Skarżąca, czyli wiceprzewodnicząca Zarządu RO Kinga Kacperska, zarzuca przewodniczącemu między innymi złamanie procedur przy jej odwołaniu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat